Opinie o Semax S.A. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Semax S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Semax S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Semax S.A. w Poznań

pracownica

JEST PRZELEW W PKO.BP W KOŃCU KONIEC ODWIECZNEGO CZEKANIA CZY ZAPŁACĄ CZY NIE. pOZDRAWIAM WSZYSTKICH VABBIKÓW. POWODZENIA W ZNALEZIENIU PRACY DLA TYCH KTÓRZY NIE JESZCZE NIE ZNALEŻLI I DLA TYCH CO JUŻ COŚ MAJĄ.

vabbiis

mam całość, niezła sumka, wreszcie :) konto mam w BZ WBK :)

vabb

Jest przelew !!!! konto mam w Pko BP

mam wyplate za pazdziernik hura hura :-)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Semax S.A..
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
g

w PeKaO sa jeszcze nie ma :(

pracownik1

kochani pko bp mam kasę....... całość :):):) radość nie z tej ziemi powodzonka

ona

Ludzie, jeśli kasa wyszła wczoraj to przelewy do innych banków powinny dojść do 18. Ogarnijcie się i poczekajcie ;/

on

Bzwbk pustki

zzzz

Ja też mam w pko.bp i jak na razie nic nie dostałam

ona

Bardzo prosze podajcie numer telefonu do pani syndyk.

pracownica

Ja mam konto w pko.bp i na razie pusto nic nie ma

Okres próbny

Puki co jeszcze nie dostałam przelewu lecz ponoć pomimo, że byłam na okresie próbnym to mam otrzymać odprawę. Taką informację, zresztą ku mojemu zdziwieniu dostałam w Państwowej Inspekcji Pracy jak dowiadywałam się o odprawy innych dziewczyn ze sklepu. Więc jeśli dostanę coś z odprawy to będzie miły bonus.

Madaa07

Chyba osoby piszą że bez odprawy dostali :)

ona

jeśli pracowało się poniżej dwóch lat należy się odprawa w wysokości jednomiesięcznego wynagrodzenia, jeśli pracowało się powyżej dwóch lat w wysokości dwumiesięcznego wynagrodzenia, a powyżej ośmiu lat w wysokości trzymiesięcznego wynagrodzenia. nie należy się jeśli umowa wygasła. amen.

Kam

Ja mam w banku BGŻ, dostałem wypłatę październikową i odprawę, mimo że pracuje krócej niż 2 lata

aaa
@Kam

Bo odprawa poniżej 2 lat,należy się 1 misięczna pensja,dlatego Tobie też się należała. ;)

.....

Ja już też mam kasę mam konto w BGŻ i też dostałam cała kasę . Miłego wieczoru i też życzę jutro miłej niespodzianki na koncie . A zasady odpraw są takie że musicie dluzej pracowac niz dwa lata , a jesli komus sie umowa konczyla w tym czasie jak sklep zamykali to mu sie nie nalezy bo umowa wygasla

ania

hej ja właśnie sprawdziłam stan konta i dostałam całość:) Więc reszta osób też dostanie ja mam konto w bgż pozdrawiam

aaa

Ja dostałam całą kasę na ,którą liczyłam.Konto mam w Bgż.:-)

vabbiis
@aaa

to dziwne niektórzy dostali samą wypłatę , niektórzy nic nie dostali a Ty dostałas całą kasę ???? Cos mi tu smierdzi!!!!!

włatca móh

Mane, tekel, fares - tyle że nie u nas!!

Tego najbardziej się obawiałam, że jak kasa będzie w jej rękach to będą problemy - żeby nie było brak jakiegoś dokumentu bo coś ktoś nie podpisał itp. jak to często bywa .... zobaczymy jutro ...

Madaa07
@pracownik

otóż to

Zostaw merytoryczną opinię o Semax S.A. - Poznań

Semax S.A.
2.6/5 Na podstawie 183 ocen.
  • Romana Maya 1
    61-371 Poznań