Daniel-Dariusz Sierhej

Opinie o Daniel-Dariusz Sierhej

Truutuututu

Gentleman ze wsi co jego ojciec trzyba świnie krowy i handluje końmi

Woliak

moze uda Ci sie odzyskac pieniadze osobiscie.idz poszukaj tego pracodawcy-dzentelmena w ttv;)

Waldemar Z.
@Woliak 06.09.2017, 12:07

Czy Dariusz Sierhej nadal prowadzi dzialalnosc tynkarska?oraz firmy Stabilux i Danieltynki?Czy juz komornik je pozamykal? Czy mozna prowadzic nowa firme- Armagedon i Fundacje dla dzieci a miec niezaplacone dlugi?

Woliak
@Waldemar Z. 13.09.2017, 21:15

Skoro pokazuja w ttv jako biznesmen to jak widac mozna. teraz kazdy telewizyjny biznesmen w tym stylu.

Mlody

niko Ty jakis naiwak czy co,Twojej kasy nie ma i nie bedzie jyz

Mariusz

Czy ktos z pracownikiw odzyskal swoje pienuadze?z daniel lub danieltynki?teraz zalozyl nowa spolke stabilux i znowu robi nabor do pracy.strach sie bac.

Waldek
@rafaello 25.05.2017, 02:38
teraz to robi raczej na czarno albo na tej nowej firmie na rodzicow zalozonej

Mlody
@Waldek 04.07.2017, 20:11
teraz to on wali scieme w fundacji armageddon. udaje ze szanuje ludzi.sumienie gryzie oszusta.kto go zna sie nie nabierze...

czy jest tu ktos kto dostal komornika za ten lewe wyroki niby za niezwrocone narzedzia od Sierheja?czy sie gnojek wystrachal i nie zalozyl tych spraw?

raffaello

widze ze wlasciciel postaral się o wykasowanie wszystkich opinii stad o tym jak nie wyplaca pieniędzy ludziom i nie konczy budow i tak wszyscy wiedza ze nadal to robi tu i w danieltynki.i w tej fiormie od maratonow tez.nie ukryje się

Mariusz

czy to prawda ze ten pracodawca nie wyplaca pieniedzy na czas?

Zostaw opinię o Daniel-Dariusz Sierhej - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Daniel-Dariusz Sierhej