Opinie o Agata Ruszczak Geko w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Agata Ruszczak Geko. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agata Ruszczak Geko o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agata Ruszczak Geko w Warszawa

Gosc.

Facet tonie w dlugach bierze towar na przyslowiowa kreche latami nie spłaca faktur i zaległych wierzytelności nie współpracować z nim nie dawać towaru bez gotówki zwykły oszust nie odbiera powiadomień i meili.

Warszawiak
@Gosc.

Witam, co dziwne on nadal funkcjonuje. Ma bliźniaka w Łomiankach. Wiem że jego żona przebywa w Hiszpanii , często tam lata do niej.ten człowiek (usunięte przez administratora) nie tylko swoich klientów ale też współpracowników. Nie płaci za towar, zalega za transport, jego firma jest dobrze znana. Kilkumiesięczne opóźnienie w oddawaniu zabudów meblowych, nie płaci pensji na czas lub płaci na raty. Co dziwne, w dobie internetu powinien być zniszczony w miesiąc. Jego firma funkcjonuje nadal. Ma bardzo bujną wyobraźnię. Juz miał wypadek porwali mu dziecko czy zmarł mu ktoś z rodziny. Jego firma funcjonuje nadal zakład jest w Józefowie( wiem że płaci za wynajem zakładu)

Jacek
@Warszawiak

Wiadomo gdzie ma tę stolarnie? Znacie adres?

Gosc Nowy wpis
@Jacek

Stolarnia jest w michalinie między jozefowem a falenica adres zeromskiego 12 z tyłu churtowni lakierów obok jest maszt telefonii komórkowej.

Maciek Nowy wpis
@Gosc.

Bo pracowałem tam

Karolina Nowy wpis

Można zdobyć dobre doświadczenie jako stolarz? Skoro awansów nie ma i stolarze odchodzą to jest dużo miejsca dla nowych świeżych osób bez doświadczenia?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Agata Ruszczak Geko?

Gosc

Tam nie ma awansuw stamtąd się tylko szybko można zwolnić.

@Gosc

Cześć, czy możesz napisać coś więcej na ten temat? Dlaczego masz takie zdanie o firmie i uważasz, że stamtąd się tylko szybko można zwolnić? Niestety ale po Twoim wpisie nie jestem w stanie nic sama wywnioskować. Wyjaśnisz co masz na myśli?

Gosc

Tam nie ma żadnych awansuw bo to jest zwykła stolarnia, stolarze nie awansują tylko odchodzą do tego wszystko opisane niżej od warunków do samego właściciela.

Klient Nowy wpis
@Gosc

A możesz podać adres stolarni?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Agata Ruszczak Geko? 25 lutego na portalu Praca.gov.pl  pojawiło się ogłoszenie na Księgowa. Ktoś z Was aplikował?

Madzia

Wynagrodzenie od zysku, czyli trochę w pierwszym miesiącu a potem przykro mi ale nie mamy narazie ????

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Agata Ruszczak Geko? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Przedstawiciel Handlowy wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Cześć wszystkim pracownikom Geko. Czemu nikt tu nic nie pisze? Podpowiecie, jak przygotować się na rozmowę rekrutacyjną?

Madzia
@Anna

Tak przepisz wszystko na męża bo po miesiącu pracy będziesz miała komornika. To (usunięte przez administratora) nie pakuj się w kłopoty.

@Gosc., @Oszukany, pamiętaj, że wypowiadasz się na forum publicznym. To co piszesz to poważne zarzuty. Forum Gowork.pl to nie miejsce na oskarżanie innych. Łamiesz regulamin strony: https://www.gowork.pl/regulamin ponieważ na forum niedozwolone jest podawanie danych osobowych pracowników lub pracodawców.

Antek
@Anna

Przynajmmiej przestrzega przez utrata pieniedzy.do tego stolarza nie trafia sie z ulicy tylko z polecenia architekta.Moze ktos tu zajrzy i dzieki temu nie straci pieniedzy jak ja.

Oszukany

Firma od kilku lat nosi nazwę intro -Robert ruszczak to ta sama i ten sam patologiczny oszust jest jej właścicielem mieszka w lomiankach na ul.szczęśliwej w prywatnym domu tam go morzna dopaść.

Były

Pracowałem tam to prawda zwykły oszust szuka tylko naiwniakuw i frajerów kturych morzna wykorzystać nikomu niepolecam tej firmy ani klijentom ani nikomu kto chciałby się tam zatrudnić, wszystko jak wyżej opisane prymitywny cwaniaczek, patologiczna załoga żadnej miłej atmosfery.

Gosc.

Omijać z daleka właściciel zwykły podły cwaniaczek obiecuje gruszki na wierzbie zakład nie ogrzewany, nie kupuje ubrań roboczych nawet nie zwraca za nie pieniędzy, w zimie zimno w lato upał budynek to stary magazyn nieocieplony, zatrudnia na czarno lub po długim czasie poniżej najniższej krajowej, kantuje na wypłatach, praca na akord, nie ma urlopuw oprucz tych w wakacje tylko raz w roku, nie zwraca pieniędzy za nie wykorzystane urlopy, morzna się spodziewać że wyrejstruje bez żadnego powiadomienia w zakładzie panuje mobbing i nie miła atmosfera, nie ma tam czego szukać że ktoś lubi być dymany przez niby kolegów z pracy i pracodawcę.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Agata Ruszczak Geko? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Gosc

Owszem zwykły oszust teraz ta firma nazywa się intro ale już zamknęli jedna stronę bo mieli za dużo nie odpowiednich wpisów od nie zadowolonych klientów ten pan mieszka w lomiankach ul,szczęśliwa numeru dokładnie nie pamiętam szybko morzna go tam namierzyć, meble kiepsko wykonane montarz terz kiepski nie warto tracić kasy ani nerwów zwykły oszust nie polecam.

Gosc

Nie polecam nikomu się zatrudniać w tym zakładzie właściciel to oszust ktury kantuje na wszystkim na pensjach na ogrzewaniu w zimie jest bardzo zimno, zatrudnia na czarno lub na najniższa krajowa w zakładzie panuje mobbing i nie miła atmosfera, patologiczna załoga nierobuw i prymitywnych cwaniaczkuw takich jak sam właściciel.

andy1

Pan (usunięte przez administratora)to zwykły oszust, przestrzegam wszystkich przed współpracą z firmą GEKO Agata Ruszczak,a już na pewno przed przelewaniem zaliczki przed dostarczeniem mebli do domu, bo meble mają tendencje do znikania przed blokiem:)Pan Ruszczak w 2013 wziął pieniądze za stół, którego nigdy wykonał. Do tej pory nie oddał też pieniędzy. Jak każdy wytrawny oszust pan (usunięte przez administratora)odbiera na poczcie tylko taką korespondencję, która akurat mu pasuje, przez co nie można mu doręczyć pozwu w trybie cywilnym. Na szczęście prokurator ma narzędzia, aby skutecznie ustalić adres Pana (usunięte przez administratora), dlatego mam nadzieje, że w końcu uda mi się odzyskać pieniądze.

wkurzony
@andy1

potwierdzam powyzsze stwierdzenia, takze jestem oszukany przez pana ruszczaka, to zwykly cwaniak...

Maciek
@andy1

Ci Państwo dalej oszukują z tym ze zaczynają swoją działalność w hiszpanni tam sie wylwgują A w Polsce ratują.

Adres tego oszusta to łomianki koło Warszawy ulica szczęśliwa bodajże 21 co do numeru niemam pewności reszta się zgadza tam mieszka ten przykry pizdowaty cwaniaczek

Zostaw merytoryczną opinię o Agata Ruszczak Geko - Warszawa

Agata Ruszczak Geko