TSL Intermodal Sp.z o.o Sp.K

Opinie o TSL Intermodal Sp.z o.o Sp.K

Marta
użytkownik zarejestrowany

Gdzie można znaleźć informacje na temat aktualnych ofert pracy w TSL Intermodal Sp.z o.o Sp.K?

adam
użytkownik zarejestrowany

Spedycja ostatnio mocno się w firmie rozwija, według mnie mają mocną bazę pracowników. I stąd brak aktualnych ofert :)

tor
użytkownik zarejestrowany

ulka, próbować zawsze można chociaż od ponad roku firma nikogo nie poszukiwała. Słyszaliście o tym, żeby w najbliższym czasie jakieś rekrutacje były prowadzone ?

witek
użytkownik zarejestrowany

@pracuj, ok biorę pod uwagę Twój komentarz, ale praktycznie nic z niego nie wyniosłem. Wiem, że nie polecasz, ale nie mam pojęcia dlaczego, nie wiem nawet, czy tutaj pracowałeś, czy robiłeś coś innego. Zasłaniasz się tylko niechęcią prania brudów w Internecie, ale jednak przydałoby się napisać o co chodzi, nie musi być tego dużo, jakiekolwiek argumenty.

Bardzo nie polecam !!!!

szubi
użytkownik zarejestrowany

poważnie wydaje Ci się , że w TSI Intermodal szefostwo nie ma nic lepszego do roboty niż pisać dla siebie komentarze :) to zabawne. W końcu firma ma siedzibę w Warszawie, ma ogromne obłożenie prac , a w dodatku zajmuje się logistyką , a więc dziedziną która właśnie od kierownictwa wymaga wiele zachodu

ruda

Praca w TSL Intermodal jest dla tych którzy chcą pracować i chcą zarobić a nie dla leni. Przeczytałam to przypadkiem i absolutnie się nie zgadzam.Nie jestem w żaden sposób spokrewniona z właścicielami firmy i nie mam w tym żadnego interesu aby nie zgadzać się z powyższą opinią!!!!!Szczerze polecam pracę w TSL Intermodal chociażby przez fakt, że spedytor nie musi szukać nowych klientów i bawić się w handlowca, ponieważ mają dużą bazę swoich klientów. Ten kto chce zarobić i pracować będzie zadowolony bo w tej firmie dużo się dzieje, natomiast jak ktoś chce przyjść i posiedzieć na faceeboku to nie ten adres!!!Byly miesiące że razem z premią zarabiałam 8tys.pln na stanowisku spedytor. Nie rezygnowałabym z pracy w Intermodal gdyby nie fakt, że obecnie mieszkam w NL wraz z moim mężem który otrzymał propozycję awansu, co się wiązało ze zmianą miejsca zamieszkania. Ludzie weźcie się do roboty i przestańcie bisac BZDURYYY!

BYŁY PRACOWNIK

Byłem pracownikiem w tej firmie kilka lat. Bardzo dobra firma dająca szansę młodym i ambitnym ludziom którzy chcą się rozwijać w dziedzinie spedycji .

INTER

FIRMA OK. PRACA I PŁACA SPOKO. POLECAM

ANWI

PRACOWAŁAM W TEJ FIRMIE DWA LATA. NIE MAM ŻADNYCH ZASTRZEŻEŃ DO SZEFOSTWA ANI DO WSPÓŁPRACOWNIKÓW. FIRMA DAJE DUŻE MOŻLIWOŚCI ROZWOJU. POLECAM

Nie polecam tej firmy...

Bla

Aż tak zle jest?

IZA

Nie zgadzam się z tą opinią. Firma jest ok.

Zostaw opinię o TSL Intermodal Sp.z o.o Sp.K - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TSL Intermodal Sp.z o.o Sp.K