Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

borówka

Hej jedzie ktoś samochodem na 13lipca do Scharinghausenn,najlepiej jakieś kobitki z woj.łódzkie

dav

Jedzie ktoś z wielkopolski dziś na borówki z województwa wielkopolskiego z chęcią bym się zabrał?

pomorskie...

Dzisiaj do mnie dzwonili, że mam przyjechać 11 lipca z rana. Jeśli ktoś chciałby jechać ze mną i z moim chłopakiem samochodem z województwa pomorskiego lub zachodnio-pomorskiego to niech napisze tutaj albo na e-maila: makrampa97@wp.pl. Możemy zabrać 2 osoby.

Szymon Madeja
@pomorskie...

Hej , mam termin z koleżanką na 18 , jeżeli by była możliwość zabrania się z wami to super :-)

aga
@Szymon Madeja

Hej a dzwonili już do Was że macie przyjechać na 18,czy jeszcze nie.

Tibia Kharsek

Aktualnie jest godzinówka 5€/h. Przy aktualnych godzinach pracy na dzień wychodzi +/- 60€.

Serwisant

OK

Różne

Tibia

Sami dzwońcie i mówcie, że chcecie jechać. Trochę inicjatywy. Ja dziś zadzwoniłem i jadę z 10/11. Małopolska here

@Tibia

Tylko, że ja próbuje sie z nimi skontaktować i nikt nie odbiera.

Kk
@Tibia

A pod jaki numer dzwoniłeś?

Do każdego już dzwonili z 11 lipca, czy może do kogoś jeszcze nie zadzwonili?

karina

Czy ktoś jedzie na 13lipca na halę.

Yellow

Do mnie też dziś dzwonili. Mam wyjazd 12 lipca.

MK
@Yellow

a na kiedy miałeś pierwszy planowany termin wyjazdu?

@MK

11 lipca

iza

Cześć czy może mi koś napisać w jakich godzinach zbiera się borówkę na polu a w jakich pracuje sie na halach.I czy tam jest jedna hala czy dwie,bo ktoś kiedyś pisał że podobno dwie.

julka

Czy jakieś kobitki jadą w przyszłym tygodniu,pierwszy raz,może byśmy razem pojechały bo ja jadę sama też pierwszy raz.

@julka

A z jakiego województwa jesteś?

@Yellow

Ja z łódzkiego,a Ty.Też jedziesz pierwszy raz czy już tam byłaś kiedyś.

@julka

Ja z podkarpackiego. Byłam w tamtym roku pierwszy raz, teraz będę drugi, ale tak wyszło, że jadę całkiem sama.

Ewelina
@Yellow

I jak było jak na pierwszy raz? Bo ja z dwie koleżankami jedziemy we wtorek pierwszy raz.

@Ewelina

Nie było tak źle, ale wszystko zależy od warunków pogodowych i ludzi na jakich się trafi.

@Yellow

No ja też jadę właśnie całkiem sama,a w tamtym roku też byłaś na borówce czy na czymś innym i na polu czy hali.Ogólnie to jak się jedzie pierwszy raz to jest bardzo ciężko,trudno się zbiera.,ile godzin.Jak bys miała meila to możesz podać bo parę pytań bym miała.,jeśli to nie problem.

ela
@Ewelina

A jedziecie na pole czy hala,doScharinghausenn tak.

@julka

Byłam tylko na borówce, na polu. Na hali nie miałam okazji być. Ogólnie nie jest tak ciężko, ale zależy jaka jest pogoda, bo jak pada i jest zimno to zbiera się inaczej niż jak jest upał i borówka dosłownie roztapia się w rękach. Trzeba pamiętać, też o tym żeby wyrabiać normę, bo jeśli zbierzesz za mało to dostaniesz kreskę, jak masz tych kresek dużo to odsyłają Cię do domu. Zależy ile jest borówki, ale normalnie to w tamtym roku o ile dobrze pamiętam zaczynało się prace ok 6:30 -7:00, koło południa godzinna przerwa na obiad, a koniec pracy też różnie koło 19:00, 20:00. e-mail: litwinjoanna95@wp.pl

nowa
@ela

a z jakiego woj.jedziecie.

pi
@Yellow

Jadę pierwszy raz. Wyjazd w niedzielę z Rzeszowa. Jak jest z zakwaterowaniem? Jest możliwość mieszkania ze znajomymi, czy kwaterują ludzi gdzie się znajdzie wolne miejsce?

Na kiedy masz termin?

Ewelina
@ela

Tak, jedziemy na Scharringhausen, raczej na pole.

@lidka

Jade na 13lipca dzisiaj dzwonilam.

Kk
@lidka

Lidka, pod jaki numer dzwoniłaś?

@pi

Mężczyźni i kobiety mieszkają osobno. Z koleżankami możesz mieszkać w jednym pokoju :)

paweł
@pi

Witam!!!JAde w niedziele z Rzeszowa bezpośrednio do Firmy, jade wygodnym busem, mam jeszcze miejsca jeśli jest ktoś zainteresowany z Rzeszowa i okolic to prosze o kontkat na meila spir1@wp.pl Więcej info udziele meilowo! pozdro!

@lidka

Lidka jedziesz na 13 lipca ,pierwszy raz bo ja jade pierwszy raz sama,z jakiego woj.jedziesz sama czy z .kimś.

@jula

Sama, z podkarpacia , ale na 12.

@lidka

Oj szkoda na 12 masz być tam na wtorek,czy wyjeżdżasz 12 a masz być na 13 w środę.

@jula

Właściwie już sama nie wiem. Podobno jedna grupa ma zaczynać w poniedziałek, druga w środę. Tak przynajmniej zrozumiałam. Ja mam być w poniedziałek rano, więc tak z marszu chyba nie pójdziemy do pracy.

@lidka

Nie to w poniedziałek jest rejestracja a pracę zaczniecie we wtorek,ja mam na środę rejestrację to praca zacznie się w czwartek.Też jedziesz pierwszy raz,a wiesz może czy jest bardzo ciężko,znasz kogoś kto tam już pracował.Zbierałaś już kiedys borówki,bo ja nie i nie wiem czego się spodziewać.

natala

Masz transport?

@natala

tak, mam.

@jula

Do tej firmy jadę pierwszy raz, na borówce też jeszcze nie byłam, ale skoro ludzie tam wracają, to chyba nie ma sie czego bać ;)

@lidka

No właśnie też tak sobie myślę,że jakby było aż tak żle to by nie jechali jeszcze raz.Trochę się boję bo jadę zupełnie sama,ja patrze to ludzie jeżdżą po 2-3 a nawet więcej osób,tak to jest zupełnie inaczej,zawsze rażniej z kimś niz samej.Może spotkamy się na miejscu.To życzę udanego sezonu borówkowego.

No to do zobaczenia ;)

Mam pytanie: Pieniądze za prace dostaje się na konto czy do ręki ?

ewa
@Kasia

Do ręki po zakończeniu pracy jak będziesz zjeżdżać już do Polski.Wcześniej przy rejestracji dostajesz zaliczkę.

jola

Ja to nie wiem po co oni ściągają tyle ludzi jak borówki jest bardzo mało,nie było pogody i jeszcze nie ma co zbierać,podobno nastepny tydzień ma być słoneczny więc dopiero wtedy borówka dojrzeje i bedzie co zbierać,a tak to bedziecie tylko płacić za obiady i mieszkanie a nic nie zarobicie.Wiem co mówię bo wróciłam wczoraj z tej firmy..,i tam na polu przy borówce zostało parę osób z truskawki,wychodzili do pracy na 4 godziny i nie było co robić ja byłam na hali ale to samo mało roboty wymyślali tylko sprzatanie i plewienie bo nie było truskawki,nie warto jechać kiedy nie ma co zbierać najlepiej wyjechać kiedy jest wysyp bo idzie coś zarobić a tak to lipa.

basia

Hej czy czy dzwonili do kogoś z terminem na 11lipca,jeśli tak to na kiedy jedziecie.

Kielc
@basia

Jedziemy w niedzielę, 3 osoby na zbiory.

mig

Wie ktoś może czy na przyszły tydzień też już zbierają grupę.

Gab

Zbieracz, którym busem bo jadą 2. Ja jadę z małopolski.

Zbieracz
@Gab

Jadę z Krosna z kolegą i koleżanka.

paweł
@Zbieracz

Witam! Jeśli jeszcze nie zamówiliście busa to odezwijcie sie Do mnie na meila spir1@wp.pl mogę Was zabrać, jade z okolic Rzeszowa bezpośrednio do firmy. Wyjazd w niedziele rejestracja poniedziałek 7 rano:) pozdro!

ania

Dużo ludzi tam pracuje na hali przy borówce,to jest jedna hala czy 2.I czy na hali też jest akord,oraz czy nowe osoby tez maja szanse na prace na hali czy im tylko pole zostaje.Bardzo prosze o odpowiedż.

Zbieracz
@ania

Jadę busem 8 OSOBOWY 1 KIEROWCA 7 OSÓB DO ZBIERANIA

lili

Kto jedzie na halę,na poniedziałek. 11.

kamila

Czy ma ktoś z Was pózniejszy termin niż 11lipca,np. 20 tak jak ja.Czy wszyscy jadą na 11.

ona

O kurcze naprawdę stawiają te kreski i zjazd do domu.a ile trzeba zebrać tych kresek żeby odesłali,przecież jak ja będę pierwszy raz zbierać to nie mam szans z Tymi co już kiedyś zbierali.

ewa

Hej, mam pytanie jest w pokoju internet?

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG