Opinie o Daniel-Dariusz Sierhej w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Daniel-Dariusz Sierhej. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Daniel-Dariusz Sierhej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daniel-Dariusz Sierhej w Warszawa

Alex Nowy wpis

Siemanko, czy z tą dyszką to potwierdzone info, że tyle właśnie można zarobić? jako budowlaniec już na kilku budowach byłem i w tym przypadku zastanawiam się jak stoicie z godzinami pracy. czy często zdarzają się te ponad wymiar? Jak są wtedy płatne?

Dzień dobry, tutaj można się zatrudnić na budowę teraz? zastanowiły mnie te dawniejsze komentarze odnośnie regulacji finansowych. temat nie został już po tych dwóch latach poruszony, należy uznać, że to zakończona sprawa? Mam po prostu potencjalnego kandydata

dycha Nowy wpis

najlepiej dzwonić i pytać czy są przyjęcia , słyszałem że dychę da radę zarobić

Czy ten czeresniak z krzewicy jeszcze zyje? Bo chce drugi raz sprobowax odzyskac moja wyplate,moze zamiast na robotach budowlanych to na planie filmiwym wiesniakow go znajde?

Ile ci zalega? To jakaś większa kwota? Rozmowy nic nie dawały? ;/ Daj znać co wymyślisz :D

Dariusz Nowy wpis

żyje i ma nie dobrze zapraszam do firmy po rzekome pieniądze które jestem winien . Pozdrawiam i do zobaczenia w sądzie ..)

Adrian

Co to za pytanie? Chodzi ci o to że pracuje bez umowy? W poprzednich komentarzach była mowa o zaległych pieniądzach. Wiesz coś na ten temat?

maly
@Adrian

widze ze szefunio skrzetnie zglasza komentarze do usuniecia, tak zeby nikt sie nie dowiedzial jak uczciwie interesy prowadzi...

Zofia
@maly

Mówisz? A pytanie tylko o jakie interesy Ci teraz tak właściwie chodzi?

Dariusz
@maly

Nie usuwa, sprawę już prowadzi prokuratura i administrator usuwa nie ja , ja nie mam takiej mocy, a ty który pomawiasz zostaniesz pociągnięty w końcu do odpowiedzialnośći z czego bardzo się cieszę , uważasz ze w internecie jesteś anonimowy a tak nie jest , każdy wpis został sprawdzony i niedługo spotkamy nie w sądzie. Odpowiedzialność karna za zniesławienie i znieważenie w internecie nie jest anonimowe , mam na tyle pieniędzy ze sprawę doprowadzę do końca , do wyroku i odszkodowania za zniesławienie. Do zobaczenia w Sądzie

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Daniel-Dariusz Sierhej? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
mma

Czy ktos wie gdzie znajde szefa tej cudownej dzialalnosci? Moze gdzies na tych rzekomych walkach mma mozna do niego podejsc i zapytac o zalegle pieniadze??? Ciekawe czy tam wiedza ze ma dlugi. A moze w tej fundacji gdzie zbiera na chore dzieci? MOj komornik chetnie by zajal jego wynagrodzenie za pseudo walke. Stary chlop i mysli ze kariere zrobi w sporcie w tym wieku. kazdy widzi ze juz jego mlodosc minela, razem z rozumem pofrunela

mma
@mma

teraz widze na innym profilu ktosik napisal ze Sąd Rejonowy w Płocku postanowieniem z dnia 13 maja 2020 roku ogłosił upadłość Dariusza Daniela Sierheja obejmującą likwidację jego majątku jako osoby fizycznej. czy to prawda? ktos moze potwierdzic? tzn ze juz jest bankruutem i groszem nie smierdzi przez kolejne kilka lat?

Elżbieta
@mma

Czyli rozumiem, że Tobie też nie udało odzyskać się należności?

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Daniel-Dariusz Sierhej?

Maniu

Łacina podworkowa jaki szefunio taka firma. I adres na Żytniej to jakiś zły ,firma na ul.Kobielskiej i w Krzewicy u rodzicow. I chyba w Alejach Jerozolimskich nadal. Jak komornik nie pogonil

@Maniu

Mam przez to rozumieć, że firma ta może mieć problemy finansowe? Nie wiem, dlaczego wspomniałeś o komorniku, więc chciałbym to wyjaśnić.

@Adrian

Nie wiesz? Tam bylo kilkanascie postepowan komorniczych,(usunięte przez administratora)mase ludzi na pieniadze taki bizbesmen...glownie ludzi pracy. Pensji i zusow nam nie placil. Rozpizdzil pueniadze.zlicytowali go. Teraz kreci lody przez fundacje,mozw tam ktos to sprawdzi bo sposob taki sam ma

Krystyna

@Zatrudniony, rozumiem Twoją opinię o firmie. Czy spokojną rozmowa z działem finansowym, który zajmuje się odprowadzaniem składek mogłaby nakreślić problem i poprawić sytuację? Jak wygląda atmosfera w pracy? Masz dobre relacje ze współpracownikami? Czy za swoją pracę możesz liczyć na premie lub inne dodatki? Napisz coś więcej o warunkach zatrudnienie i kwalifikacjach jakie musisz mieć, żeby pracować na swoim stanowisku. Osoby szukające pracy zainteresowane ta firmą same podejmą decyzję, czy będą chciały tu aplikować.

Zalatwiony
@Krystyna

Krystyna zartujesz tam nie ma dzialu finansowego. Tam wlasciciel ukrywa sie przed komornikami. A zewnetrzna ksiegowa nie wie nawet jak ten balagan ogarniac bo wlasciciel i tak skladki olewa i zalega w zus i us. Taka to praca. Za to nowym lexusem jezdzi. Pewnie znowu na matke czy dziewczyne czy jakiegos ukrainca.

jarek
@Zalatwiony

i dobrze ze nie placi i jezdzi nowymi autami panstwo jak chce to znajdzie

@Krystyna

Krycha tam nie bylo nigdy zadnego dzialu finansowego czy ksiegiwej.szef wazniak o wszystkim decydowal a glownie o niewyplacaniu

Dawid

A dużo zalegają z wypłatami?

On

@Zalatwiony a to pewnie jak właściciel ma takie problemy to i z wypłatami nie jest kolorowo ?

mlody

ta jego firma Spat Sp z oo to chyba budowlanka sie zajmuje ?a Fitness Limited to pewnie jego kolejny pomysl na zbieranie pieniedzy na dzieci przez maratony?o tych mowisz?

Adrian

Jaka jest aktualna kondycja firmy? Czy nadal prosperuje na rynku i zatrudnia pracowników? Dlaczego piszesz o "ukrywaniu się"? Czy firma zalega z jakimiś płatnościami? Nikt wcześniej o tym nie pisał. Twoje informacje będą bardzo ważne dla osób chcących zatrudnić się u tego pracodawcy. Proszę o odpowiedź.

Maniek
@mlody

pracowalem

Maniek

pracowalem u darka pare lat napisze tylko jesli pracowales byles fer wyplaty byly zo tydzien ja sie zwolnilem z powodu jednego nie bylo z kim pracowac lenie alkoholicy dlatego tylko zrezygnowalem wszystko dziala obopulnie nie wiem jak teraz postepuje ale za moich czasow bylo super zaczynalem u niego prace przy montazu okie razem z nim pracowalem i wiem ze nie bal sie spocic pozdro maniek.

mlody

a to nie jest juz teraz Spat Sp z oo? ul.Stawy ,Warszawa?

Krystyna

@Zalatwiony, inne osoby wypowiadające się o firmie piszą o niej w podobnym tonie. Czy od czasu Twojej opinii coś się firmie zmieniło? Czy sprawy finansowe zostały rozwiązane i sytuacja uległa poprawie? Nie znalazłam żadnych oferty pracy dotyczących tej firmy. Czy są obecnie prowadzone rekrutacje? Może obecni pracownicy mogliby wypowiedzieć się w tym temacie?

Zatrudniony

Jak ktos tam pracowal badz w innej spolce tego wlasciciela to chyba wie ze (usunięte przez administratora) nie wyplaca na czas i obciaza roznymi karami za nie wiadomo co, no nie? Lubisz wahania nastroju szefa ?(usunięte przez administratora)dobrze trafiles! albo juz i nie, bo co chwila otwiera i zamyka nowe spolki

Krystyna

@Remek, rozumiem, że masz inne zdanie na temat firmy Daniel-Dariusz Sierhej? Czy mógłbyś się nim z nami podzielić? @Wald, po Twoim komentarzu wnoszę, że pracowałeś w tej firmie. Jak oceniasz tego pracodawcę? Jakie były plusy i minusy pracy w tym miejscu? Upominam osoby wypowiadające się w tym wątku, że komentarze nie mające bezpośredniego związku z opiniami o pracodawcy oraz niezgodne z regulaminem obowiązującym na forum (https://www.gowork.pl/regulamin ), mogą zostać usunięte przez administratora.

Remek

Czy tylko narzekać potraficie? Jak jest tak źle to zmieńcie firma i nie piszcie tych bzdur!!!

Wald
@Remek

zmienilem dawno. chce sprawiedliwosci.

Malina

Panowie Widzę,ze macie „nierówno pod sufitem” Jaka praca taka płaca Także Może Pan powinien sobie sam opłacić ZUS za to,ze Ktoś Pana przyjął do pracy bo miał dobre serce a Pan chciał dorobić ... Proste ! a za bezpodstawne publiczne oskarżenia jest paragraf

Wald
@Malina

Tak paragraf jest na pracodawce co zusu nie oplaca i wyplat nie robi. chyba zbyt dobrze Pana (usunięte przez administratora)nie znasz i jego serca.ale poczekaj. dziewczyny sie zmuenuaja jak rekawiczki.

Malina

Tak na marginesie proszę się pochwalić swoimi osiągnięciami oprócz siedzenia na forum i przed tv.. opisać swoją obecna sytuacje czym zajmuje się „ Pana „ rodzina (ojciec) jesli jest Pan inteligentny to komentarz zbędny pozdrawiam

Mlody

niko Ty jakis naiwak czy co,Twojej kasy nie ma i nie bedzie jyz

ciekawy
@Mlody

Czy to moze byc w tym jraju tak ze wlasciciel ma dlugi i niepoplacone podatki,zusy,pensje a prowadzi rzekomo dobroczynna fundacje Armageddon i zbiera pieniazki na dzieci? czy ktos to sprawdza?

Woliak

moze uda Ci sie odzyskac pieniadze osobiscie.idz poszukaj tego pracodawcy-dzentelmena w ttv;)

Waldemar Z.
@Woliak

Czy Dariusz Sierhej nadal prowadzi dzialalnosc tynkarska?oraz firmy Stabilux i Danieltynki?(usunięte przez administratora)

Woliak
@Waldemar Z.

Skoro pokazuja w ttv jako biznesmen to jak widac mozna. teraz kazdy telewizyjny biznesmen w tym stylu.

Mariusz

Czy ktos z pracownikiw odzyskal swoje pienuadze?z daniel lub danieltynki?teraz zalozyl nowa spolke stabilux i znowu robi nabor do pracy.strach sie bac.

rafaello
@Mariusz

teraz to robi raczej na czarno albo na tej nowej firmie na rodzicow zalozonej

Mlody

czy jest tu ktos kto dostal komornika za ten lewe wyroki niby za niezwrocone narzedzia od Sierheja?czy sie gnojek wystrachal i nie zalozyl tych spraw?

Zostaw merytoryczną opinię o Daniel-Dariusz Sierhej - Warszawa

• Jak się pracuje w Daniel-Dariusz Sierhej?

Zobacz opinie na temat firmy Daniel-Dariusz Sierhej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Daniel-Dariusz Sierhej