Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

PPP

Ja dalej czekam na opinię pracy na folii. Jedzie ktoś z mazowieckiego??

krzych

Jak jest na tej folii,ile tak w przybliżeniu mozna zarobic?

kaka

czy nikt nie chce mi pomoc napiszcie cos o tej folii

muminek
@kaka

Kaska folia tylko dla facetow jest nie dla kobiet. Nie jezdzijcie tam bo ludzie umieraja tam.

kto umarł
@muminek

dobrą mam opinie o thirmanie

kto umarł
@muminek

u Thirmana

marika

czy dostał już ktoś papiery na hale?

n
@marika

ha ha a gdzie na papierah pisze ze sa na hale

n
@n

*papierach

Serwisant

OK

Różne

Karol

Dostałem dzisiaj umowe na luty 8 ile tam mozna zarobic na tej folii i czy da rade zostac na szparage byłem 4 sezony pod rząd wiec kumam co nieco;-}do tej firmy jade 1 raz

jade na 8 lutego jak tam jest napiszcie cos

PPP

Ja również czekam na odpowiedź ile da rade zarobić na folii, jak to jest? Chcę odpowiedzi osoby która tam była. pozdrawiam!

skrzypek

Naprawdę folie piaskiem ręcznie się wypełnia? Przeciez wystarczyłoby przejechać jakimś agregatem i sam by powpadał w kieszonki.

@skrzypek

(usunięte przez administratora) odpowiedzcie w koncu jak jest placone za ta folie.

Slawek
@skrzypek

Maszynki do zbierania szparagów,kieszonkowania,i drutowania, jeszcze ze 100 lat minie zanim wymyślą:)

,...

to nie znaczy jak macie umowe na 8 marca ze pojedziecie moze byc tak ze zadwonia do was dopiero na zbior szparaga

ka ka

odpowiedzccie jak placone jest za folie

rufus62

folia jest na akord nie na godziny

Aaaaaa

Witam wszystkich, ja właśnie wybieram się też na początku lutego na folię. Potrzebuję osoby która już tam pracowała, bądź pracuje. Mam kilka pytań co do tej pracy. Czekam na email - zielonyburak17@wp.pl. POZDRAWIAM! :)

Witam wszystkich ja dostałem papiery na 8 luty przeciez jeszcze jest zima co tam moze byc do pracy przygotówka pod szparage?jade pierwszy raz

Slawek
@Marcin

Pracy nie zabraknie. kieszonek setki hektarów, drutów setki hektarów,czarnej i białej folii to samo. brać zapasowe kręgosłupy:)

rufus62

jade pierwszy raz na folie co tojest jak to sie robi za ile niech ktos napisze

kkk
@rufus62

przygotuj sie na ciezka prace i to na akord grupowy Jak jestes zdrowy i silny to dasz rade jak cos dolega to odradzam bo wrocisz po tygodniu. zarobki rozne szalu niema

krzysiek

Witam dostałem od nich papiery do podbicia termin mam na 8.02.2016 na folie jedzie moze ktoś w tym terminie?

Sławek
@krzysiek

Jak na Szarik to jadę:)

dawid
@krzysiek

Witam. również mam termin na 8.02 na folie ale za bardzo nie wiem na czym polega ta praca no i jaka jest stawka

art

Mam wielu kolegow co robia za 8,9,10 zlotych Na godzine Kiedys tam mozna bylo godnie zarobic

skrzypek

Uchodźcy mają tak dobrze ze na pewno nie podejmą takiej pracy, ale Ty pewnie jesteś lepiej poinformowany

,...
@skrzypek

jak znam thiermanna to juz dawno zalatwia tania sile robocza z afryki

adam

U Tirmanna maja pracowac uchodzcy zycze powodzenia

skrzypek

Mam kilka pytań do tych co jezdza na folię. Macie płacone na godz? Kiedy jeździcie i jak ta praca wygląda, opłacalna? Ja w tym sezonie jadę na szparagi, ale może kiedyś spróbuję na folii

Koko

Jak ktoś nie ma pracy i za co żyć to cieszy się i z tego,w Polonii tego nie ma,a i obiady dają i są b.dobre.polecam ta prace.

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG