Opinie o Arbeit-thiermann.eu (Thiermann GmbH & Co. KG) w Uchte

Tragarz

W tym sezonie wyczarowali blachę wkładaną do skrzynki aby szparagi nie były za długie, oprócz packi, noża i osełki targasz ze sobą ich kolejny idiotyczny wymysł. Cyrk na kółkach.

arek

Jade na 11 na poniedzialek mam 2 miejsca,zabiore z wielkopolski,moj (usunięte przez administratora)

robert
@arek

skad jedziesz konkretnie?

arek
@robert

jade z konina ale jak gdzies po drodze to moge podjechac nie ma problemu

mała MI

Jakie obuwie najlepiej zabrać ze sobą jak się jedzie na szparag na halę???

kk
@mała MI

masz napisane w ulotce jakie masz wziasc buty pozatym nie wiesz jak zadzwoni czy trafisz na hala zwlaszcza jak jedziesz 1 raz najpierw stali a jak jest miejsce nowi

Zocha

Cierpliwości!!! Termin podany przez nich jest orientacyjny i zazwyczaj jedzie się 2 lub 3 tygodnie później. Ja sama jeżdżę tam od kilku lat i jeszcze się nie zdarzyło żebym pojechała kiedyś na termin jaki miałam w papierach, tylko zawsze później. Także nie ma sensu dzwonić codziennie do biura, tylko poczekać cierpliwie na telefon.

Serwisant

OK

Różne

pinek

Witam Jadę 10.04.2016 do Scharringhausen na szparage wybieram się swoim samochodem jestem spod Tarnowa i będę jechać autostradą przez Kraków -> Katowice -> Wrocław chętnych którzy również mają na poniedziałek mogę zabrać po drodze kontakt (usunięte przez administratora)

Rafi

Jedzie ktos jutro na Motzow?

xcx

Ja mam na Lehnin, jade pierwszy raz a raczej mam jechać bo na razie cisza. Powiedzcie mi proszę jaka tam atmosfera? kadrowe fajne? pokoje itp.?

n

Ktos pisal na forum ze ruszyla i ze jedzie musisz poczytac forum

n

To nie to samo to powiedzmy ze pod motzow podchodzi ale to sa 2 rozne miejscowosci i daleko od siebie położone

nowa
@n

A wiesz może czy hala w Scharinghausen już ruszyła.Ja próbuje się dodzwonić do nich do biura ale nikt nie odbiera,i nie wiem czy jest szansa że się wogóle wyjedzie.a termin miałam na 29marca i cisza.

n

Z tego co sie orientuje to lehnin jeszcze nie ruszym moze pole ale hala jeszcze nie

nowa
@n

A Lehnin to jest to samo co Scharinghausen,bo ja w umowie mam napisane że gospodarstwo Scharinghausen

uka

Jedzie ktoś może na Lehnin ?

sparage

Już coś rusza, na poniedziałek do szarika mam sie stawić

pinek

Witam wszystkich :) Dzwonili dziś do mnie od Thiermanna i kazali przyjechać na poniedziałek na rano. Jadę na szparage do Scharringhausen 23, 27245 Kirchdorf, Wybieram sie prywatnym samochodem jestem spod Tarnowa osoby chetne które rownież jadą na zbiór mogą się ze mną skontaktować to się dogadamy :) zostawiam kontakt 737 753 222

aga

Czy na szariku też rusza hala,bo wszyscy piszą o Motzow,że jadą a kto jedzie na Scharik.

Może ktos jedzie do Motzow z Piły lub okolic

opawel1910

Mam pytanie jakie zarobki na szparagach w motzow jadę w poniedziałek i chce się dowiedzieć kilku szczegółów piszcie jak tam jest to bardzo pomocne dzięki ..

n

Mozna wiedziec czym jedziesz a to oni w niedziele rejestruja

kamil

umow w tym roku nie wysylali z Motzow. Mam podpisac w biurze jade na Motzow w sobote. Do zobaczenia. Chyba dobry sezon sie szykuje.

@kamil

Witam kolega autem jedzie może.Ja też mam przyjechać w sobote.Jestem z Wlkp jeśli kolega jedzie autem to mógłbym się zabrać.pzdr

@kamil

Też jade w sobote jeśli ktos jedzie z wlkp to z chęcią się zabiore

@kamil

Kamil jak jedziesz autem to daj znać jak możesz(usunięte przez administratora)

adam

witam oferuje transport do scharringhausen lub motzow busem 9-osobowym-nie masz transportu dzwon tel (usunięte przez administratora)

n

Tez bylam pewna ze nie pisze ale tuana forum osoby pisaly ze albo na gospodarstwo lub i nie pamietam trzeba poszukać na forum

xx
@n

A gdzie masz to napisane na umowie że praca na hali,bo u mnie nic nie pisze gdzie będę pracować tylko podane jest miejscowość gospodarstwo Scharinghausenn.A jade pierwszy raz dlatego pytam.

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Thiermann GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 17 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG