Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

abi

Sezon zaczyna sie roznie jest to uzaleznione od pogody. Jezeli wiosna jest ciepla to wyjazd moze byc i w pierwszych dniach kwietnia. Jezeli jest zimna moze to byc i koniec kwietnia. Zarobki sa naprawde rozne jedni zarabiaja 2500tys euro inni 3000tys a jeszcze inni 4000tys euro. Pisalam wczesniej co ma na to wplyw.

poldus 67

jestem-jestem-włączam się do rozmowy-OLA-szacun-byłem na lahninie-męska grupa byby 2kobiety ta starsza więcej zbierała o demnie a młoda była 1 raz bardzo pracowita dziewczytna mała szczupła-ale jak ukopała więcej od kolegi z pokoju-mówie Roman nie wstyd Ci

poldus 67

jak tak podchodzisz do tematu-to nawet-nie próbuj!

Koko

Kiedy rusza folia?

Serwisant

OK

Różne

c.s

tomek dlaczego w formularzu jak wypelniam nie pisze wyslij. tylko na dole pisze usun i wyjdz ???!

c.s

abi to kiedy zaczyna sie sezon na szparadze a zaczyna sezon ile. mozna zarobic robilem na szparadze

kat

Jestem ciekawa czy do mnie się odezwa :) A może jest ktoś, kto również aplikował pierwszy raz?

Słuchajcie bo mam problem bo tam jest ten formularz i on pisze podanie do pracy 2016 ja go wypełnialem w grudniu i pisało podanie do pracy 2015 dostane papiery? czy co robic bo tam pisze ze formularz wysyłac tylko raz..

@Tomek

Tomku nie panikuj taki problem to nie problem.Zadzwon sobie do nich podasz swoje dane i tyle.Jezeli bys chcial do motzowa do biura tam jest mniej ludzi niz na szariku to moge ci podac numer tel.Ztego co wiem to na szariku jest tam glowne gospodarstwo i strasznie duzo ludzi.

c.s

i kiedy najlepiej wyjechac termin miesiac dzienks

c.s

ile mozna zarobic w polu. na szparadze z gory dzienks

@c.s

Zarobki są indywidualne dla każdej osoby. Zależne jest to od umiejętności od, długości pobytu,od czasu pracy, na jakich polach się pracuje.Myślę że najlepiej jechać na cały sezon wtedy są najlepsze pieniądze.

@c.s

abi -śmiać mi się chce 2500e-zapomniałaś napisać że to za 2mieśiące-60 dni pracujących-wątpie czy chociasz tyle zarobiłaś?

@poldus 67

Za pełen sezon zawsze zarabiam grubo ponad 3 tys euro ale ja nie mam zamiaru nikogo do tego przekonywac. Im mniej ludzi u Henia tym dla nas chapaczy lepiej.

@abi

Właśnie tylko, że trzeba być chapaczem i za pierwszym razem nie ma co liczyć na takie pieniądze

@skrzypek

Tez kiedyś byłam tam pierwszy raz i tylko dlatego ze zarobiłam dobre pieniadze pojechałam kolejny raz i tak już mineło kilka lat. Myślę że wystarczy trochę determinacji sprytu i przede wszystkim chęci i każdy jest w stanie zarobić dobre pieniadze nawet gdy jest pierwszy raz. Owszem nie będa to taka suma jak u kogoś kto jezdzi juz kilka lat ale nie można skreslac kogos i mówic że zarobi marną kase. Za każdym razem pisałam że zarobki są indywidualne dla każdej osoby.

Abi

Hej Ola ja też pracuję na polu. Ciekawa jestem u kogo w grupie zazwyczaj jesteś?

Ola
@Abi

Jestem w grupie u Cześki Pakulczakowej,a jetem tam co roku bo dorze robię jej minetkę.W myśl przysłowia ,,Na starej piczy młoda dziewka ćwiczy".Tak więc jesli nie jesteś Les to nie masz najmniejszych szans..Buziale

@Ola

Oczywiście że nie jestem lesbijką, i na całe szczęście nie muszę nikomu nic robić by jechać tam do pracy a jeżdzę już bardzo długo!

@Abi

witam abi ja zazwyczaj jestem u darka ale w tym roku darek mial nas bardzo krotko bo potem zostala jedna grupa. Poszlysmy do grupy romana.Jakas inna ola podszyla sie podemnie widac ze bez kultury.Pozdrawiam

@ola

No tak ludzie mają głupie poczucie humoru.. Ja też zazwyczaj jestem u Darka tylko tak jak mówisz wyszła taka sytuacja że w tamtym roku przeszłam do Romana ciekawe jak to w tym roku będzie.

...

Na ich stronie wciaz formularz na 2015 kiedy pojawia sie na 2016?

skrzypek

Jak byłem w poprzednim sezonie na szparagach, to dostanę dokumenty czy muszę dzwonić?

@skrzypek

nie musisz dzwonic jak byles juz raz oni przysla ci dokumenty.Niemartw sie napewno przysla zazwyczaj przysylaja styczen luty.Ja w tym roku jade szosty raz i zycze ci powodzenia

Sławek
@skrzypek

Dostaniesz,jak nie Podpadłeś. Ale!!! termin jaki Ci zaproponują może Ci zupełnie nie odpowiadać. Możesz trafić na koniec sezonu szparagowego, lipa:((. Potem z automatu idziesz na truskawkę, albo jedziesz do domciu. Możesz trafić na kiepskie pola, albo na kiepskiego grupowego. Też lipa:((. Jesteś mało wydajny, jedziesz do domciu. Moja rada. Dzwoń do bólu i ustal z nimi termin wyjazdu który Tobie odpowiada.

@ola

Dzięki Ola, ale raczej będę dzwonił, bo nie mam zamiaru czekać w niepewności. Tylko, że teraz mają przerwę świąteczną, chyba do 11 stycznia.

@ola

Ty pewnie na hali robiłaś co?

@skrzypek

nigdy nie robilam na hali zawsze na polu to ze jestem kobieta nie znaczy ze hala.Powiem ci ze niektore nlepiej tna niz mezczyzni bez urazy.Jezeli chcesz to dzwon ale niewiem czy to cos ci da.Wsumie to jeszcze niewiesz jaki termin ci dadza.Jezeli dostaniesz papiery i termin nie bedzie ci odpowiadal bo bedzie np. za pozno to napisz w tych papierach wczesniejsza date jaka by ci odpowiadala.Wtedy mozesz do nich dzwonic a nie teraz jak jeszcze niemasz papierow.Wubieglym roku moj kolega dostal papiery na polowe maja w dokumentach napisal ze chce jechac okolo 7 kwietnia i tak tez pojechal.No ale zrobisz jak bedziesz uwazal.

@ola

Wiem, bo sam miałem termin na 1 czerwca, a chciałem na 1 maj, a zadzwonili jeszcze wcześniej. Tylko, że chce się upewnić czy dostanę dokumenty, bo jak nie to bym załatwiał gdzieś indziej. To szacun, że robiłaś na polu. powodzenia

@skrzypek

napewno dostaniesz jezeli byles juz.Wiem ze swojego doswiadczenia ze zadzwonilam pierwszy raz podalam swoje dane.W nastepnych latach oni sami mi przysylali bo moje dane juz mieli.Aw tym roku jade juz szosty raz tak wiec napewno ci przysla.mam takie pytanie byles na motzowie czy na szariku?

@ola

Na Motzowie. Lehnin później Bine( niedaleko biura)

lusi
@skrzypek

Witam chciałą bym sie dowiedziec nieco wiecej cos o tej pracy czy mogła bym dostać jakis namiar na kogoś z kim mogła bym uczciwie porozmawiac o warunkach i zarobkach

Marco
@lusi

Lusi pisz na gg 825536. Jezdżę tam ponad 6 lat chetnie odpowiem.

piotrek
@lusi

tak szybko, ale jak będzie mróz to raczej nie pojedziesz :)

robert
@lusi

tak ja jade tez na folje

ona

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :) Ale cisza A moze otworze forum z zapytaniem Czy ktos juz dostał dokumenty do pracy u Thiermana?

amam

ludzie 95euro to trzeba umiec kopac szparaga jezdze tam4 lat mam 24klat .... zeby miec 100euro(babe)dziennie to nie pierwszy lepszy wyciagnie zalezy jakie pola masz ile ludzi w grupie umie ciac :) jak popadniesz na mocna grupe to slaby zarobek jesli Ty umiesz a polowa nie to zanim sie naucza czego kolwiek jest polowa sezonui juz starzy wyjadacze trzepia kase :) najgorszy pierwszy sezon ale kasa dobra .... ogolnie firma poprzadna i godna polecenia:)

skrzypek

mam zamiar znowu wyjechać, tylko ciekawe jaka będzie cena na początku

skrzypek

Byłem w tym roku pierwszy raz na szparagach w połowie kwietnia, jakieś 40 dni. Cena z początku tylko 45 centów za kg. Szparagi mało, a że pierwszy raz to pierwsze dwa tygodnie dniówki po od 18 euro do 35 euro brutto, bo jeszcze Social 6 euro i jak tu zarobić. Później juź zaprawiony w boju lepiej bo po 45 euro i ostatnie 10 dni ratunek Rumunów. W sensie strajk i cena wzrosła do 70centrów. Wtedy dniówki po 60 euro były raz rekordowo 95 euro. Chciałem zostać cały czerwiec ale listy do zjazdu się pojawiły i po ptokach. Przez 10 dni zarobiłem tyko co przez cały miesiąc. Najbardziej denerwowało to bieganie po polu za szparagami. W następnym sezonie tez planuje wyjazd. Może będzie mniej ludu bo tam to była walka o szparagi i po 7 godzinach się wracalo do domu i weź tu zarób.

mimi

Cześć, może ktoś z osób które były/jeżdżą na zbiory napiszą mi czy trzeba czekać aż na ich głównej stronie pojawi się formularz na 2016 i dopiero wtedy aplikować ?

cezar
@mimi

zadzwon do nich i popros o papiery na pewno ci wyslom

hm

na razie nie ma sezonu i nie chodzi o jechanie w tym momencie na zbior, tylko na aplikowanie na nowy sezon 2016

onna

Hej, aplikuje ktos na zbior truskawek?

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG