Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

za kase

za 1 kg. szparaga płacą 35 eurocentów. Niech sobie thiermann sam je wycina

mola
@za kase

jezeli tam nie byles to nie pisz glupot nie trzeba pisac tego co sie niewie a tak sie sklada ze ja bylam i placa 70 centow za kg

shinok

Witam a o co chodzi z ta folia bo jad tam pierwszy raz i niewiem oco chodzi czy ktos moze mi to po trochu strescic oc chodzi w tej pracy.....

n

Na folie jeżdżą tylko faceci nie kobiety

jajko12
@n

hej kto juz byl na foli w tym roku w jesieni

pracowity

Dostaliście dokumenty na folie? Szukają pracowników, ale dokumentów jeszcze nie dostałem. Jedzie ktoś pierwszy raz na folie do Motzow. Podobno zaczyna się 15 października.

ewka
@pracowity

skad wiesz ze szukają pracowników na folie ja chetna jestem jechać trzeba dzwonic do nich?

Serwisant

OK

Różne

ani

zostały juz tylko 3 grupy. borówki jest mało i sam robak. pod koniec przyszłego tygodnia koniec sezonu

n

A to oni jeszcze ludzi zbieraja i wogule jest do czego jechac

madi

jedzie ktoś z was jeszcze teraz na borówke ?

Beba

Niestety z racji tego, niewielkiego ,,poślizgu" jade i tak na dość krótko. Ptzy płatnym urlopie i tak jestem na plus, nawet jak będzie tam bida z nędzą na tych borówkach. Wiele osób pisze i mówi, że sezon ma się ku końcowi i borówki jak na lekarstwo. Dla tych, którzy szukają dobrego dojazdu a jak na razie przewoźnicy są na urlopie podaję telefon na innego przewoźnika. Mnie zabiera spod domu i wiezie na miejsce. Niestety jeździ tylko rano, wiec kasę trzeba od razu przyszykować. Jest z Koszalina.721 032 908. Koszt przewozu, przynajmniej ze Szczecina , to 60 Euro Może akurat komus się przyda. Jak wrócę z krzykiem, to wbije tu i opowiem o pięknych widokach pustych krzaczorów na plantacji. Pozdrawiam

n

Nir wiem czy ci sie oplaca jechac juz prawie wrzesien dlugo nie posiedzisz i zaraz wrucisz jak bedziesz wracac to napisz yutaj jak byli

Beba

Podobno borówka jeszcze jest. Dostałam telefon z firmy na ptzyjazd w piątek.

qwerty

Beba borówki juz nie ma. grupy sie juz rozwiązuja powoli i nikogo nie sciągają. po duzej części pól przeszedł juz kombajn. nawet teraz jest mniej godzin pracy bo popołudnami juz coraz krócej się robi. już za późno

Beba

I doopa...termin na 17 sierpnia, warowałam przy fonie pół dnia i nikt nie zadzwonił. Borówki pousychały? No to czekam na walizie dalej.

Beba

W urzedzie pracy, jak jestes zarejestrowany jako bezrobotny.

frank@@

Jestem bezrobotnym gdzie mam podsteplowac te papiery

5ek5

Witam odradzam wam wyjazd na borowke jakoz ze wrocilem wlasnie moge sie wypowiedziec na temat zarobkow i ogolnych warunkow zaczne od tego ze ktokolwiek tam teraz pojedzienic nie zarobi sezon sie konczy i nie ma co zbierac z niektorych pol zbiera sie juz 3/4 raz i borowka jest mala i pojedyncza a trzeba zbierac dokladnie bo grupowi chodza i patrza jesli wasze pole jest daleko wyjazd bedziecie miec okolo 5 na polu bedziecie o 6 przerwa okolo 12/13 ktora trwa max 1h u mnie bylo to 15 min dojazd na stolowke szybkie jedzenie i powrot nie bylo czasu na odpoczynek a z pola zjezdza sie roznie okolo 16-18 czaami wczesniej wplyw na to maja warunki pogodowe zdazy sie dzien w ktorym bedzie padalo to nic nie zarobicie a codziennie sciagaja socjal w wysokosci 6E co to zarobkow zarobicie grosze lub wogole jesli w miare dobrze zbieracie to teraz zarobicie okolo 25-35 euro - 6euro socjal wychodzi okolo 19-29 euro za caly dzien ciezkiej pracy powrot autobusem to 60 euro wiec mozecie nic nie zarobic a jak cos zarobicie to beda grosze odradzam wam wiecej info pod nr GG -49706435

komando@@@

Hej warto tam jechac idzie zarobic

radek

Czy są osoby co jadą na 12sierpnia środę na borówkę.

nu nu

Z ciekawosci chce sprawdzic ale to jest strona o samochodach , forum i opinie sciemniasz

julka

Witam czy jest jeszcze ktoś z terminem na sierpień co nie pojechał,ja miałam na 28lipca ale nikt do mnie nie dzwonił,sama próbowałam zadzwonić bezskutecznie.Moze ktoś jest w podobnej sytuacji,jak myslicie uda się jeszcze wyjechać czy raczej nie ma szans.a może komuś udało się dodzwonić i dowiedzieć się czy bedą jeszcze ściągać ludzi.

nina

Cześć wie ktoś czy w przyszłym tyg.warto jeszcze jechać mam na środę byc na miejscu,ale jadę pierwszy raz i nie wiem czy jest jeszcze co tam zbierać w tym czasie,czy naprawdę zbiór trwa do końca września może ktoś był lub cos wie i może mi doradzić.Chciałabym chociaż 4tygonie przepracować bo na krócej to chyba bez sensu jechać.

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG