Opinie o MARTIN SP Z O.O., SP.K. w Zawiercie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie MARTIN SP Z O.O., SP.K.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MARTIN SP Z O.O., SP.K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MARTIN SP Z O.O., SP.K. w Zawiercie

Rosi

Fajna firma, super ludzie. Jeśli, ktoś chce nabrać fajnego doświadczenia, polecam!

@Łucja

Zapomniałem jeszcze dodać że pierwszego dnia musiałem pracować bez umowy i bez badań lekarskich, resztę już wypisałem wyżej taka to uczciwa firma

Cześć wam, możliwe ze te oferty dla handlowców o których kiedyś pisali, że są często udostępniane, wrzucane są pod inną nazwą? Po Zawierciu patrzę, bo może bym zmienił firmę, u mnie atmosfera jest dość ciężka. tutaj na dziale handlowym jak się trzymacie?

Rosi

Xd
@Rosi

"Fajnego doświadczenia" niczym w Korei Północnej, również polecam, pełna profeska w sponiewieraniu pracownika, po 2 godzinach człowiek już wie, że jedyne prawo jakie posiada to zachować milczenie

Małgorzata
@Xd

O rany to faktycznie słabo brzmi. Ktoś pisał na forum wcześniej, że premia uznaniowa i w sumie to jej nie ma;( i zarobki dla tych co pracują niższe niż dla nowych. Czy faktycznie tak jest czy tylko tak piszą. No i jeszcze ponoć nie ma ubrań ani butów co jest niezgodne z BHP! Masz jakąś wiedzę w tym temacie i możesz dać znać jak aktulanie to wygląda w firmie? Dzięki.

@Małgorzata

Przepracowałem tam 1 dzień po czym odszedłem widząc co tam się dzieje i to wszystko prawda, znajomy który tam nadal pracuje mówił że nic się nie zmieniło. Ubrania mają własne, to nie tak że pracują nago, natomiast firma jedynie co może zaoferować to traktowanie jak (usunięte przez administratora)

Łucja
@Anon

Jesteś w stanie zrelacjonować ten jeden dzień tutaj? Pytam, bo aż ciekawa jestem co takiego można tu zauważyć w ciągu zaledwie kilku godzin

@Łucja

Oczywiście, już mówię : 1. Brak ubrań pracowniczych 2. Ciągle sprawdzanie w kamery oraz monitorowanie pracowników 3. Wyliczanie ile zrobiłeś, ile razy byłeś w toalecie, czy czasem nie siedziałem o 2 minuty za długo na przerwie 4. Brak szacunku do starszych pracowników 5. Brak Premi (nawet możliwość potrącenia z wypłat) Ostatnie dwa punkty to słowa chłopaków którzy tam pracują, więcej nie mogłem juz słuchać i wolałem odejść, wszystko to tyczy się kierownika, dyrektora (nie wiem jaki ma tytuł) nie poznałem go osobiście i szczerze mówiąc, odpychają mnie takie osoby.

Łucja Nowy wpis
@Anon

Przytoczona przez Ciebie lista do dziś jest niezmienna? Zastanawiam się po prostu jak tu sprawy mogą się układać po nowym roku, wprowadzono jakieś konkretne zmiany? Ta premia zastanowiła, to że uznaniowa wcale nie oznacza, że się jej nie otrzyma? Jak obecnie można sobie na nią zasłużyć? Jakich wyników oczekują?

Anon Nowy wpis

Wow

Nie zdawałem sobie sprawy, że w tak małym mieście jest tak świetna firma. Kto nie chciałby sprzedawać Budvara?! Jak mnie nie przyjmiecie, będę aplikował w kółko :))

@Wow

Serio chcesz się przyjąć czy tylko tak żartujesz? Bo praca to nie tylko sprzedaż piwa. Myślisz, że mają teraz wolne etaty dla handlowców?

@Antoni

Cały czas jest ogłoszenie na handlowca na Facebooku. Byłem już na rozmowie, jak dla mnie warunki są przejrzyste. A praca handlowca wygląda tak jak wszędzie. Nie jest to telemarketing, jasne że żeby zarobić trzeba się pewnie będzie narobić, zresztą tak jak w każdej innej firmie.

Śmiało
@Wow

Idź, śmiało, firma potrzebuje takich ludzi, mnie to nie dziwi bo nawet za darmo zawsze znajdą się chętni

@Śmiało

Dla mnie fajna opcja. Dostałem dobre warunki. Mam doświadczenie jako handlowiec, więc mam porównanie jak jest w innych firmach.

handl
@Antoni

Tak. Jest nadal nabór więc możesz aplikować.

Pracownik Nowy wpis
@Wow

Opinia pisana przez bota, zalatuje sztucznością na kilometr, pracodawca woli kupić opinie na "lepszeopinie.com" niż docenić pracowników i tworzyć dobra atmosferę, żałosne

Mógłby szef bardziej doceniać pracowników ,którzy tam pracują już kilka lat . Firma jak firma pracowac trzeba jak wszędzie da się znieść tylko mało doceniają .

Marzena

Bardziej doceniać, to znaczy cos masz na myśli? Ktoś tu pisał o zabieraniu premii, czy to o to chodzi, czy jest coś jeszcze?

@Marzena

Tak, bo premia jest uznaniowa której kierownik nie uznaje, wiec nic ci nie zabiera z jego punktu widzenia

Marzena

Haha a ma jakieś podstawy żeby jej nie uznawać?

@Marzena

Może takie że więcej w kieszeni dla niego?

Przemysław
@Gość

To ile tam się zarabia, skoro pracuje się bez premii?

Magazynier
@Przemysław

2600 Zł

Danuta
@Magazynier

Ale to chyba na rękę? Bo brutto to by było za mało do minimalnej krajowej... :0

@Magazynier

Przyszedłem do pracy latem 2021 kwotę jaką mi proponowali to 2700 natomiast pytając chłopaków którzy pracują tam wiele lat powiedzieli że mają właśnie 2600, jeśli ta kwota która podałeś nadal jest aktualna w obecnym roku, to ja się dziwię dlaczego ludzie pracujacy tam, tak bardzo się nie szanują

Wiktoria

ciekawe dlaczego miałeś stawke wyzsza niz inni, jak to możliwe ?

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zawiercie
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Automatyk
Zawiercie
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Zawiercie
ACTION Poland Sp. z o. o.
Ciekawy

Nie będę się wypowiadał na temat zabieraniu Premi bo to jest zwykły egoizm, godny potępienia.. Ale mniejsza o to, powiedzcie mi jaki w tym sens wypisywanie jak tu jest świetnie? Nie lepiej wszystkim oszczędzić czasu? Byłem tam jakiś czas, na rozmowie kwalifikacyjnej gość mało się nie posikał opowiadając jaka to wspaniała firma, ogólny rozwój, prestiż, doskonalenie, szacunek.. Bla bla bla... Pierwszego dnia pracy warunki jak na śmietnisku, wszędzie brud, smród (prawdopodobnie z firmy obok co produkuje jakieś substancje niebezpieczne) praca w ciągłym stresie, napięciu, zarobki strasznie niskie jak na taką firme w dodatku dyskryminujacych starych pracowników którzy zarabiają mniej, ludzie z magazynu nawet w porządku i to chyba jedyny plus, na prawdę ciężko się dopatrzeć więcej, całkowita inna rzeczystosc która mi wciskał pan rekrutujacy, straszny wazeliniarz, domyślam się że wchodzi w (usunięte przez administratora) głęboko swojemu panowi, może był bity w dzieciństwie, nie wiem... Mnie ten widok nie dziwił żal mi ludzi którzy się godzą na taką pracę, straszne upokorzenie, domyślam się że ekipa zgrana i są tam tylko dla siebie samych, chłopaki trzymajcie się magazyn!

Nigdy więcej Martin

Pan Marian chwali się na stronie że zarabia grube miliony z zaladunkow a nie jest w stanie nawet kupić pracownikom ubrań roboczych. Chłopaki chodzą w prywatnych ciuchach, nie mają butów z noskiem gdzie na każdym magazynie to norma. Jak wpadnie kontrol to woli dać im do kieszeni niż pracowników ubrać. Dla niego liczą się takie murzyny jak Gucio by za śmieszne pieniądze (usunięte przez administratora) muszą i (usunięte przez administratora)

@Nigdy więcej Martin

Tutaj D.W mam nadzieję że wpis zostanie usunięty... jeżeli nie.. zajmę się tą sprawą poważnie. Nikt nie jest anonimowy w Internecie, chyba że się tak komuś wydaje :D

Karol

Hahaha, o gościu ale mnie rozbawiłeś. Właśnie w tym serwisie każdy jest anonimowy pod warunkiem że nikt nikomu nie grozi np. śmiercią. Panie D.W. Polecam jeść dużo słoneczniku bo brakuje Panu oleju w głowie..

@Nigdy więcej Martin

Ubrania robocze to podstawa. Trzeba przestrzegać BHP bo potem w razie czego mogą być problemy, nie? A jak z wypłatami skoro firma tak dobrze prosperuje i zarabia miliony? Dobrze płacą na magazynie?

Wypłata
@Antoni

Starym pracownikom 2500 na rękę, nowym 2600 zł i brak podwyżek w przyszłości Możliwość zabrania od 100 do 300 zł na święta pod pretekstem "mało idzie towaru" mimo że załadunki idą cały czas

@Wypłata

To niewiele. Bardziej doświadczeni pracownicy jednak powinni więcej zarabiać niż ci nowo przyjęci. Myślałem że na święta raczej coś więcej dadzą jakąś premie, a nie zabiorą. Nawet bonów ani paczek nie będzie dla pracowników?

Wypłata
@Antoni

Bony czy premie nawet nie wiedzą co to jest, przyszedlem do nich, pytam się (na przerwie) starych pracowników (po 3 dniach pracy) kiedy dostanę ubrania robocze, oni wielkie oczy i pytają czy mogę powtórzyć albo przeliterować bo nie wierzą co usłyszeli, "że co takiego? Dostaniesz?" pracujesz we własnych ubraniach, do świąt nawet nie dotrwałem bo stwierdzili że "zadaję za dużo pytań" krótko mówiąc potrzebują osób które tylko przytakują i nie mają własnego zdania, szczerze mówiąc nie wiązałem z nimi przyszłości, tylko ludzie na magazynie byli w porządku. Dla mnie to był wielki szok, bo pracowałem wcześniej naprawdę dobrej firmie w Katowicach, gdzie podstawowe wyposażenie ubrań to obowiązek pracodawcy, tymczasem nie dostałem nawet rękawiczek, po przeprowadzce do Zawiercia szukałem czegoś bliżej.

Inny
@Antoni

Co do ubrań, w razie wypadku to pracownik ma problem że zgodził się pracować we własnych ciuchach, firma wszystkiego może się wyprzeć. Był kiedyś taki przypadek w jednej firmie, gość niefortunnie stanął na paletę tak że noga wpadła mu między deski, oczywiście nie miał odpowiedniego ubioru w tym butów, zgłosił wypadek w pracy, częściowo się przyznali tylko do tego że nie dostał ubran, w oświadczeniu zrzucili na niego winę ponieważ mógł odmówić pracy :) komisja podtrzymała winę na jego niekorzyść jak dalej się skończyło, nie wiem bo został zwolniony :)

G.
@Wypłata

Kiedy pracowałeś w Martinie? Cały czas pracuję w tej firmie od 6 lat w ubraniach pracowniczych, które dostaję raz na pół roku. Może rzeczywiście, to w czym ktoś pracuje to jego wybór i jeśli nie poznało się dokładnie miejsca nie należy oceniać "książki po okładce."

Emeryt
@Wypłata

Dziwne rzeczy tu wypisujesz. Pracowałem w Martin 15 lat do emerytury. Jestem według twojego wpisu "starym pracownikiem" i nikt mi niczego nigdy nie zabrał, a i podwyżki też były. Niestety młodzi ludzie lubią teraz szybko oceniać, nawet nie poznawszy miejsca i zwyczajów nowej pracy. Praca jak praca, po prostu trzeba pracować.

@Nigdy więcej Martin

Na stronie to najwyżej piszą o obrocie. Nikt normalny nie podaje dochodów, może i masz rację że tam nie pracujesz, matematyka to nie twój konik.

pracownik1

Nie będzie niestety.

Ciekawe
@Emeryt

Ciekawe rzeczy wypisujesz, ja rozumiem że chcesz zamieść niektóre rzeczy pod dywan, powiedz mi po co? Przyjdzie nowy zobaczy i ucieknie, nie lepiej oszczędzić wszystkim czasu napisać prawdę? Jeśli jest inaczej to zostanie. Tym zwyczajem jest patrzenie w kamerę i zabieranie premii. Tak młodzi szybko oceniają i widzą co się dzieje, nie angażują się w czymś co od razu nie pasuje, teraz jest mnóstwo firm i pracy. To pracodawcy powinno zależeć zrobić dobry wizerunek na pracowniku. "praca jak praca po prostu trzeba robić" pan żyje w strasznym zacofaniu, takie podejście mieli ludzie za (usunięte przez administratora) dziś jest jeszcze coś takiego jak ROZWÓJ, DOSKONALENIE swoich umiejętności

Sss

Praca jak każda. Ja pracowałem na magazynie i było ok jak na pierwszą pracę.

Blind
@Sss

Pracowałem w wielu firmach wcześniej, na magazynie było okej, tutaj się zgadzam, ludzie są spoko jednak prawdziwym problemem są ludzie zarządzającą tą firmą, reszty mi się nie chce pisać i tak to usuną, jak większość negatywnych

Jerzy
@Blind

Dawaj, napisz! Ja chętnie posłucham co masz o nich do powiedzenia. A jak opinia nie będzie łamała regulaminu to na pewno nie zostanie usunięta :)

Ex-Martin

Niestety nie polecam tej firmy i wcale nie ze wzgledu na szefostwo ale osoby pracujace tam niby Zawiercie to miasto a pracownicy w biurze. Daleko odbiegaja od zachowania mieszczucha, niestety wieje tam wsia aroganckim zachowaniem, krzykami, wulgaryzmem i najciekawsze kazdy na kogos innego zrzuca wine nikt nie bierze odpowiedzialnosci za bledy. Polecam ta prace tylko ze wzgledu na zarobki i dobry kontakt z szefostwem ale tu koniec praca oprocz 2 pracownikow w biurze to jakis zart.

Martin Sp. z o.o. Sp. j.
@Ex-Martin

Nie zgadzamy się z tą opinią, bardzo staramy się, aby atmosfera w biurze była dobra. Naszą pracę raczej określilibyśmy jako żywiołową czy dynamiczną. Nie każdemu odpowiada. Nie zawsze jest łatwa, jednak potrafi przynieść dużo satysfakcji :) Nie ma możliwości zrzucania winy na innych pracowników, ponieważ każdy odpowiada za swoje stanowisko czy klientów.

Jaro
@Martin Sp. z o.o. Sp. j.

Bzdury piszecie, pracowałem w tej firmie przez 3 miesiące i zostałem zwolniony 5 dni przed końcem umowy. Zadzwoniła do mnie pani S. i powiedziała źe mam się spotkać z kierowcą bo przywiezie mi POS wspomagające sprzedaż. Spotkałem się z nim a on wręczył mi wypowiedzenie i upoważnienie do odbioru samochodu służbowego. Pracowałem jako PH. Zaznaczam że mam doświadczenie 20 letnie w handlu piwem importowanym. Dlaczego tak się stało nikt mi nie wytłumaczył. Wiem źe nie jest to przypadek odosobniony. Zaznaczam źe miałem wzrost sprzedaży z miesiąca na miesiąc.

@Jaro

To dziwne, że zostałeś zwolniony w taki sposób. Nie próbowałeś się dowiedzieć o co chodziło? Bo skoro miałeś dobre wyniki to raczej nie powinni ci dać wypowiedzenia, nie?

Sprytny Zbyś
@Jaro

Jak sprzedasz za 50zł, a później za 100zł to faktycznie zaprezentowałeś wzrost o 100% :). Prawdziwy handlowiec o 1:19 śpi, bo jest urobiony pracą.

Znawca
@Jaro

Pewnie doszli do wniosku że za dobrze Twoja sprzedaż rokuje i nie pensja jaką sobie wypracujesz przerośnie ich założenia

Święty Mikołaj

Idą święta, czas odpoczynku i spędzenia go z najbliższą rodziną. Przypominam że żeby w tej firmie godnie spędzić święta polecam wziąć trochę nadgodzin bo jak to na szefa przystało znowu poleci po premi ????

Dorka
@Święty Mikołaj

Szukam tu opinii o pracodawcy i szczerze mówiąc takie głupie nie merytoryczne wpisy tylko mi to utrudniają. Nie wiem co to za spam, ale to totalna żenada. W mikołajowe wpisy baw się gdzie indziej.

Tak?
@Dorka

Żenadą są opinie klientów, a nawet firm które współpracują z Martinem i wypowiadają się tutaj na temat samej działalności a nie atmosfery pracowniczej, warunków pracy, a pytanie co sądzą o pracy mogą jedynie powiedzieć "wydaje mi się, że są szczęśliwi" nic mnie tak nie bawi. Tu przynajmniej osoba wspomniała o odbieraniu premii świątecznej pracownikom które miało miejsce rok temu, więc uważam iż ta opinia jest na miejscu, żenadą natomiast jesteś Ty, co takiego ci utrudnia? Szukasz kłamliwych komentarzy klientów którym się "wydaje"? Czy osób które tam pracowały?

Wow bardzo dużo komentarzy się pojawiło, czyżby firma potrzebowała dodatkowych 100 osób do pracy? Czy może to jedna nabija te komentarze?

Odpowiedź
@Nowy

Przecież one są sponsorowane

KFCA

Atmosfera jest super.

Robek

A mnie tam się podobało, tylko ja się nie spodobałem, a szkoda. Ciągle mi się marzy praca w morzu piw :)

Tak Tam
@Robek

Hehe też bym tak chciał wśród piw pracować.

Serek

Może firma nie jest najlepsza, jednak patrząc na moich obecnych pracodawców, aż chce się wracać.

Xy

Pierwsze wrażenie więcej niż ok, zobaczymy co będzie później.

Krysia

Pracuję w tej firmie dorywczo, atmosfera jest wspaniała, naprawdę chce się chodzić do pracy. Wypłata wyższa niż na tych samych stanowiskach w okolicznych firmach.

Wieloletni Klient

Znam firmę Martin od dawna. Współpracujemy już 10 lat. Świetna obsługa! Współpracuję z wieloma firmami, jednak Martin wyróżnia się na ich tle świetnym zrozumieniem klienta. Polecam!

Biedrona
@Wieloletni Klient

A co Pan/Pani sądzi o pracownikach? tzn. zadowoleni? czy raczej urobieni? Chciałam aplikować, podobno firma bardzo się rozrosła w ciągu ostatniego roku.

Wieloletni Klient
@Biedrona

Polecam! Pracownicy wyglądają na zadowolonych, bardzo zgrana ekipa. Widać, że dobrze im się ze sobą pracuje. Osobiście mam firmy do których nie lubię dzwonić, czy jeździć i takie które odwiedzam jak dobrych kumpli. Martin jest jednym z tych "kumpli".

Biedrona
@Wieloletni Klient

Dzięki za odpowiedź. Kilka razy udało mi się usłyszeć już dobrą opinię o tej firmie.

Hurtownia S.

Jestem stałym klientem. Firma jest ok. Zawsze można na nich liczyć, dogadać. Polecam!

Żałosne, były pracownik
@Hurtownia S.

Śmieszą mnie te puste komentarze próbujące podnieść poziom tej firmy podające się za klientów, (no dobra załóżmy na chwilę że to prawdziwi klienci) którzy robiąc zakupy weszły na magazyn hurtowni jak do osiedlowego spożywczaka, od razu jednym spojrzeniem ocenili relacje pracownika względem kierownictwa, atmosfery, wypłat, premii itd. Biorąc piwko do koszyka którego tam nie ma... A tak na serio, dla ścisłości to nie miejsce dla opinii jako klient lecz jako pracownik. Śmieszy mnie ten spam jaki pojawił się przez ostatnie 2 dni tych "pozytywnych" opinii klientów, drogi kolego który to piszesz, jeśli chcesz być wiarygodny rób większe odstępy czasowe oraz charakter

Alkoholowy

Dobre piwa, fajna firma! Poleca cała ekipa z jednego alkoholowego z Warszawy!

Monopolka

Polecamy! Fajny wybór piw.

Sklep Zawiercie

Mają najlepsze piwa na świecie! W pobliżu nie ma lepszego dostawcy! Dzięki Martin za super obsługę!

Zostaw merytoryczną opinię o MARTIN SP Z O.O., SP.K. - Zawiercie

• Jak się pracuje w MARTIN SP Z O.O., SP.K.?

Zobacz opinie na temat firmy MARTIN SP Z O.O., SP.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MARTIN SP Z O.O., SP.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 9 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MARTIN SP Z O.O., SP.K.?

Kandydaci do pracy w MARTIN SP Z O.O., SP.K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MARTIN SP Z O.O., SP.K.