POZ Airport Services Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o POZ Airport Services Sp. z o.o.

jak

obs, nie bardzo rozumiem co masz na myśli piszac, że zmniejszono koszty. Przy sprzątaniu lotniska nie zarabia się dużo to minimalna krajowa w porywach do 2000 zlotych.

obs

Firma już nie istnieje - zmieniła się w WelcomeAS ale zasady pozostały te same - tak jak robili pracowników w balona, tak robią przez cały czas. Jedyne co się zmieniło to ich prezes - zamiast starego mają teraz nową miotłę, która sprowadzili aby zrobiła czystkę i "zmniejszyła koszty" kosztem pracowników.

NIE!!!!

Hej Lepiej do nich nie aplikuj Fatalna firma o zenujaco niskich zarobkach i bucie kolesiostwa z biurowca NIE POLECAM

Moi mili! Co sądzicie o firmie POZ AS? Chciałabym pracować na lotnisku i od długiego czasu aplikuję do nich i nie odpowiadają.

Zostaw opinię o POZ Airport Services Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POZ Airport Services Sp. z o.o.