Szpital Specjalistyczny

Chorzów

Opinie o Szpital Specjalistyczny

duduś

beznadzieja, promują osoby bez kwalifikacji, bezwolne i posłuszne, albo z układami - tylko tacy mogą tu zrobić "karierę". Wszyscy, którzy mieli własne zdanie dawno już sie stamtąd zwolnili. A zarobki jedne z najniższych w okolicy.

Nanina@@@24

W sumie to zależy od oddzialu.... Lekarze do niczego, personel pielęgniarski również.Mam złe doświadczenia z tego szpitala... Moze to wina niewykwalifikowanej kadry?? Z całą pewnością.... Bo ci dobrzy lekarze którzy tampracowali to wyjechali...i zostały tylko te osoby które udaja ze potrafia a tak na prawde nie reprezentuja zadnego poziomu...

Zostaw opinię o Szpital Specjalistyczny - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szpital Specjalistyczny