Z M Dobrowolscy

Wadowice Górne

Opinie o Z M Dobrowolscy

Hanna

@mięsko o jakiej kreatywnej księgowości mówisz? Możesz napisać dokładniej? Coraz więcej firm zatrudniania pracowników innej narodowości. Czy obecnie w firmie skład również jest mieszany?

mięsko

Odradzam osobiście. Od jakiegoś czasu przymierzają się do ludzi z zagranicy ale jest problem z książeczkami ukraińskimi , no i jeszcze ludzi w kadrach niektórych trzeba wymienić, bo nie każdy im podpisze kreatywną księgowość. Trzeba się też liczyć z tym, że teraz wypadki zdarzać się będą raczej na parkingu "w drodze do pracy", albo wypad.

Hanna

@obywatelpl, a zauważyłeś jakieś plusy?

obywatelpl

Naprawdę Z całego serca nie polecam - zarobki marne jak na tak ciężka pracę.ale najgorsze jest to ze zdarli by z Ciebie skórę jak z tej swini jakby choć złotówka na ich konto wpadła.atmosfera straszna choć się starasz to i tak coś na Ciebie znajdą żeby premię zabrać.mają od tego kabli i donosicieli..ŻENADA po prostu.Straszą czymkolwiek jak dzieci czyhają po nocach z zegarkiem w ręku..A PODSTAWĄ SA LYDZIE PRACOWNIK POWINIEN BYC SZANOWANY a nie traktowany jak niewolnik...albo robisz i zamykasz gębę albo wypad z baru.- to motto PD.

obywatelpl

ert

@janecki hej hej no i co odezwaili sie stamtad do Ciebie? pytam bo po braku ofert wnioskuje ze kogos na to stanowisko przedstawiciela handlowego zatrudnili..ciekaw jestem czy w najbliszym czasie bedzie ejszcze jakas rotacja na to lub inne stanowiska..

ktoś

kiepski zakład pracy i tyle

do grillowanie

może byś przeczytał etykietę i wtedy może byś się wypowiedział

Grilowanie

Kupilem dziś kiełbase Zwyczajną Dobrowolscy na grilla , okazało się ze to życiowa pomyłka najgorsze dziadostwo jakie jadłem na pewno pakują tam mięso MOM.Nigdy więcej tego syfu.

były pracownik

Jak na razie chodzą plotki, że firma upada. Zaczęły się zwolnienia w czerwcu. Bronią się jacy to są wypłacania a zwalniają i jedna osoba za trzy musi robić. Mniej więcej tak się zaczyna jak zbliża się koniec a nie wielki rozwój. ,.

lusia

Ale jak ten kierownik produkcji nie z branży, to może widzi to co stare wygi już dawno przeoczyły. Ma jakieś świeższe spojrzenie. Firma doradcza doradza, ale to ludzie wprowadzają zmiany zaczynając od siebie. No ale skoro wiekszość marudzi...

kos

Takich firm na rynku jest dość dużo, mieszają w firmach, wyciągają grubą kasę i przepadają w czeluściach, a wraz z nimi przepadają zakłady, ale chyba inteligentni ludzie w obecnych czasach mają o tym pojęcie, no chyba że nie mają...................................

kolo

Nic dobrego nie można o tej firmie powiedzieć. Teraz dowodzi jakaś firma doradcza - nic nie jest lepiej. Kierownik produkcji nie z branży ( nie czuje tematu). Firma doradcza nie bardzo wie co się dzieje

Jola12

szkoda słów

ph

Witam Jak wygląda praca przedstawiciel handlowego (jakie plany ,czas pracy , gps, kasa)>

byly pracownik CD

pracowalem w tym zakladzie 16 latek i dzieki Bogu juz nie pracuje znalazlem bardzo dobra prace nie stety za granica i zarabiam 3x tyle co na stanowisku kierowniczym w ZMD szkoda tylko tych straconych lat. pozdrawiam

kierowca CD

Przeczytałem ten artykuł, ale za to jest nowy i na temat komentarz odnośnie ZM.

?

Ale inteligent z tego gościa co pisze o tym artykule. Przecież tam piszą o roku 2009 a artykuł jest z dnia 17.03.2009r. Hahaha widze że same mądrale .

obiektywny

Przecież sam się nie zwolni taki dyr. reg. Zawsze szuka wymówki. Jest jednak tak, że sam sobie dobiera handlowca. Musi jednak być dobrym sprzedawcą i menagerem a z tym czytając Wasze wpisy jest różnie. W ostateczność zwala winę na produkcję, technologię, marketing, strategię. Musisz to zrozumieć i wziąć się do roboty.

?

Zwalniają zawsze tak samo: Przyjeżdża DR do magazynu jakby nic i wywołuje delikwenta do zwolnienia i śpiewa: decyzje podjął zarząd. Dyrektor regionalny ma zawsze czyste sumienie.

W końcu zmiany na dobre w zarządzie. Dyrektor sprzedaży i wice prezesik poleciał ze stołka. Taki mądrala a nie potrafił nic, zapomniał chłopina jak zaczynał w tej firmie. Zresztą jak widać same zmiany i zwolnienia , itp. albo na dobre to wyjdzie lub na jeszcze gorsze.

Antek

Czy komuś udało się dostac pracę w Z M Dobrowolscy nie posiadając znajomości? Ile osób zatrudniają? Częste rotacje?

buehehe

nie jest zle w tej firmie pracuje tam juz kilka lat iw sumie to nie narzekam a jak komus nie pasuje to niech innej pracy szuka za taka kase moge oraciwac wiadome ze kazdy chce jak najwecej !!

kinia

1200 zl to sa marne grosze wiem bo sama pracowałam za taka słaba kase . ale ludzi na litosc boska przymusza was ktos ze macie pracowac .i jeszcze takie glupie gadanie ze w inny zakładzie pracy to jest lepiej wieksza kasa . nie prawda wszedzie jest to samo . wiecie jak to jest "wszedzie dobrze gdzie nas nie ma:".

kinia

jak wam tak praca nie odpowiada to kto wam kaze pracowa za 1200 .

freepolitolog

To ja zapraszam na stanowisko kasjera! spedzasz tam całe dni!!! charówa totalna! Fakt kierowcy maja light ale nie kasjerzy!!! [usunięte przez moderatora]

napik1

nie jest zle kazdy tylko narzeka ale jak ktos znajdzie lepsza pracke to powodzenia jestem kierowca i kazdy robi swoja robote wsiadasz w auto i trzeba rozwiezc towar i po robocie kazdy robi swoje [usunięte przez moderatora] dla mnie spoko pracka bo robisz robote i do domu

jan

brak szacunku dla pracownika i za bardzo ciężką pracę , bardzo małe pieniądze - 1200 zł netto

Zostaw opinię o Z M Dobrowolscy - Wadowice Górne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z M Dobrowolscy