Opinie o Aktrion Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Aktrion Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Aktrion Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aktrion Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

nie gorol

do połowy 2020 było spoko ale od kiedy zaczęła się "pandemia" jest różnie raz jest robota raz jej nie ma to nie jest wina AKTRION ale tak to wygląda i trzeba to sobie powiedzieć szczerze że lepiej to już było.

kontroler jakości

Normalna praca jak to na stanowisku kontrolera jakości a automotive, praca na 3 zmiany tak jak fabryka idzie, ludzie jak wszędzie czyli różni ale na szczęście w większości bardzo spoko, kasa porównywalna z innymi zakładami w danym mieście 17-20 pln na godzinę plus premie w granicach 500pln polecam prace ludziom bez kwalifikacji bo to dobry początek by przekonać się czym jest automotive.

Kontrola ilosciowa

Ta firma to porażka a już nie mówię o koordynatorach zamiast robić coś dla tł i pracowników to tylko do siebie i do firmy. 18,30brutto haha pracownicy robili cały msc i 300zl premi +200 zł za dodatek nocny i każdy z nich dostał 2100zl widać jak (usunięte przez administratora) na kasie pracowników.. oni mają ludzi gdzieś i tak samo TL No może zależy jaki koordynator bo na siemianowicach gang rudych i tylko patrzą na normy nic więcej ich nie interesuje.. niby TL nie musi pracować wystarczy jak pracownik zrobi za niego normę uja prawda zaraz jesteś na czerwono i bez premi. Mamy się cieszyć że dostaliśmy podwyżkę w premi która nikt nie widziała w całości i za byle co upierdalaj.. premie

Kandydat Siemianowice
@Kontrola ilosciowa

Cześć, chciałbym zapytać o co dokładnie chodzi z tą kontrolą ilościową? Jestem zainteresowany pracą dokładnie w Siemianowicach, pracuje u konkurencji i oferta wydaję się być konkurencyjna. Może opowiem jak to jest u Nas, tylko umowy na zlecenie, godziny nie są pewne, oczywiście są normy do wykonania i jako zmianowy muszę pilnować aby zespół wypracował wynik, rzecz jasna sam również mam wpływ na wynik zespołu. Za co te premie według Ciebie są zabierane?

elektryk merc

Przestrzegam chętnych przed Aktrion w Wałbrzychu, działają tu od niedawna w zakładzie produkującym fotele do aut. Koordynatorem / liderem mianowali jakiegoś młodego z wyglądu 20 lat, ostatnio pracował przy pakowaniu kosmetyków, dyscyplina jak ""u cioci na imieninach"", takie kompetencje mógłby prezentować raczej wśród kolegów "na dzielni" a nie tu.. Rotacja - ludzie przychodzą na kilka dni. Omijać szerokim łukiem !!

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Aktrion Poland Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Witam, Firma w porządku, relacje z przełożonymi są bardzo dobre. Nie wiem skąd ludzie mają tyle goryczy, albo są nierobami albo skończyli 3-y klasy fantowej loterii. Polecam, jeżeli kos chce pracować i rozumnie co to znaczy wstać rano do pracy -:) Polecam Aktrion jako pracownik i ze szczerym sercem nie mogę powiedzieć złego słowa na tą firmę.

Wojciech

Super że podzieliłeś się swoją opinią na temat Aktriona, to na pewno bardzo pomoże niezdecydowanym w podjęciu decyzji. :) Może do tego powiesz też na jakie zarobki można tu liczyć? To równie ważny aspekt. :D

J@kubic

Witam. Niestety o firmie Aktrion nie mogę niestety powiedzieć nic dobrego. Jeśli chodzi o płace to jest to niestety śmiech na sali, najniższa stawka jaka można dostać oczywiście bez jakiejolwiek premii. Nie szanują człowieka (pracownika), poniżani są na każdym kroku. Koordynatorzy zarabiają mniej niż pracownicy.. Obiecuję się im nie wiadomo jakie pieniądze, a jak już ma być podwyżka to znajdują tylko pretekst z nie wiadomo skąd wzięty i podwyżki nie ma. Na koszulki bądź kamizelki czeka się około 7 miesięcy. Znam to z doświadczenia w tej firmie. Każdy kto tam pracował niestety może to potwierdzić. Pozdrawiam.

Klaudio
@J@kubic

Niestety potwierdzam. Niestety na tym lista minusów tej firmy sie nie kończy ale kto ma wiedzieć ten wie, a po drugie te wszystkie opinie są bardzo wymowne. Odradzam pracy w tej pseudofirmie.

Edyta
@Klaudio

Dzień dobry, w opinii J@kubic jest mała nieścisłość. Napisałeś, że pracownicy zarabiają najniższą stawkę - rozumiem, że masz na myśli najniższą krajową? Jeśli tak to koordynatorzy zapewne nie mogą zarabiać według kodeksu jeszcze mniej. Możecie to wyjaśnić?

Caudalie
@Edyta

Ale taka jest prawda niestety. Pracownicy potrafią wyciągnąć ponad 3tys na rękę pracując nie raz po 16h - oczywiście mowa o pracownikach z Ukrainy a Koordynatorzy są w pracy nie raz o 2 w nocy, pracują po 12h i zarabiają mniej, i tak niestety jest.

Jacek
@Caudalie

Skoro zdarza się tak, że pracownicy pracują po 16 godzin, to zastanawiam się, czy pracodawca oferuje rozliczanie na podstawie stawki godzinowej, czy może stałej i niezmiennej pensji? Trudno mi uwierzyć, że zdarzają się dni, gdzie pracownik musi przepracować tak dużo godzin.

Staples
@Jacek

No cóż, jeśli otrzymuje się pozwolenie na pracę na 3/4 miesiące a później trzeba znów wrócić do swojego kraju, to pracuje się po 16h by utrzymać rodzinę, to nie jest nic dziwnego dla nich. To są jakieś machloje niezłe bo pracownicy są "dostarczani" przez agencję pracy tymczasowej np. Aterimę, która ich zatrudnia ale pieniądze wypłaca Aktrion, nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie obeszli przepisy ale związek z tym może mieć to, że każdy komponent ma inny numer i z tego względu mogą pracować na kilku zleceniach dziennie (segregując kilka komponentów) i wyciągać w sumie po 16h.

@Staples

(usunięte przez administratora) i naciągacze

Kaszmix
@J@kubic

100% racji.. niestety. Pan Bartosz , Rafał i Maria to osoby które dbają wyłącznie o swoje portfele. Miałam dość.. zbyt długo obserwowałam ich działania i jestem przekonana że tacy ludzie nie powinni nikim zarządzać. Dziwne że właściciel firmy nie reaguje. Stop wyzyskowi!

Wiecie czy Aktrion Poland Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Udostępniają po poprzednikach sprzęt ogólnie bardzo duża rotacja... Jeżeli dostaniesz coś uszkodzonego zrób protokół ponieważ mogą obciążyć cię później kosztami bo po co nowy kupować jak pracownik może kupić nowy ?

Jestem nowym pracownikiem Aktrion i nie mogę potwierdzić tego co piszesz. Cały sprzęt do pracy otrzymałem nowy i szczerze mówiąc nie słyszałem, żeby ktoś kogoś obciążał chociażby za zepsute telefony.

@Nowy

Szkoda zastanawiam się jakim nowym pracownikiem Pan jest czy prezes się sam do zakładu zatrudnił ? Czy też może jakość produktu co wygląda jak nowe... Powiem tak nie szanujecie ludzi i robicie wszystko ich kosztem człowieka traktujecie jak niewolnika i Panie prezesie proszę darować sobie te wypociny poza mną potwierdza to 4 osoby potwierdza jak brakuje kasy to z wypłaty pracownika bierzecie wprowadzone są kary porządkowe np na umowie zlecenie że jak cię nie będzie jutro to kara 100 zł a za dniówkę wyjdziesz 80 to 20 dopłacasz a później jeździ po Bielsku nowy VW ale jesteście zanani sława was wyprzedza ;) Umowa zlecenie to nie umowa o pracę a u Was tylko smieciowki Pozdrawiam serdecznie

Przeminęło z wiatrem

"prezesie"? To jest tylko i aż prokurent. Maksimum władzy i zero odpowiedzialności. Ważne, że kasa się zgadza.

Marian

Pracowałem w Firmie Aktrion przez dłuższy okres czasu. Nie mogę powiedzieć złego słowa, dobre warunki pracy, stawka adekwatna do wykonywanych czynności, profesjonalne podejście do pracownika. Polecam

@Marian

Napisał to sam prezes bądź dyrektor powiedzcie ile pracuje u Was Polaków poza Wami? 3 ? Śmieszni jesteście

WeronikaK

Weronika k. Prawda jest taka że robisz to samo co ludzie z innej firmy a i tak dostajesz jakieś 500-800zl mniej. Jesli chodzi o koronowirusa i zamknięcie firmy napierw bierzemy urlop płatny(tak to ten mieliśmy miec na wakacje) później urlop bezpłatny. Jeśli chodzi o firmę aktrion ludzie są masowo zwolniani chyba że wezmą urlop Bezpłatny wtedy nie są zwolnieni a jeśli wezmą l4 są zwolnieni(oczywiście to dotyczy WYBRANYCH pracowników a nie każdego)....

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Aktrion Poland Sp. z o.o.?

Witam, Oczywiście.

Maciek

Każdy ma szanse tyle ze nikt tam pracować nie chce, każdy ucieka po kilku tygodniach a nawet dniach widząc jaki jest (usunięte przez administratora) i niekompetencje przełożonych

pracodawca

Tak, zatrudniamy również osoby bez doświadczenia. W przypadku zainteresowania pracą w Aktrion, prosimy o kontakt mailowy: praca@aktrion.pl

@pracodawca

Później Cię okradną

On
@pracodawca

dzień dobry. czy przypadkiem najniższa stawka w Polsce od stycznia nie wynosi 17 zł? bo jakoś pracownicy mają mniej. Aktrion, obudź się!

Koniec z niewolnictwem

Tak zatrudniają później cię okradną na koniec z nadgodzin i godzin pisz sobie ile pracujesz bo inaczej bije zegar pracodawcy a inaczej Twój Pan Bartosz z Panią Marią wiedzą jak zapewnić sobie premie Twoim kosztem

@Koniec z niewolnictwem

Hahah gościu walałeś w sedno i Pan Rafał nowym autkiem się wozi(nie za swoje????) i córeczka jego co ma większą stawkę niż kierownik żenujące

Twój kompleks.

Pani Dicksi, Odnosząc się do "rzetelnych" komentarzy którymi się tak chętnie Pani z nami dzieli chciałbym powiedzieć, że powoli przestaje być to śmieszne. Czas "ambitnych" osób w tej firmie dobiegł końca. Zostali ambitni pracownicy. O dbanie o klienta proszę się nie martwić, to nie Pani oceniać. Widzę, że Państwa kompleksy w dalszym ciągu są (nie)maleńkie ;) Jeśli uważa Pani wraz ze swoim "ambitnym" zespołem, że w jakiś sposób są Państwo poszkodowani - zapraszamy na rozmowę. Uważam, że to lepszy sposób niż używanie Google'owskiego translatora do pisania maili :)

Gigaset

Nie nie, zarobki jak najbardziej się zmieniają (usunięte przez administratora) I Bartek, pragnę tylko przypomnieć/uświadomić, że osoby do których się zwracasz nie były jedynymi, którym zaleźliście za skórę - powtarzasz tylko stare sprawy bo uraziły Twoje chore ego macho. I błagam, przestańcie już z tymi rozmowami bo to na prawdę żałosne.

@Gigaset

Świetny pomysł(usunięte przez administratora) Komentarze możecie kasować ale prawdy i faktów nie zmienicie!

@Gigaset

tylko admin gowork moze tutaj cokolwiek kasować. Ale to zbyt trudna wiedza do przyswojenia.....

Tymoteusz

Podpowie mi ktoś czy firma ma jakieś oferty pracy? Jakie zarobki można wyciągnąć?

@Tymoteusz

Obecnie prowadzone są rekrutacje w kilku lokalizacjach, zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 (33) 813 5117, bądź mailowego praca@aktrion.pl

Drabek
@Tymoteusz

Tymoteusz na Twoim miejscu nie zawracałbym sobie nimi nawet głowy - totalni (usunięte przez administratora) zarobki śmiechu warte - zdecydowaną większość kasy wciągają biurowi.. Jest w tym momencie tyle ofert pracy, że spokojnie znajdziesz godnego pracodawcę, który oferuje godne zarobki na dogodnych warunkach. Na prawdę nie warto - naobiecują Ci złote góry a i tak nic z tego nie będzie, tyle osób się już na nich przejechało że szok.

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie Aktrion Poland Sp. z o.o.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym osobom w uzyskaniu informacji o firmie.

Aga

(usunięte przez administratora) Praca jest niepoważna - jak to mówią, obiecanego dużo się zmieści i to by było na tyle za marne grosze. Nie polecam nawet przeglądania ofert tej firmy bo nic dobrego z tego nie wyjdzie - skończą się prędzej czy później - To jest po prostu kpina, jedna wielka kpina.

@Aga

Każdy ma prawo do wyrażenia opinii i krytyki, ciężko nam jednak odnieść się do tego anonimowego komentarza. Serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami, będziemy mogli wtedy wyjaśnić wszystkie wątpliwości.

Irena

Bardzo dobra firma.

Oszukana
@Irena

A Pani na jakiej podstawie tak twierdzi? Podejrzewam kim Pani jest i jest to na prawdę śmieszne...

Supervisor

Witam, ja pracuje w Aktrion Automotive, w Hiszpanii, i nie jest tak źle.. Fakt że zarobki mogłyby być trochę większe, ale jak do toj pory nikt mnie na kasę nie oszukał, a pracuje od kwietnia 2014..Pozdrawiam..

Bartek

Firma nie taka zła, no chyba że się trafi na przełożonego takiego jak (usunięte przez administratora). Krętacz jakich mało, wykorzystuje ludzi jak może, nie wspominajac o tym że nie wypłaca swoim pracownikom całości pensji, szczegolnie ukraińcom.

@Bartek

Przedstawione zarzuty nie są zgodne z prawdą. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości.

Filip z konopi
@Aktrion Poland Sp. z o.o.

Swoją karierę w Aktrione zacząłem 2.5 roku temu. Na rozmowie obiecali mi co miesięczne premie ,ktorych do dnia dzisiejszego nie ujrzalem. Podwyżki tez miały wchodzić ale chyba przeszły przez Brazylię i nie doszły do Polski z tego co mówił Pan B. Wczasy pod gruszą otrzymałem ,wtedy kiedy wyszedlem na dwór pod gruszę ,co do kart Multi sport spotkałem w biurze z plakatem i nic pozatym. Biorą wszystko co mogą po czasie nic z tego nie ma. Dużo obiecują brak ludzi ciągła walka z przełożony o wypłacenia nadgodzin które faktycznie przepracujesz najlepiej gdybyś robił wszystko charytatywnie zebys zarobił na nowy jacht dla prezesa ????Pensja 3000 faktycznie otrzymasz minimalna krajowa . Warunki pracy beznadziejne jeden dzień robisz w jednym miejscu na drugiej jedziesz na koniec Polski. Oczywiście wielki minus Nie polecam

Minasz

Strasznie nie odpowiedzialni! zatrudnili mnie i wiedzieli o tym że rezygnuje ze swojej obecnej pracy dla nich, a jak przyszło co do czego to sie okazalo ze jednak nie aktualne bo projekt im zamkneli! żenada! masa kilometrów straconego czasu i pozbawienia mnie pracy bo im zaufałem! stwierdzenie ze takie jest zycie to szczyt bezczelnosci! dno! niech się każdy dowie co to za firma!

@Minasz

@ MINASZ Bardzo nam przykro. Niestety, to że projekt został zamknięty nie zależało od nas.

Inżynier
@Aktrion Poland Sp. z o.o.

Miło że ktoś odpisał , właśnie daliście informacje innym że oszukujecie ludzi. Odpowiedzialność za to że projekt został zamknięty spada na was a nie na pracownika którego zgodziliście się zatrudnić. KOlego minasz , idź do sądu pracy, powyżej masz dowód na to iż cię oszukali.

@Inżynier

@INŻYNIER Nie znając zagadnienia, rozsądniej nie formułować takich opinii.

porzucona
@Aktrion Poland Sp. z o.o.

@Inżynier ma podobne przezycia do mnie! ja przyjechałam z specjalnie z Bydgoszczy, rzuciłam prace bo mi gwarantowaliscie zatrudnienie na super warunkach, spedzilam dwa dni w Bielsku i dostalam informacje ze klient jednak nie potrzebuje juz osoby na to stanowisko. Totalna rozpacz i zgrzytanie zebami. I poszłabym z tym do sadu gdyby nie fakt ze w ciagu kolejnego tygodnia znalazlam prace w powaznej firmie. Nie pozdrawiam!

@porzucona

@PORZUCONA Ta sytuacja nie dotyczy naszej firmy. To pomyłka. Tak czy inaczej cieszymy się, że wszystko się dobrze ułożyło.

Dariusz

Czy tylko narzekać trzeba na firmę? Może warto docenić , że tu pracujemy

Mariusz
@Dariusz

hahahaha dobre sobie. dziękujemy za to że Aktrion wykorzystuje swoich pracownikow a potem ma problemy zeby im zaplacić. Na prawde masz poczucie humory ! ;)

@Mariusz

@MARIUSZ Proponuję skontaktować się osobiście i przedstawić swoje uwagi. Trudno odnieść się do takiej wypowiedzi.

Lola

Witam wszystkich co chca pracowac dla pod firmy aktrion zeczywistosc jest inna zarobki sa masakryczne sa z lat 1998 roku i niewarto pracowac z taka firma

@Lola

@LOLA Wynagrodzenie zależy od wykształcenia, doświadczenia oraz tym samym zajmowanego stanowiska i wynikającego z niego zakresu pracy. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Ignis
@Lola

dużo prawdy... dodatkowo nie ma momy o żadnych premiach, (usunięte przez administratora)... ogólnie żałuje że tam poszedłem (usunięte przez administratora)... nie pozdrawiam Aktrionu. (usunięte przez administratora)

@Ignis

@IGNIS Dzień dobry, zapraszamy do kontaktu. Wątpliwości najlepiej wyjaśnić bezpośrednio.

Zostaw merytoryczną opinię o Aktrion Poland Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Aktrion Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aktrion Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aktrion Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aktrion Poland Sp. z o.o.