ABEIPS

Opinie o ABEIPS

nggro

Nie na wszystkie stanowiska @rechot w tej firmie przyjmują pracowników, którzy nie posiadają doświadczenia, w niektórych przypadkach oprócz wykształcenia wyższego musisz posiadać przynajmniej te 3 lata doświadczenia

sprawiedliwy

Tak , to jest ktoś, kto w pierwszej kolejnosci zadba o siebie i swoje interesy. Jak pracownik nie zna prawa pracy, to w odpowiednim momencie to wykorzysta dla swoich celów.Zwolni każdego pracownika,którego nie lubi, nie lubi bardziej kompetentnych od siebie. A jak będą zwolnienia to nie bedzie patrzył,czy bedzie to matka z małym dzieckiem czy nie, czy długoletni zasłużony pracownik. Dla niego to nie ma żadnego znaczenia.Nie ma żadnych skrupułów jeśli chodzi o swoją karierę. Liczy sie jego prestiż bycia dyrektorkiem na ciepłej posadce. O bardzo niskim morale, bez sumienia. Jego pasją podobno to obliczenia w excelu, czyli manipulowanie liczbami i odczytywanie tych liczb na swoją korzyść oczywiście. Obłudny typ. Wydawałoby sie,że taki słodki uprzejmy grubasek, nic mylnego wyrachowany i dwulicowy czlowiek. Niebiezpieczny.......

ktoto

tak,swoich błędow nie zauważa, lub udaje,ze ich nie ma,wtedy skrupulatnie je tuszując, nie lubi krytyki, nawet tej uzasadnionej niestety. Jak ktoś się myli to podwaładny nie on.

naomi

Odradzam pracę w szefem działu książek, samolubny i niesympatyczny gość, który uważa,że tylko on ma rację, nie znosi konkurencji, jak ktoś jest mądrzejszy z większym doświadczeniem, to znajduje rozwiązanie jak go się pozbyć.We krwi ma manipulowanie pracownikami i nie tylko...Grube Guru !!

Zostaw opinię o ABEIPS - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABEIPS