MTB JANUSZ JASIŃSKI I SPÓŁKA SPÓŁKA JAWNA

Bielsko-biała

Opinie o MTB JANUSZ JASIŃSKI I SPÓŁKA SPÓŁKA JAWNA

Czy ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoim doświadczeniem? Nadal nie widać zbyt wielu wieści o MTB JANUSZ JASIŃSKI I SPÓŁKA SPÓŁKA JAWNA .Czekamy na Wasze opinie!

Piotr
@admin 20.07.2016 20:16

Witam wszystkich miałem montowane okna z tej firmy 3 krotnie , zawsze wychodziły jakieś cyrki nie na czas nie zrobione porządnie . Usterki fabryczne , ogólnie 2 tygodnie miałem wywalona dziurę po panowie fachury przywieźli już skrzywione ramy drzwi . Ogólnie nie polecam tej firmy , omijać szerokim łukiem !!!!

Zostaw opinię o MTB JANUSZ JASIŃSKI I SPÓŁKA SPÓŁKA JAWNA - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MTB JANUSZ JASIŃSKI I SPÓŁKA SPÓŁKA JAWNA