Amitech

Gdańsk

Opinie o Amitech

porso

No ale i tak, przecież Amitech ma fajną atmosferę i zarobki

pracownik jednej z nich

a moim zdaniem na tym forum pomieszane zostały opinie na temat dwóch różnych Amitechów. jeden z Warszawy a drugi z Gdańska (który z resztą już nie jest Amitechem a Amiantitem). wpisując opinie określajcie, o którą firmę chodzi bo się robi dezinformacja i być może jedną z firm krzywdzicie negatywami albo dajecie niezasłużone pozytywy. ludzie się tymi opiniami sugerują. serio mowa tu o dwóch różnych firmach.

kjn

wyzysk człowieka. Praca po 12 lub więcej godzin, często brak czasu na jedzenie.Ciężko z urlopem bo bez zastępstwa nie możesz iść na wolne.Bardzo małe zarobki w porównaniu do ilości pracy i obowiązków. Podsumowując pył,syf i obóz pracy. Nie polecam.

PRACOWNIK

NIE POLECAM PRACY W AMITECHU PYŁ KURZ SMRÓD NIE PŁACĄ NADGODZIN 100% PONIEWAŻ NADGODZINY LICZĄ OD PENSJI PODSTAWOWEJ BEZ PREMII TO JEST JAKIEŚ 70% MASKI MAMY 2 LUB 3 GATUNKU MUSISZ UMIEĆ WSZYSTKO W KRÓTKIM CZASIE BO CIE ZWOLNIĄ -SPRZĘT DO PRACY PRZESTARZAŁY .MUSISZ WYJEŻDZAĆ W DELEGACJE I DUŻO WIĘCEJ NIE ZAROBISZ.CO DO PENSJI TO PO 2 LATACH MAM 2000

Adrianna

ofertę w sumie mają zachęcającą, ciekawe, może warto jednak spróbować

emondi

płacą setki za nadgodziny i ostatnio jak się chce to można dorobić albo złapać trochę luzu na nockach, bo nie ma nikogo z dyrekcji. a warunki takie jak wszędzie, kto robił w stoczni albo u prywaciarza to może sobie porównać że tam zamordyzm jest bez dużo większy

Jigsaw

Na produkcji masakra, szkoda zdrowia, za taką kasę. Biuro ok - relatywnie wysokie zarobki, praca od 8-16 i nic więcej Cię nie obchodzi. Najlepiej mają handlowcy - pączki w maśle, ale wydaje im się ze są bogami, a to przecież zwykli przedstawiciele handlowi.

terminator

pracowałem w tej firmie, nie polecam!!!!syf i smród. ludzi mają za szmaty.Dyrekcja to banda mobberów którzy z resztą sami pod sobą ryją. słyszałem że w krs jest wniosek o rejestracje związku zawodowego ....

Wisławsky

Normalnie powinni zapłacić za to co człowiek wypracuje, a spanie sobie organizujcie w domu pod kołderką.

amit

Płuca są jak gąbka więc chłoną wszystko co wdychasz gorzej z oczyszczeniem tego. Maski jak chcesz to dostaniesz ale i tak styren wejdzie w ciebie którędy bedzie chciał. I zgadza się że ochrona środowiska z prezesem zapewne dobrze żyje. W norwegi z tego co wiem zamkneli taką fabrykę właśnie ze względu na środowisko.

albrecht

maseczka nie da na zrąbaną wątrobę. ci z ochrony środowiska siedzą w kieszeni prezesa tej firmy...inaczej dawno by ją zamknęli .Amitech co kilka lat zmienia lekarzy po to by ci nie robili koło [usunięte przez moderatora] ...wszyscy pracownicy mają wątroby jak tuczone gęsi

eggy

firma najgorsza w jakiej pracowalem dyrekcja [usunięte przez moderatora] zarobki marne umowy krotkie powinny byc warunki szkodliwe no chyba ze ktos lubi pracowac w syfie pyle i chemii ta firme to powinno sie zamknac sprzataczka jest tam inteligentniejsza od dyrektorkow i prezesow

bogo

niepolecam duzo ludzi sie tam zwalnia od kilku lat niema podwyzek dyrekcja to banda [usunięte przez moderatora] nieszanuja ludzi naprawde lepiej sobie odpuscic

Rambo

Mam kolegę w Amitech, pracuje w biurze. Bardzo sobie chwali pracę i zarobki, nie narzeka.

laminiarz

Generalnie odradzam prace w tej firmie, nieciekawe kierownictwo slabe zarobki jak na warunki pracy jedyny plus to 100% platne nadgodziny. Poczatkowa placa to 2000 brutto

Zostaw opinię o Amitech - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amitech