Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

Janek

Witam Jak wyglądają tam zarobki na borówce.Mam termin na 4 lipca.

kamil

Co tu taka cisza wszyscy już pojechali...

ania

Czy ktoś wie kiedy zaczynaja się tam truskawki,jedzie ktoś pierwszy raz.

iga

Hej czy jakies kobitki jada na hale w tym tygodniu.

Serwisant

OK

Różne

ona

Czy ktoś jeszcze nie pojechał a miał termin z poczatkiem kwietnia ja miałam na 4kwietnia i wciąż czekam,a tu ludzi piszą że jadą.Jest jeszcze ktoś w podobnej sytuacji co ja.Nie wiem czy oni tak zawsze dzwonią z opóżnieniem.

Hej czy ktoś wie jak teraz wygląda sprawa ze szparagiem czy ruszyło się coś jest sens jechać.,bo podobno wydzwaniają po ludzi.

andzia

HEJ AGA A NA kiedy mialas termin wyjazdu pozdrawiam

aga
@andzia

Hej ja miałam termin na 28marca już myślałam że nie zadzwonią a oni dzisiaj koło południa dzwonili.A Ty też masz jechać na Sharik,na kiedy miałaś termin i też na hale.

aga

Tak dziś dzwonili do ludzi ja mam być na piątek,jadę na halę.

Jola
@aga

Mam w piątek być w Scharringhausen, ale odnośnie transportu mam otrzymać informację w środę około południa. Prywatnie nie mam z kim pojechać, jestem spod Tarnowa, pozdrowienia.

Jola z Tarnowa
@aga

Mam być w piątek w Scharringhausen, ale odnośnie transportu mam otrzymać informację w środę około południa. Prywatnie nie mam z kim pojechać, pozdrowienia.

dora

Hej dzwonili do kogoś dzisiaj że ma być na piątek w Scharinghausen

,..

LUDZIE TO MAJA FANTAZJE. BYL TYDZIEN A TERAZ WYMYSLA. TAKICH JAK TY TO BYLO TAM TYSIACE. ROBIC SIE NIE CHCIALO A TERAZ OCZERNIA

On2

Nie przesadzaj kolego. Warunki są strasznie słabe ale w siedmiu na pewno nie mieszkaliscie. Skąd ta kobieta się wzięła na hotelu w ogóle co? Druga sprawa u mnie koleś nie miał dowodu bo zgubił krótko przed wyjazdem i bez problemu go przyjęli i rozkiczyli na prawko. Pewnie nie zarobiłeś albo Cię za picie wywalili i pierdzielisz głupoty. Wiadomo warunki zostawiają wiele do życzenia ale nie przesadzaj

Jolas

Martyna tez wybieram się 11 lipca jestem z małopolski. Tez nie wiem co i jak bo pierwszy raz pojadę. Napisz czy mówili jakieś konkrety jak dzwoniłas.

Martyna
@Jolas

Jolas napisz do mnie na martynaa01@onet.pl to porozmawiamy

jola

Jest jeszcze ktoś z terminem 4kwietnia,bądż zbliżonym i jeszcze nie pojechał do Scharinghausen

anka
@jola

witam mam na 11,04 dzwonilam kazali czekac pogoda do (usunięte przez administratora) masakra jakas

@anka

ja mam jade z podkarpacia :P

@pierwsza

A ile masz lat jedziesz swoim autem czy busem ?:) pierwszy raz ?

@pierwsza

Jak cos to to jest moj email to pisz :D ewelka876@interia.eu dzwonilas tam moze niedawno ?:D

Ewelina napisałam do Ciebie meila

Basiek
@anka

też mam termin na 11 lipca i z Małopolski jestem

ola

Wie ktoś czy ściągają teraz ludzi,czy faktycznie jest kiepsko z powodu pogody.

bywalec.

Tam od kilku dni pada snieg, deszcz ,wieje i co tylko.zimno jak diabli a szparaga nie rosnie...narazie to tam jest wielka kicha....

Dzasta

Ma ktoś termin na 9.05 ? Podobno to termin na truskawki

nowa
@Dzasta

mam na 15 05.2016 jak tam jest odoisz na truskawkach mozna zarobic

renia
@nowa

Na truskawkach jest bardzo cięzko to nie jest praca dla każdego,praca na akord nie na godziny,w upał czy deszcz cały czas w polu,najgorzej jak pada wtedy cały czas błocie.Ja byłam i juz nigdy wiecej,dobrze że mnie po tyg.na hale przenieśli bo bym na pewno tam dużej nie została,no ale są osoby co sobie chwalą.Wszystko zależy od człowieka jeden woli w polu drugi na hali.

Martyna
@Dzasta

Mam termin na 11 lipca, w tygodniu będe dzwonic zeby się coś dowiedzieć, bo nigdy wczesniej tam nie byłam.. może wybiera się ktoś z małopolskiego/podkarpackiego?

andzia

witam miał ktos z Was termin na kwietnia dokladnie na 11,04 jeszcze nikt nie dzwonił. wie ktos moze jak długo jest poślizg pozdrawiam

@andzia

Ja miałam na 4kwietnia i jeszcze nikt nie dzwonił,ale jadę pierwszy raz z tego co wiem to najpierw biorą tych stałych pracowników.Najlepiej dzwonić i się przypominać,choć ja próbuję od piątku i nikt nie odbiera.

jula
@ja

Miałam na 6 kwietnia jeżdżę tam 8 lat i jak zwykle przynajmniej miesiąc poślizgu

maja

Czy jedzie ktoś w tym tyg.na hale na Szarik

Jak długo czekali Państwo na odpowiedz (papiery pocztą/telefon) po wysłaniu formularza przez internet?

iza
@ja

Ja czekałam 10dni,ale wysyłałam w lutym przez internet.

Helen

Jedzie tam ktoś na borówki w te wakacje? Powiedzcie ile tam można zarobić?

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Thiermann GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 17 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG