Usługi Budowlane GRUNT Piotr Pigulski

Stargard Szczeciński

Opinie o Usługi Budowlane GRUNT Piotr Pigulski

zlodzieje

tragedia. wszystko nie w wyznaczonym terminie do tego nie płacą pracownikom na czas. Dodatkowo pozadłużani u wszystkich dostawców - kłamią i ściemniają. Omijać szerokim łukiem

pielno

jeśli chodzi o usługi budownalne pana piguslkiego to są one godne polecenia, ponieważ fachowość to pierwsze słowo, które przychodzi mi do głowy jak o nich myślę

kama

Szkoda ze dwie pierwsze opinie sa dodane niemalze jedna po drugiej. Nic sie nie dowiesz dopoki sam nie ocenisz.

rrr

Piotr to w koncu slyszalas czy slyszales? Nie wiem jak z finansami bo to pewnie wiedza oni i ich ksiegowa. Szkoda ze brak jakis rzetelnych informacji tylko zale bylych pracownikow

Piotr

NIE POLECAM! Prace jakie wykonują nie są robione w terminie, obiecują wszystko a w realizacji wielka ściema! NIE POLECAM!!!! W ogóle słyszałam, że mają problemy finansowe i są nie wypłacalni.

Kasia

BARDZO nie solidna firma! Nie wypłacalna a roboty robią do kitu. Nie polecam!

Zostaw opinię o Usługi Budowlane GRUNT Piotr Pigulski - Stargard Szczeciński

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi Budowlane GRUNT Piotr Pigulski