ENKI SP Z O.O.

Toruń

Opinie o ENKI SP Z O.O.

Adam

Opinia dotyczy firmy Enki Kraków. Pracowałem w tej firmie na tyle długo że mogę się wypowiedzieć. Z roku na rok w firmie było coraz gorzej. Przyjmują masę ludzi do biura i przez to fizyczni mają coraz trudniej bo wiadomo muszą zarobić na wszystkich. W firmie panuje mocne kolesiostwo. Na dziale mechanicznym pracuje(usunięte przez administratora) Kierownik dzialu boi się chyba o posadę i przymyka na wdxystko oko. Klimat beznadziejny. Jadąc na wyjazd zagraniczny podsuwają do podpisania aneks do umowy ze zmianą miejsca pracy - tak aby firma nie musiała płacić pracownikowi diety. Odradzam kandydatom, ostatnimi miesiącami z firmy zwolniło się kilkunastu starych pracowników. Ludzi którzy w Enki byli od początku.

Teść
@Adam 15.08.2017 20:02

Może byś się wziął do roboty zamiast narzekać mówiłeś być słaby

Inz.

A maja takie ladne biuro kolos smierdzacego kombinatu, jak sie jedzie 79-ka :) Szkoda, mialem aplikowac, ale odpuszczam.

yolo

jak kolega wyżej,proszę o opinie na temat Enki z Krakowa na Igołomskiej

on

mowa o Krakowie // inżynier projektu ... Praca jest na Igołomskiej?

on

Jakieś opinie na temat stanowisk inżynierskich?

wesołek

Dziwne z ENKI sp. z o.o. zrobiło się na tym forum enki sz z o.o. Toruń- mistrzostwo świata...tu chodzi ewidentnie o to krakowskie bagno!!!! Ale widzę że KTOŚ mocno popracował...jeśli jest tu jakiś moderator to niech to zmieni, tak jak pousuwano więcej ciekawych opinii...

LOL

...jaki pracodawca, takie HR-y. plusika za pomocną opinię też sobie same dały?

tomek

Ja jestem chętny praca w enki Kraków. Obecnie pracuje jako szlifierz -monter posiadam uprawnienia do cięcia palnikiem, podstawowe do spawania mag 135.

tenzły

Dużo obiecują mało w tym prawdy. Coraz większe zakresy obowiązków a z ich strony zabezpieczenia w postaci lojalek i umów z pogranicza prawa i krzywdzących pracownika. Dziwne awanse, rozstrzał zarobków, podział na lepszych (zawsze w każdej sytuacji) i gorszych (czasami nie zależy od sytuacji- po prostu to "ta" osoba) Można zmarnować sobie trochę życiorysu, nerwów, robić masę nadgodzin 12-16h(dzień pracy) i pracować wtedy kiedy wszyscy inni mają wolne po(święta itp.) Dla zainteresowanych(osoba wypowiadająca się w superlatywach - podszywająca się pod rzekomego pracownika to prezes-ik): (usunięte przez administratora)

mechanik monter

przepracowałem tam ponad rok - TRAGEDIA obiecanki i na tym koniec tylko kolesiostwo szefów coś z tego ma

anm

Atmosfera pracy jest tragiczna, każdy na każdego kabluje. Zarobki też niezbyt duże, jak na zatrudnienie osoby z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniają tylko na kilka miesięcy a potem zwalniają, zawsze znajdą byle jaki powód. Nie zapominając o tym, że tam pracują osoby głównie z rodziny i się tam trzymają, tak to ciągle jest rotacja na wszystkie stanowiska, niepoważne podejście.

Zostaw opinię o ENKI SP Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ENKI SP Z O.O.