Opinie o Arbeit-thiermann.eu (Thiermann GmbH & Co. KG) w Uchte

n

Tez bylam pewna ze nie pisze ale tuana forum osoby pisaly ze albo na gospodarstwo lub i nie pamietam trzeba poszukać na forum

xx
@n

A gdzie masz to napisane na umowie że praca na hali,bo u mnie nic nie pisze gdzie będę pracować tylko podane jest miejscowość gospodarstwo Scharinghausenn.A jade pierwszy raz dlatego pytam.

n

Ja mam w papierach na motzow i niby byly napisane na hale nie wiem ale ja bede kombinowac zeby byc na hali

daria
@n

Ale w papierach nie jest nigdzie napisane gdzie bedziesz pracować,dopiero jak bedą dzwonić to się dowiesz.

n

mowia przez tel moga powiedziec ze na hale apotem powiedza ze na pole to zalezy na jaka babke trafisz ja zawsze na hali bylam

OK.Dzięki za informację...

Rafi

Ktoś jedzie na szparagi z WLKP jak coś to się zabiorę pisać rafalnurski@wp.pl

Serwisant

OK

Różne

2 razy na lehnin i 1 motzow na hali zawsze

@n

No ja też bym chciała dostać się na halę ale nie wiem czy mi sie uda jak jadę pierwszy raz.I zawsze na szparagach pracowałaś czy przy czymś innym tez.Przepraszam i kiedy mniej więcej wyjeżdżałaś mniej więcej początek kwietnia,połowa i na ile,chodzi mi do kiedy jest praca na hali przy szparadze.Przepraszam że tak Ci zawracam głowę,ale nie wiem jak tam jest,a nie mam kogo sie spytać.

@julka

na lehninie bylam w maju do koncza czerwca na szparagach i dos dobrze zarobilam a na motzowie 2 lata temu bylam tydz przed swietami juz czyli ok przed 20 kwietna lub troche wczesniej jakos tak

@n

A pierwszy raz jak byłaś to od razu wzieli cię na hale,czy najpierw na polu.I oni jak dzwonią to mówią przez telefon gdzie bedzie się pracować czy dopiero przy rejestracji sie dowiaduję.Może byc tak np.że przez telefon powiedzą mi że będę pracować na hali a na miejscu powiedzą że idę na pole.

xxxxx

Ja tez mam termin na 28marca i tez cisza....jade na szarik

@xxxxx

A jedziesz pierwszy raz,bo ja pierwszy mam ten sam termin co Ty i też na Scharik.A wiesz na co jedziesz czy pole czy hala.

tez mialam na 28 marca ale na motzow jade kolejny raz tylko umowy nie dostalam

@n

Ale podobno nie wszyscy dostają umowę,mogą tylko zadzwonić bez przysyłania wcześniej umowy.A na co zawsze jeżdzisz na pole czy hale,i czy zawsze pracowałaś na Motzow czy może na Szariku też.

Rafi

Jeśli jedzie ktos z WLKP własnym autem do Moztow w sobote 9.04 to mógł bym się zabrać mój nr 730964320

Witam.jedzie ktos do Mózgów z Wlkp w sobotę 9.04

n

Dziewczyny na kiedy mialyscie termin i czy wcześniej dostalyscie wstepna umowe

@n

Ja miałam papiery na 28marca do Scharinghausen i na razie cisza nie dzwonią.Umowę też mam z takim samym terminem.Jadę pierwszy raz.

ona

na kuchni jest stała obsada ludzi ktorzy pracuja tam od zawsze...

mm

Czy może ktoś wie czy ściągaja juz na hale na Scharik,czy na razie tylko Motzow.

@mm

jade pierwszy raz sama spytałam bo skoro so i posiłki to i musi byc kucnia

@liz

I kiedy jedziesz wiesz już,oni sami dzwonili do Ciebie czy ty dzwoniłaś.A masz na Motzow czy na Schariku pracować.A na kuchni to przy gotowaniu czy np.zmywak

@mm

jeszcze nic nie wiem ale skoro na kuchni są stali to ja pewnie jakis zmywak

@liz

A dostałaś już od nich papiery do wypełnienia albo umowę jak tak to z jakim terminem.Czy tylko na razie wysłałaś zgłoszenie.

ona28

Lepiej na kuchnie jak to ogarniasz

liz

witam a czy ktos moze cos napisać jak to jest z pracą w restauracjidostałam propozycje i nie wiem co zrobic hala czy kuchnia na motzow

ania
@liz

A kiedy dostałaś propozycje pracy w kuchni to tam na kuchni tez mozna pracować.Ja myslałam że tylko pole lub hala.I masz jechać pierwszy raz czy któryś bo ja pierwszy dlatego pytam.

rampam

JEDZIE KTOS Z WLKP W NASTEPNYM TYGODNIU NA SZARIK?

@rampam

Rampa Ty z Piły moze

helena

Hejka jedziecie teraz na szparage macie moze nr do biura?

n

Ona na pole czy na hale jedziesz

hej na pole na Motzow :D

poldus 67

skrzypek ja będę jutro szukaj śróda Sławek na bine mnie znają

Tak jedziemy juz się zaczyna od piątku na 100% nareszcie

@ona28

A gdzie jedziesz na szarik czy motzow i hala czy pole.

bobo

witam kto jedzie na Motzow na piatek? Ja mam termin na 24 a mam byc na 9.4 wy tez tak macie. Podobno duza grupa ma przyjechac.

@bobo

Ja jadę 9.04 do Moztow z Wlkp jak kolega jedzie samochodem to mogę się zabrac

@bobo

Bobo Ty jedziesz 9.04

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Thiermann GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 17 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG