Aktrion Poland Sp. z o.o.- Gliwice

Gliwice

Opinie o Aktrion Poland Sp. z o.o.- Gliwice

niezapominajka

Totalne dno, nic tylko rzucić to w *****. Taka prawda. Szukają ludzi tak jasne za jakie pieniądze. (usunięte przez administratora) jak mały osioł ale oni Ci tego kompletnie nie wynagrodzą. Układy, ukladziki nic więcej tam nie ma. Szczerze praca dobra dla studentów nic więcej. Moim zdaniem wszyscy od kordynatora w zwyrz do wymiany. W maku lepiej doceniają człowieka. I na koniec nie polecam.

Edyta

W jakim stopniu trzeba umieć język angielski, aby zatrudnić się w Aktrion Poland Sp. z o.o.- Gliwice? Czy są możliwe jakieś kursy z języka angielskiego? Niektóre firmy dają taką możliwość. Dla osób, które chcą podszkolić się z języka są to istotne informacje.

Mnog

Aktrion Poland Sp. z o.o.- Gliwice poszukuje nowych pracowników, z tego co widziałem to nie ma problemu żeby dostać tutaj coś lepszego, mają do poniedziałku pokazać kilka fajnych ogłoszeń i będzie dla Was

smarkacz

Jasne że poleca szczególnie takie osoby jak Bartek(który nic nie robi, nawet nie ma doświadczenia jako kontroler jakości bo jest za bardzo wykształcony aha sorry to nie, najlepszy kumpel Matiego sam się o tym chwali )albo pochodne z Gliwice bo tylko takim się tam opłaca robić bo dostają zwroty za dojazdy aha albo przyjaciele Matiego,,,,,,,,,,,,, jedna wielka mafia ludzi. O czym tu mówić co chwilę potrzebują ludzi bo nikt nie chce dla nich pracować

mnb

nie rozumiem tych negatywnych opinii, mam porównanie Aktrionu i innych firm tego typu w których pracowałem i mimo, że kasa nie jest najwyższa to praca nie jest ciężka i traktują normalnie pracowników

fdsdf

Ta firma jest tak beznadziejna że porostu już się nawet nie chce o tym pisać a informację jakie udziela Nick Za to po prostu wstyd albo jakiś lider albo osoby typu jak Bartek kompletna nie wiedza a fałszywość taka że,,,,,,, wystarczy przeliczyć ile jest opinii negatywnych i same wnioski wychodzą, totalna klapa nie pracuj cie tam

borysek

Sama praca wcale nie jest zła, nie uważam, żeby była ciężka, a jak się komuś nie chce robić to zawsze będzie narzekać, że ciężko. Oczywiście zarobki mogły by być nieco wyższe, niż najniższa krajowa, bo faktem jest, że jedni tam zapierniczają, a inni nic nie robią. Przykład leaderek, które nie mają zielonego pojęcia o tym co mają robić, gubią się same ze sobą, udają wielkie ekspertki, a i tak nic nie robią no bo przecież zawsze można podkraść normy pracownikom i dopisać sobie.Więc jednym słowem leaderzy tam to totalne dno. Podobnie z pracownikami jedni lecą w ciula, bo to koleżanki, czy koledzy leadera, czy kogoś tam, a inni muszą zapieprzać. Więc sama praca w miarę ok, atmosfera i kompetencje poniektórych ludzi dno.

wodnik

Jednym słowem firma Aktrion to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Imigrantka

na pewnym portalu mają ogłoszenie na inżyniera jakości do halandii, czy ktoś coś wie na ten temat? czy ktoś z nimi wyjechał? jak zarobki i na czy polega ta praca? proszę o opinię

lolka

byli pracownicy sie skarzyli, nie polecali. obecni rowniez narzekają! bartek tez ciagle narzeka! jedni zapieprzają, a inni lecą w ciula! za te same marne grosze! a z biurowymi to już kompletna porażka - zero kompetencji, nie da się żadnego problemu rozwiązać! zenada po prostu! nie polecam.

ssrter

Ta firma to naprawdę porażka jeśli macie coś innego np. Exact już o lepiej płaci a na pewno na czas, wydymają was na każdym kroku tam tylko dobrze mają ludzie od pana Bartka i znajomi pana Adama

rudy

ja na pewno zmienili politykę, że zapierdzielasz na 3 zmiany za najniższą krajową, i nie ma żadnych podwyżek, i jeszcze chodzisz na linię opla lub fiata i zapierdzielasz a z Jonsona dostają 14 zł za godzinę. Wspaniała polityka firmy aktrion, aha awansujesz na ledera jak pana Adama albo Matiego znasz, pierdoły

smarkacz

Nie polecam tej pracy, oszuści na każdym kroku! Jeśli chodzi o pieniadze, Bartek nie wywiązuje się z niczego, a szczegolnie jesli chodzi o termin wypłaty... Za dużo obiecuje, a nic w tym kierunku nie dziala.. Nie nadaje sie, wgl. Jednym słowem masakra!!!

odido

Oddział w Bieruniu to faktycznie syf, byłem tylko 3 dni i zrezygnowałem do tej pory nie wypłacili mi pieniędzy, a jak gadałem z innymi to mówili że czekają nawet po 2 miesiące na pieniądze. Nie ma czego żałówać

xxx

Zgadzam się tobą w 100 % praca na akord. Trzeba pisać raporty z dokładnością co do minuty co się w danej godzinie wykonywało. A dodatkowo doszła 3 zmiana za najniższą krajową, żenada............ o koordynatorze nie będę mówić szkoda słów pan Bartek nie ma pojęcia na niczym a leaderzy porostu........ dno. Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

EDMUND DANTES

Nie polecam pracy w tej firmie szczególnie w Bieruniu. Nie ma żadnych premii, najniższa krajowa, a koordynator pan Bartek do niczego się nie nadaje. Obiecuje nie wiadomo co a tak naprawdę dba tylko o swoich ludzi z Czerwionki. W ciągu miesiąca przyszło około 50 osób i rezygnowali po jednym dniu. Oszuści!!!!!!!!!!!!!!!!! Omijajcie tę firmę z daleka

wyrzucony

Pan Artur to sie do podstawowki wrocic:D Szczerze powiedziawszy jedyną kompetentną osobą która marnuje się w tej "firmie" wydaje mi się że dba o pracowników jest pan Adam który zawsze jest pod telefonem. Bardzo profesjonalne podejście do pracy czego gratuluje i podziwiam. Niestety nie można powiedzieć tego o biurze które nie odbiera telefonów i załatwia sprawy pracownika miesiącami. Zarobki nienajgorsze ale zostałem oszukany na kase.

była pracownica

Nie polecam pracy w Bielsku . Pan Artur nie ma pojęcia o niczym a żeby załatwić coś dla pracowników to już mu to zajmuje miesiąc a nawet 2. obiecują premie których okazuje się później że ich nie ma.

???

Tutaj pisze że firma z Gliwic, gdzie indziej że z Bielska Białej a szukają do pracy w Poznaniu? O co kaman? I czym się ta firma zajmuje?

ZAINTERESOWANY

NO TO JAK SIE PRACUJE?,,BO NIE WIEM?//

Zostaw opinię o Aktrion Poland Sp. z o.o.- Gliwice - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aktrion Poland Sp. z o.o.- Gliwice