Jednostka Wojskowa

Elbląg

Opinie o Jednostka Wojskowa

W Elblągu od niedawna sprzątaniem pomieszczeń w Jednostkach Wojskowych zajmuje się firma IMPEL CLENING , do nadzorowania pracowników zatrudnione są osoby nie do końca nadające się na te stanowisko. Wyjątkową osobą jest pseudo brygadzista [usunięte przez moderatora] którego metody kierowania grupą ludzi budzą wiele zastrzeżeń. Ten Pan stosuję metody zastraszania pracowników i wymuszania od pracowników kłamliwych oświadczeń na temat innych pracowników którzy nie spełniają jego prywatnych poleceń. Proponował bym osobom nadzorującym tego Pana ,aby dokładnie przyglądały się pracy tego Pana. Nie wszystkie czynności wykonuje zgodnie z prawem a wygląda na to że czuje się całkiem bezkarnie.

Zostaw opinię o Jednostka Wojskowa - Elbląg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jednostka Wojskowa