Geko Agata Ruszczak

Opinie o Geko Agata Ruszczak

Gość

Adres tego oszusta to łomianki koło Warszawy ulica szczęśliwa bodajże 21 co do numeru niemam pewności reszta się zgadza tam mieszka ten przykry pizdowaty cwaniaczek

andy1

Pan (usunięte przez administratora)to zwykły oszust, przestrzegam wszystkich przed współpracą z firmą GEKO Agata Ruszczak,a już na pewno przed przelewaniem zaliczki przed dostarczeniem mebli do domu, bo meble mają tendencje do znikania przed blokiem:)Pan Ruszczak w 2013 wziął pieniądze za stół, którego nigdy wykonał. Do tej pory nie oddał też pieniędzy. Jak każdy wytrawny oszust pan (usunięte przez administratora)odbiera na poczcie tylko taką korespondencję, która akurat mu pasuje, przez co nie można mu doręczyć pozwu w trybie cywilnym. Na szczęście prokurator ma narzędzia, aby skutecznie ustalić adres Pana (usunięte przez administratora), dlatego mam nadzieje, że w końcu uda mi się odzyskać pieniądze.

wkurzony
@andy1 16.01.2015 00:19

potwierdzam powyzsze stwierdzenia, takze jestem oszukany przez pana ruszczaka, to zwykly cwaniak...

Zostaw opinię o Geko Agata Ruszczak - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geko Agata Ruszczak