Caveral Budnicki i Wspolnicy Sp.k.

Opinie o Caveral Budnicki i Wspolnicy Sp.k.

pracuś

Super praca w oddziale Caveral w Gdyni, miła ekipa i super kierowniczka, polecam.

Marianowy

Może i płacą. Ale w obecnych realiach w cale nie tak dużo. Na rozmowie na kierowcę obiecują częste zjazdy do domu- faktycznie weekend w domu. (usunięte przez administratora)

Mesiu
@Marianowy

Nie pracujesz w Caveral, bo jeszcze się nie zdażyło żeby ktoś nie miał urlopu zgodnie z tym co sie należy.

Szczęśliwia

Jeśli rano wstajesz i z uśmiechem biegniesz do pracy, o czymś to świadczy. Pracuje w Caveralu od prawie roku. Jestem bardzo zadowolna. I atmosferą i szefostwo na medal. Wypłata zawsze na czas.

ZADOWOLONA

Zdecydowanie mój najlepszy pracodawca do tej pory! Kasa się zgadza i jest ZAWSZE na czas. Ciekawy pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, obiady dla biura). Atmosfera (!): ludzie uśmiechnięci, szefowie zawsze pomocni. Doceniają lojalność a to rzadkość. Dbają o komfort pracownika (eleganckie biura, piękny tabor)

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Caveral sp.j. na stanowisko SPEDYTOR z doświadczeniem do Gdyni !? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Martyna

@wstyd a co się wydarzyło między tobą a szefostwem ze aż tak jest złe ?

Wypłacają dodatkowe nagrody w Caveral sp.j.?

Damian

Za zadzieranie nosa i niekompetencje

Edward
@Damian

A może odniesiesz się poważnie do pytania dotyczącego dodatkowych nagród i krótko o tym opowiesz? Na co może liczyć pracownik ze strony pracodawcy i jak oceniasz wynagrodzenie w "Caveral"? Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla aplikujących.

Helmut

Zawsze możemy zdecydować czy chcemy dobrze zarabiać czy spędzać czas w domu!! Firma dobra i daje możliwości zarobków!!

KAMAZ
@Helmut

Dobre, uśmiałem się do łez.

Kamil

ciągłe wyjazdy na szkolenia itp. praca pod presja nie polecam firmy. omijac szerokim lukiem

Halina
@Kamil

A jak oceniasz możliwości rozwoju kariery w Caveral? Czy szkolenia, o których wspominasz, w sposób znaczący przyczyniają się do podniesienia kwalifikacji zawodowych? Jest to aspekt, na który uwagę zwraca wiele osób dokonując wyboru miejsca, do którego złożą CV.

Tedy

Może wiecie coś o nowej ofercie pracy?

Łukasz

Co do płac, może nie jest to jakaś elita, ale płacą rozsądne pieniądze i przede wszystkim na czas. Co do warunków pracy jak to w transporcie, jak ktoś zainteresowany kawka, herbatka, plotka to nie ma co szukać, z drugiej strony ogarnięte osoby zarobią naprawdę dobrze. Oczywiście umowa o pracę, najpierw okres próbny, później dłuższe, nic niezwykłego. Na plus fajne biuro, obiady w pracy, minus - parkowanie pod biurem.

Bartosz

Czy jest jakiś powód, że tak sporadycznie zaglądacie na ten wątek?

Kazimierz

Na stronie internetowej Caveral w zakładce kariera zawarte są oferty pracy na stanowiska kierowca oraz pracownik biurowy. Czy ktoś już był na rozmowie rekrutacyjnej na powyższe stanowiska pracy? podzielcie się doświadczeniami jak przebiega rozmowa oraz w jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydatów? Jakie są warunki pracy oraz możliwości rozwoju zawodowego? Zachęcam do udzielania się na tym forum.

@Kazimierz

Witam czy ktoś może zna firmę caveral,jak z płacą i ogólnie więcej informacji czy warto

Jurek Sczecin

(usunięte przez administratora)Podstawa tylko na papierze,płacą tylko za kilometry,czas wyjechany na max.wpadasz na parking-nie ma miejsca,masz problem.I,najlepsze : weksel in blanco.(usunięte przez administratora)

Brus

Witam serdecznie. Piszę na tym forum, bo mam nadzieję, że ktoś odniesie się do firmy Caveral i napisze cokolwiek o pracy tam. Zastanawiają mnie zarobki i rodzaj umowy, którą firma oferuje. Widzę, że szukają teraz spedytorów międzynarodowych, całkiem ciekawie wygląda to ogłoszenie. Ciekawe czy jest tak rzeczywiście.

Zostaw merytoryczną opinię o Caveral Budnicki i Wspolnicy Sp.k. - Szczecin

• Jak się pracuje w Caveral Budnicki i Wspolnicy Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Caveral Budnicki i Wspolnicy Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Caveral Budnicki i Wspolnicy Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 23 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Caveral Budnicki i Wspolnicy Sp.k.