ENKI SP Z O.O.

Toruń

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 11 ocen.

Opinie o ENKI SP Z O.O.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ENKI SP Z O.O.

Adam

Opinia dotyczy firmy Enki Kraków. Pracowałem w tej firmie na tyle długo że mogę się wypowiedzieć. Z roku na rok w firmie było coraz gorzej. Przyjmują masę ludzi do biura i przez to fizyczni mają coraz trudniej bo wiadomo muszą zarobić na wszystkich. W firmie panuje mocne kolesiostwo. Na dziale mechanicznym pracuje(usunięte przez administratora) Kierownik dzialu boi się chyba o posadę i przymyka na wdxystko oko. Klimat beznadziejny. Jadąc na wyjazd zagraniczny podsuwają do podpisania aneks do umowy ze zmianą miejsca pracy - tak aby firma nie musiała płacić pracownikowi diety. Odradzam kandydatom, ostatnimi miesiącami z firmy zwolniło się kilkunastu starych pracowników. Ludzi którzy w Enki byli od początku.

Teść
@Adam 15.08.2017 20:02
Opinia dotyczy firmy Enki Kraków. Pracowałem w tej firmie na tyle długo że mogę się wypowiedzieć. Z roku na rok w firmie było c...

Może byś się wziął do roboty zamiast narzekać mówiłeś być słaby

Inz.

A maja takie ladne biuro kolos smierdzacego kombinatu, jak sie jedzie 79-ka :) Szkoda, mialem aplikowac, ale odpuszczam.

yolo

jak kolega wyżej,proszę o opinie na temat Enki z Krakowa na Igołomskiej

on

mowa o Krakowie // inżynier projektu ... Praca jest na Igołomskiej?

on

Jakieś opinie na temat stanowisk inżynierskich?

wesołek

Dziwne z ENKI sp. z o.o. zrobiło się na tym forum enki sz z o.o. Toruń- mistrzostwo świata...tu chodzi ewidentnie o to krakowskie bagno!!!! Ale widzę że KTOŚ mocno popracował...jeśli jest tu jakiś moderator to niech to zmieni, tak jak pousuwano więcej ciekawych opinii...

anonim

(usunięte przez administratora)

LOL

...jaki pracodawca, takie HR-y. plusika za pomocną opinię też sobie same dały?

tomek

Ja jestem chętny praca w enki Kraków. Obecnie pracuje jako szlifierz -monter posiadam uprawnienia do cięcia palnikiem, podstawowe do spawania mag 135.

tenzły

Dużo obiecują mało w tym prawdy. Coraz większe zakresy obowiązków a z ich strony zabezpieczenia w postaci lojalek i umów z pogranicza prawa i krzywdzących pracownika. Dziwne awanse, rozstrzał zarobków, podział na lepszych (zawsze w każdej sytuacji) i gorszych (czasami nie zależy od sytuacji- po prostu to "ta" osoba) Można zmarnować sobie trochę życiorysu, nerwów, robić masę nadgodzin 12-16h(dzień pracy) i pracować wtedy kiedy wszyscy inni mają wolne po(święta itp.) Dla zainteresowanych(osoba wypowiadająca się w superlatywach - podszywająca się pod rzekomego pracownika to prezes-ik): (usunięte przez administratora)

mechanik monter

przepracowałem tam ponad rok - TRAGEDIA obiecanki i na tym koniec tylko kolesiostwo szefów coś z tego ma

anm

Atmosfera pracy jest tragiczna, każdy na każdego kabluje. Zarobki też niezbyt duże, jak na zatrudnienie osoby z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniają tylko na kilka miesięcy a potem zwalniają, zawsze znajdą byle jaki powód. Nie zapominając o tym, że tam pracują osoby głównie z rodziny i się tam trzymają, tak to ciągle jest rotacja na wszystkie stanowiska, niepoważne podejście.

Zostaw opinię o ENKI SP Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ENKI SP Z O.O.