Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

tomek

Dostał ktoś termin na 26 czerwca??

Madziulkaa

Słuchaj,miałam jechać z osobą z którą trochę ciężko się dogadać jak się okazało,najlepsze jest to że nie wiem do jakiej miejscowości bym jechała,kilka razy jej się pytałam to zlewała mnie.Ona wysłała sms nasze dane do jakiegoś faceta który bierze na szparagi,było to 22 marca,i do dnia dzisiejszego cisza.A najlepiej to napisz do mnnie na meila : magda_w91@o2.pl Ps dowiem się do jakiej miejscowości miałam jechać i dam Ci znać

@Madziulkaa

Napisałam do Ciebie meila.

Madziulkaa

No to pięknie,ja nic nie dostałam,od 22 marca czekam.Miałam jechać z sąsiadką chłopaka która nawet nie chce mi dać nr,czyli jestem w totalnej (usunięte przez administratora) bo sezon na szparagi to do kiedy trwa ? do końca czerwca? może ktoś mi powiedzieć jak w tym roku ze szparagami jest ? czy jest dobry sezon czy też nie ? z góry dziękuję za każdą odp Kochani,bardzo jest do dla mnie ważne.

@Madziulkaa

Nie dostałaś żadnych papierów do wypełnienia od nich,chodzi o papiery w którym masz podany proponowany termin,który musisz potwierdzić lub wpisać inny który ci pasuje.A jak wysyłałaś swoje zgłoszenie,przez internet,listownie.Może do nich nie dotarło ,najlepiej do nich przedzwonić i się upewnić.Szparagi trwają do prawie końca czerwca,w połowie maja powinna zacząć się truskawka,a pod koniec czerwca borówka.Więc jak nie na szparag to może na coś innego.A do jakiej miejscowośći chciałaś jechać Scharinghausen czy Motzow.Jeśli chcesz nr. tel. to podaj meila bo tutaj na forum to zaraz usuną.

ona

Cześć czy są jeszcze jakieś osoby które miały termin na 29marca lub zbliżony i jeszcze nie pojechały.Mam jechać pierwszy raz do miejscowośći Szaringhausen i nie wiem czy jest sens jeszcze czekać czy w ogóle zadzwonią,a do nich nie mogę się dodzwonić,próbowałam już kilka razy.

Serwisant

OK

Różne

Madziulkaa

A to zawsze papiery muszą wcześniej przyjść ? ja słyszałam że na miejscu można coś podpisać dopiero,że wcześniej można dostać tel że jechać w ten i w ten dzień i tyle.

@Madziulkaa

Nie zawsze przychodzi umowa,niekiedy dostajesz telefon i jedziesz a umowę podpisujesz na miejscu.Muszą przyjść tylko papiery do wypełnienia z proponowanym terminem wyjazdu,który trzeba potwierdzić i odesłać.

Mateusz

jedzie ktoś? Pilne!

Mateusz

Madziulkaa jest jeszcze szansa ja tez wtedy jakoś to załatwiałem i czekałem aż do tego poniedziałku na telefonm okazało sie że jade jutro jedzie ktoś jutro do Berlina?

ktos

Czy to prawda ze jak nie zbierasz duzo to wywalaja?

Madziulkaa

Witam was Kochani,proszę pomóżcie mi,moje dane facet który przyjmuje dostał 22 marca,i do dzisiaj nie dostałam papierów ani telefonu....miał ktoś tak ? odezwał się ktoś w końcu ? jest jeszcze szansa na wyjazd ? :

XXL

Hej wszystkim :) własnie wróciłem ze szparagi , mieszkałem na grabowie , ogólnie lipa za wcześnie przyjechałem bo 1 kwietnia i rada dla wszystkich przyjeżdżajcie najwcześniej 20 kwietnia bo ja byłem 2 tygodnie i zarobiłem 300 euro :( minus bus to 240.Ale zjechałem bo musiałem nie chodzi tu o szparage bo ona będzie tylko w maju.Byłem u grupowego generała w porządku koleś naprawdę polecam, jeżeli chodzi o robote w polu to najgorsze parę dni ale potem ból kręgosłupa mija:) tylko tak jak mówię jak jest szparaga to 60 70 euro dniówki powinno się wyjąć przy załozeniu że ktos pracuje a nie siedzi w rajce i pali fajki co chwile hehe.Na pola dojeżdza się autobusami a ia bym zapomniał obiady codziennie płatne ale bardzo dobre tu złego sowa nie powiem i do tego jogurcik na deser. Co dziennie odcinają 5,90 euro (obiad +mieszkanie) troche lipa jest z mieszkaniami bo miszka się po 6 7 osób i z różnymi ludźmi ,nie którym to nie przeszkadza ale ja cenie sobie prywatność i mi to przeszkadzało bardzo.A i ja przyjechałęm busem ale naprawde lepiej przyjechać swoim autem nawet po piwko do sklepu czy chociaż sobie pojeżdzić gdzieś niż jechać autobusem do sklepu i się użerać i pilnować kierowcy żeby nie odjechał a tak to człowiek jest niezależny :).Nie wiem czy pojadę za rok ale jak już to najwcześniej 20 kwiecień musi być ciepło bo inaczej szparaga nie rośnie i się tylko chodzi i dżwiga ta folię na darmo a szparagi nie ma a i jeżeli przyjedzie ktoś nowy to przez 2 albo 3 dni robi na godzinę 5.50 euro taki bonus bo się uczą dopiero potem robią na akord no i tyle coc mogę powiedzieć na ten temat jezeli ktoś ma jakies pytania piszcie postaram się odpisać Pozdrawiam wszystkich.

ania
@XXL

Czy dużo kobiet pracuje na polu,czy raczej to mężczyzni.

@XXL

mam kilka pytań ..1.czy daja zaliczke zaraz po przyjezdzie bo nie wiem czy cos brac,2.jaka atmosfera na pokoju bo slyszlaem roze opinie ze zboki itp,3.czy jak wracasz musisz sam zamowic busa czy oni to robia i ile max mozesz byc jesli sam lub oni czy odciagaja za busa czy sam placisz.4.mam termin 2 maj mowila ze 6 tygodni pewne jesli chce wrocic komu to zglaszasz i jak z busem ....wiem tyle ze tam zeby dojechac place kierowcy 230 allstar, ale jak z powrotem.5.po ile godzin sie robi....z góry dziekuje za odpowiedz bylbym wdzieczny za info

XXL
@Nowy

Raczej mężczyźni, chociaż była ekipa kobiet z Polski no i rumunek też trochę w polu jest ale to jest porażka, kobiety nie nadają się do tej pracy jest za cięzka samo dźwiganie folii i wogóle raczej kobiety na hale biorą .

Łukasz

Jak tam zbiór szparagi u tihermanna ile dziennie skrzypek zbieraja

skrzypek
@Łukasz

Są pola gdzie w tym roku jest podłączone nawadnianie i posadzone są dwa rzędu szparagi. Wczoraj ja w jakieś 7 h 170kg ucialem, ale to tylko na takim polu.

pawka
@skrzypek

Łukasz a ile placa za kilo szparagi???

witam-szukasz transportu do firmy thiermann dzwon -bus 9-osobowy woj podkarpackie malopolskie swietokrzyskie slaskie tel (usunięte przez administratora)

ralph

nie polecam warunki fatalne szparag malo chodzi sie bez sensu po polu i rzuca folia rece plecy bola i do tego jeszcze akord Thirmann to jedna wielka porazka i grupowy Andrzej wielkiego zgrywa a zwyklym pionkiem jest Nie polecam nikomu

Luneya

Hej, wysłałam właśnie do nich zgłoszenie na stronie do pracy przy truskawkach lub szparagach . Jestem ciekawa waszych opinii o tych gospodarstwach. To mój pierwszy raz, kiedy zgłosiłam się do takiej pracy, więc nie wiem czego się spodziewać. Jak jest z zarobkami, warunkami na miejscu, ludźmi na miejscu? Uczę się szybko, ale będę na początku potrzebowała pewnego wsparcia przy wdrożeniu do pracy. A poza tym, jak dojeżdżacie na miejsce? Czy jest szansa, żeby zabrać się z kimś kto będzie jechał pod koniec maja/początek czerwca?

kk
@Luneya

poczytaj forum wszystko pisze

@Luneya

A z jakiego miasta bedziesz jechać.

mam pytanie...jak jest na pokojach czy atmosfera normalna i czy to prawda ze daja zaliczke zaraz po przyjezdzie bo w papierach mialem ulotke co zabrac i informacje ze mam wziasc kieszonkowe

n

Tam juz dawno ruszyla

ani

Hej czy są tu jakieś dziewczyny co mają jechać na hale na szarik i jeszcze siedzą w domu.Może ktoś wie czy ruszyła ta hala,bo na Motzow podobno ruszyła.

@ani

pisałam już że ja i moja koleżanka miałysmy jechac na szarik na 28 marca i narazie czekamy na telefon a moja kumpela miała na 21 marca i też czeka.

ani
@ramona

A jedziecie wszystkie na hale tak,to może jeszcze jest mało pracy i na razie nie dzwonią.

@ramona

Ramona a byłyście już tam kiedyś,bo ja pierwszy raz mam jechac też na Szarik i też miałam na 28marca i czekam.A jak zawsze jezdziłyście to zdarzały się tak że w papierach miałyście np 28marca a jechałyście z 3tygodnie póżniej.

@ani

tak jedziemy na hale na szparage

@nowa

dzwoniłam dziś i pani w biurze powiedziała że hala w Scharringhausen już idzie, ale najpierw zawołali osoby które jeżdżą zawsze na hale i na razie jest komplet, ja jadę z koleżanką(jest z mojego miasta) która jedzie pierwszy raz i dlatego mnie jeszcze nie wołają ale jak się coś zwolni to zapisała nas i mają dzwonić.

@ramona

Dzięki za informację,ja próbowałam do nich dzwonić dziś i wczoraj nikt nie odbiera,a mam tylko ten numer z ulotki,spróbuję jeszcze jutro.Dobrze że napisałaś bo przynajmniej wiadomo że hala ruszyła,tylko teraz się tam dostać jak się miejsce zwolni Was to raczej przyjmą jak Zapisała,pozostaje tylko czekać i próbować się dodzwonić.Jak byś coś widziała,lub do Was zadzwonią to daj znać.A z ką będziecie jechać z jakiego miasta.

@ramona

Podam Wam meila jakbyście chciały napisać,może udzieliłabyś mi kilka informacji o pracy tam jak już tam pracowałaś,bo ja pierwszy raz mam zamiar jechać sama i nie znam nikogo kto tam był dariakus77@wp.pl

@nowa

dzwonili dziś do mnie i razem z koleżanką jedziemy w niedziele do Scharringhausen na małą sortownie, na hale a jedziemy z lubelskiego. trzeba dzwonic do 12 lub po 13

@ramona

Dzięki.a to tam są dwie hale w Scharinghausenn mała i duża.A do kiedy jest tam praca na hali przy szparagach,czy jeszcze w maju i czerwcu też,czy wtedy to już na hali są truskawki.

PL

PRAWDA

SS
@PL

Thiermann zajebiste gówno ludzie gdzie wy jedziecie kabaret

gothik1

Jedzie ktoś na truskawki do Scharika na te wakacje z okolic krakowa?

kk
@gothik1

Ale w wakacje to tam są borówki,truskawki się kończą.

wojtas

na pole 3 raz

wojtas

ja zmnienialem termin na 10.04 bo najpierw mialem 21.03 na szarik

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Thiermann GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 17 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG