Opinie o Kazimiera Stopa Zakład Przetwórstwa Mięsnego Czesław Stopa w Dulcza Wielka

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kazimiera Stopa Zakład Przetwórstwa Mięsnego Czesław Stopa. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kazimiera Stopa Zakład Przetwórstwa Mięsnego Czesław Stopa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kazimiera Stopa Zakład Przetwórstwa Mięsnego Czesław Stopa w Dulcza Wielka

Czy w firmie Kazimiera Stopa Zakład Przetwórstwa Mięsnego Czesław Stopa praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Kierowca, na które poszukują na Praca.gov.pl to dość istotna kwestia.

Robol Nowy wpis

Nie nie ma żadnych nagród,premi patrzą jeszcze jak cię wycykac na godzinach.

Mikołaj Nowy wpis

No przecież nie żywe. Masz na myśli że zmarły z przyczyn naturalnych albo choroby a nie z uboju? Weź wytłumacz.

Sebek Nowy wpis
@Mikołaj

Z choroby ASF

Alicja

Czy do dziś występują tutaj jakieś nieścisłości odnośnie godzin w pracy? Bo ktoś dawno temu pisał, że podobno były mu one zabierane. Zastanawiam się czy aktualnie jest prowadzona tutaj jakaś ewidencja co do tego? Ile aktualnie się tutaj zarabia i jak praca wygląda, dałby ktoś znać?

Czy pracodawca Kazimiera Stopa Zakład Przetwórstwa Mięsnego Czesław Stopa organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Bhp

Nom okrada mnie na godzinach

Aplikowałeś do firmy Kazimiera Stopa Zakład Przetwórstwa Mięsnego Czesław Stopa? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Cyklop

Po waszym mięsie osleplem

Bezdomny

Lepsze mieso to ja w smietniku znajduje niz od stopy blee !!!!

Cezary

@Szczepan Jeśli prawdą jest to co piszesz to dlaczego nie zgłaszasz odpowiednim osobom?

Szczepan
@Cezary

Oni mi podpadli i ja sam to załatwie Nie odpuszcze im nigdy !!!!!!!!

Szczepan

Trujemy ludzi naszym mięsem

Bolo

Spoko robota.Wlascicielka w porządku i bardzo atrakcyjna pani Lucyna????

Jajo
@Bolo

Włascicielka to ma nie pokolei z głowka Kradną na godzinach Jednym słowem porażka A Lucyna to niech sie weźmie za robote A jak to pisał pracownik Wacłąw to jest skonczony Kretyn

Od dawna nikt z Was nie zajmował stanowiska w sprawach związanych z wynagrodzeniami w Kazimiera Stopa Zakład Przetwórstwa Mięsnego Czesław Stopa Dulcza wielka. Czy ich poziom uległ w ostatnim czasie zmianie?

Julek

Uleg i to bardzo nisko nikt tam nie chce pracowac w tym (usunięte przez administratora)

Czy ktoś z Was mógłby opisać Kazimiera Stopa Zakład Przetwórstwa Mięsnego Czesław Stopa Dulcza wielka jako pracodawcę, odnosząc się do własnego doświadczenia?

Mafia

Nie ma pojecja i sie nie zna na niczym nie rozrózni karkówki od schabu

gandzior

Ta firma to banda oszustow i naciagaczy

morgan

Nie narzekac.Nie jest tak zle.

roboll

Również pracowałem w tej firmie faktycznie stawki są głodowe.Pracownika mają za nic.Coby pracownik nie zrobił to źle.Najwięcej ma do powiedzenia Pani Karolina a na niczym się zna umie tylko modre drzeć.Atmosfera nie za dobra.Co do wypłaty trzeba się pilnować bo zdarza się im oszukać na godzinach.I trzeba uważać na Panią Lucynę potrafi zaszkodzić pracownikowi. NIE POLECAM

byly pracownik

Pracowałem w tej firmie jako rozbieracz stawka to 7 zł na godz żadne cuda.Pracownika maja za nic jak tylko się da to oszukują na godzinach i czasami niedopłacają.Pani szefowa jest do wytrzymania natomiast Pani K......a jest osoba nieznośną.Pani K......a drugiego człowieka ma za nic.Jednym słowem nie polecam tej firmy.Atmosfera jest tam nie do zniesienia

Zostaw merytoryczną opinię o Kazimiera Stopa Zakład Przetwórstwa Mięsnego Czesław Stopa - Dulcza Wielka

• Jak się pracuje w Kazimiera Stopa Zakład Przetwórstwa Mięsnego Czesław Stopa?

Zobacz opinie na temat firmy Kazimiera Stopa Zakład Przetwórstwa Mięsnego Czesław Stopa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kazimiera Stopa Zakład Przetwórstwa Mięsnego Czesław Stopa?

Kazimiera Stopa Zakład Przetwórstwa Mięsnego Czesław Stopa
  • Dąbrowska 3
    39-312 Dulcza Wielka

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042