"PROAGRA" Kryca Jarosław

Rogów

Opinie o "PROAGRA" Kryca Jarosław

piotrek

warto sie zatrudnic, płacą bardzo dobrze i na czas, zarobić można na prawdę w porzadku jak na te okolice, do tego wlascicele wyrozumiali, jakies urolpy czy wolne to zaswsze idana rękę. no i ważne, nie kazdysobie zdaje sprawę, ale mają maszyny naprawde na poziomie i to siatowym bo nie dosc ze bardzo dogie wszytsko, porzadne wszytsko przystosowane do spozywki to nowe czysciutkie i wszystko takie nowoczesne juz robione tam jest. ozdrawiam

PAWEŁ

Pracuję w tej firmie już 4 lata i jest wszystko ok

za ekranem komputera to każdy odważny z twojej wypowiedzi to wynika że żal ci że nie pracujesz

xxx

Zdecydowanie odradzam prace w tej niskopoziomowej ,,firmie".Właścicielka jest bardzo nieprzyjemna,ordynarna,subiektywna.Do pracy przychodzi się w złym nastroju,pełno jest,,powołanych ludzi"tzn.donosicieli,którzy troszczą sie jedynie o własne cztery litery,trując innych pracowników i powodując ,że niemalże codziennie ktoś jest odsyłany bez powodu.Warunki nie są zadowalające.Pieniądze wypłacane,jednak stawka nie była taka jak się oczekuje,była zaniżona,faworyci dostają więcej mimo ze są mniej wydajni i często robią sobie przerwy na tzw.papierosa.Zwolniono mnie bez żadnego uzasadnienia,ale to dosyć częste zjawisko w tej mało atrakcyjnej spółce.ZDECYDOWANIE NIE POLECAM,a pisząc to chce pomoc innym,by wiedzieli ze wybierając się tam,mogą być nieźle rozczarowani,i wkurzeni. Pozdrawiam ;)

Zostaw opinię o "PROAGRA" Kryca Jarosław - Rogów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "PROAGRA" Kryca Jarosław