Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

danka

Hej ile można zarobić na czysto osoba która jedzie pierwszy raz,średnio zbierająca na miesiąc.Czy warto w ogóle jechać tylko na 1miesiąc

Grzegorz

Grzegorz mam wolne 3 miejsca w kombi jadę do Niemiec Scharringhaussen Kirchorf pojadę przez Katowice obok Wrocławia i na Hanower może ktoś będzie chętny pisz zg65@o2.pl

trfdghjd

Hej jedzie ktoś 7 z wielkopolski na borówkę z chęcią bym się zabrał?

nowa

Czy może mi ktoś napisać czy łatwo się zbiera tą borówkę,czy oprócz zbierania trzeba ją tez jakos sortować czy tym zajmuje się już np.hala bo na hali też można chyba tam pracować.Czy trzeba wyrobic jakąś normę,a co jesli sie tej normy nie będzie w stanie wyrobić .Zbiera się samemu czy w grupie.Bardzo proszę o jakieś informacje bo mam jechać pierwszy raz i jestem zupełnie zielona.

Moja opinia
@nowa

Zbiera się łatwo w słońcu w deszczu płacą od kilograma ile uzbierasz tyle zarobisz sama na siebie pracujesz ale jak zbierasz mało to stawiają kreski dużo kresek zjazd domu

nowa
@Moja opinia

A w jakich godzinach się zbiera,i jakie ubranie ,obuwie należy zabrać.

Serwisant

OK

Różne

iga

Czy ktoś jedzie na 11 poniedziałek czy na razie ściągają tylko na ten tydzień.

ania

Hej czy to znaczy że borówka zaczeła się na dobre,że już ściągają ludzi.

Grzegorz

Jadę swoim autem kombi to firmy Thierman Scharringhasen na 8 lipca wyjazd 7 lipca jadę z Makowa Podhalańskiego moge zabrać trzy osoby , mogę podjechać do Krakowa mo tel. 505177347 Grzegorz

Hej czy jedzie ktoś z woj.łódzkiego na ten piątek do Scharinghausenn. najlepiej jakieś dziewczyny.

pomorskie...

Hej. Mam z chłopakiem termin wyjazdu na 11 lipca, jedziemy z pomorskiego samochodem. Jeśli ktoś chciał by się z nami zabrać to niech napisze swojego e-maila to odpiszę i się ugadamy. Możemy zabrać 2 osoby. A fajnie by się było poznać przed pracą, w grupie zawsze raźniej ;-)

kaja
@pomorskie...

Hej a już jest pewne że jedziecie na 11 dzwonili do Was,bo my z chłopakiem mamy termin na 11 ale jeszcze nikt nie dzwonił.

Zbieracz
@kaja

Witam sam zadzwoniłem wczoraj i powiedzieli że mogę przyjechać z kolegą chociaż miałem termin na 11 lipca, jadę w ten czwartek z Krosna. Jeśli ktoś się martwi o transportu na zbiory to nie ma czego bo jeśli zadzwońcie to podadzą wam numery do przewoźników.

pomorskie...
@kaja

Jeszcze nikt nie dzwonił, ale skoro borówka już w pełni się rozpoczeła to raczej bedą dzwonić na 11 :) a też jedziecie z pomorskiego ?

aragorn

spotkamy się , busem jedziesz

zbieracz2
@Zbieracz

kolega Zbieracz z krosna jedziez busem czy autem ? też jade w czwartek

Gab

Sama zadzwoniłam dzis do nich i okazało sie że zbierają grupę, dokładnie 2 busy na borówki. Na pole jadę .

@Gab

Możesz napisać numer pod jaki się dodzwoniłaś.

Lublin

Czy ktoś ma termin na 4 lipca? Bo ze mną nikt się nie kontaktował..

G lubelskie
@Lublin

Przy czym pracowalas/es w tym terminie ? na szariku czy Motzow? Ja na ten sezon mam na 3 lipca Motzow i zy udalo się zarobic,aha tez jestem z lubelskiego.

Gab

również wyjeżdżam ale 7 lipca, z małopolski.

kk
@Gab

A kiedy do Ciebie dzwonili i gdzie jedziesz na hale czy pole do Scharinghausenn

Lublin.

05.07 wyjeżdżam

M

Mam termin na 11 lipca, jestem z małopolski, jeśli wybiera się ktoś kto ma wolne miejsce to proszę o kontakt martynaa01@onet.pl

Zbieracz

Dzwoniłem tydzień temu to kazali 4 lipca zadzwonić.

@Zbieracz

Hej i co dodzwoniłeś się,jak tak to co Ci powiedzieli

Czy Ci co mają termin na 11 lipca na borówkę mieli z firmy telefon,że mają przyjeżdżać .

Basiek

Żadnego telefonu nie dostałam...

@Basiek

A na kiedy masz termin bo ja na 11,i też jeszcze nie miałam żadnego telefonu.A jak przeważnie dzwonią są jakeś opóżnienia zawsze,bo ja to pierwszy raz tam mam jechać

@ja

Też miałam na 11 ale z tego co sie dowiedziałam od kumpeli która juz tam jest na razie wstrzymali wyjazdy bo nie ma borówek bo pogoda kiepska...

@Basiek

A do mnie dzisiaj dzwonili żeby na 13lipca być,to ja już nie wiem po co ściągają ludzi jak nie ma borówki.A kumpela jest na polu czy hali.

@ja

Na polu jest i na razie na godziny zbieraja...

@ja

Ooo przynajmniej zadzwonili :) na polu ale mówiła że na razie na godziny pracują...

@ja

Też do mnie właśnie zadzwonili żebym była na 13 lipca ...

@ja

Też do mnie dziś dzwonili żebym była na 13 ... jedziesz?

Basiek

Jedzie może ktoś 11 lipca z Małopolski?

paweł

Witam!!! Moge załatwić wcześniejszy wyjazd na borówke jeśli ktoś chce. Wyjeżdzam w niedziele po południu i rano na miejscu do rejestracji. Mogę zabrać ludzi z okolic Rzeszowa jesli ktos jest zainteresowany to piszcie na spir1@wp.pl szczególy na meila pozdro!!!

paweł

Witam!!! Czy Jest ktoś z okolic Rzeszowa kto jedzie do tej firmy na borówke?? Jesli tak to piszcie!!! Mogę załatwić większy wyjazd , w grupie raźniej!!!

Sd

A i gdyby ktoś chciał jakiekolwiek pytania zadać, to piszcie. Będę tu zaglądał to odpowiem :>

Piotrek
@Sd

Co trzeba tam zabrać do pracy przy zbiorach,jakie rzeczy,co do jedzenia bo obiady tam są zapewnione.

Sd
@Piotrek

Po pierwsze to płaszcz przeciwdeszczowy. Jednoczęściowy lub dwuczęściowy bo nie raz pada przez cały dzień a w te krzaki trzeba wejść. Gumiaki i luźne buty na zmianę również. Jakieś nakrycie głowy na słoneczne dni. Co do jedzenia to zabrać ze sobą głęboki talerz i jeden mały garnek. Oczywiście sztućce i kubek. Na obiad nigdy nie narzekałem + zawsze dają deser. W kuchni masz do dyspozycji mały i duży piekarnik, mikrofalówkę i kuchenkę. W każdym pokoju jest lodówka.

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG