Opinie o VALMET TECHNOLOGIES AND SERVICES S.A. w Jelenia Góra

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy VALMET TECHNOLOGIES AND SERVICES S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie VALMET TECHNOLOGIES AND SERVICES S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla przemysłu papierniczego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VALMET TECHNOLOGIES AND SERVICES S.A. w Jelenia Góra

Zainteresowany pracą

Czy rektutacje są nadal prowadzone - przed pandemia było sporo ogłoszeń - miałem iść na rozmowę i zawiesili rekrutacje. Czy coś się odmieniło? Lokalizacja: Łódź

@Zainteresowany pracą

Dzień dobry, jeśli sytuacja pandemiczna w tym nie przeszkodzi, nowe rekrutacje do biura konstrukcyjno-projektowego PMP w Łodzi prawdopodobnie rozpoczną się w sierpniu/wrześniu.

Klonik

Według tabeli płac dostępnej dla pracowników, w HR wszystko tajne.

Mechan

Witam na jakie zarobki może liczyć monter maszyn papierniczych i jak wygląda ta praca ?

Blablabla

Witam. Mam pytanie czy w Pmp pracują Kobiety na produkcji? Chciałam złożyć Cv ale słyszałam że niby Kobiet nie przyjmują na produkcję :/ Czy to prawda?

zombi
@Blablabla

Kobieta w firmie to drugi gatunek no chyba ,że jest konstruktorem lub przydupaską

Blablabla
@zombi

Co masz na myśli mówiąc drugi gatunek? To znaczy że na produkcji kobieta nie może pracować? Czy pracują Kobiety normalnie na produkcji?

Prampampam
@Blablabla

Nawet kierownicy są chętni do fizycznej pracy :)

Logistyk

Test z Jęz. angielskiego/ rozmowa / rozmowa z Dyrektorem działu/ lekki test z rysunku technicznego mechanicznego i do roboty.

j.w.

MASON

niewiarygodna firma.Komunistyczne układziki a do tego prawdziwi fachowcy nie są doceniani jak również dobrzy pracownicy.Jednak jak ktoś ma wujka pseudodyrektora to może sobie ćpać i nic nie robić,a każde polecenie dla niego od mistrza jest żartem.Także panie pseudodyrektorze wez pan swego siostrzeńca(olka) na kolano i spuść mu dobre manto na gołą (usunięte przez administratora) bo inaczej nie przetrwa w tym brutalnym świecie jaki jest po za pmp.Z całym szacunkiem dla pana pseudodyrektora wyrazy współczucia że ma w rodzinie wszę ludzką jakich mało

lusi

ksiegowosc i kcontroling to żmija na żmiii

Czy w PMPoland S.A. są paczki/bony świąteczne?

Gość pracownik

Ogólnie nie ma,ale nieraz coś tam żucą na święta,kartę podarunkową na zakupy,kwota na karcie zależy od dochodów rodziny za rok poprzedni.

Mateusz

Czy 1 etap jest telefoniczny ?

Boniolek

Zrobicie cos z tym cpunem Olkiem ? Czy vos ma sie komys stac ? Dlaczegk wszyscy nosza maski on nie ? Dlaczego musimy pracować on nie a płacone ma wiecej niz my? C się dzieje?

Maciek

O co chodzi z szukaniem dyrektora IT ??? Może ktoś coś napisać. HAHA, to już będzie przecież trzeci czy czwarty w tym roku? Co się dzieje w tej firmie ? Znowu będą wybierać dwa lata system, 2 lata analizy, rok myślenia prezesa i potem wywalą kolejnego szefa IT :) Może ktoś, coś ...

Jola
@Maciek

firma jest do sprzedania i wszyscy mają w dxxx co będzie dalej, każdy się już ustawił

Dyrektor IT
@Maciek

Temat jest dla mnie ciekawy, powiem szczerze, iż nawet myślałem żeby aplikować na to stanowisko, ale fakt, że rotacja dyrektorów IT jest tam tak duża i opinie powyżej, już mnie znacząco zniechęcają, czy ktoś może to potwierdzić?

@Dyrektor IT

Na pewno każdy z wyrzuconych :) A łatwo ich znaleźć ;)

Farsa

Abosolutne (usunięte przez administratora) nie polecam chyba ktos musi cos zrobic z rzekomo managerami w firmie. Panowie nie wiedza co robia, dobrze ze czasy sie zmieniaja i nikt niedlugo nie bedzie chcial dla nich pracowac. Alez mi prestizowa firma dno i tyle w temacie. Pozdrawiam !

Majki

Cześć, jakie zarobki ma magazynie?

Kokoloko

Zrobi ktoś coś z tym cpunem? Czy musi stać się tragedia ?

Czy PMPoland S.A. zapewnia kartę multisportu?

Pablo

Tak. I jest do term jeszcze.

Praktykany

Jedno co powiem o PMP, to to, że mają tak rozwiniętą technologię, że żadna szkoła wam tego nie da, przez te wszystkie lata. Polecam wszystkim absolwentom inżynierii mbm, dużo można jeszcze się nauczyc. Jak sie uczyc to od najlepszych!

Lokalny obserwator

PMP to taka zabawna firma, bo z jednej strony korpo niby miedzynarodowe hihi, a z drugiej fabryka jak za czasów komuny z myśleniem z 18 wieku. Firma która nie szanuje ludzi, wyrzucając bez powodu i nieustannie spierając się ze związkami zawodowymi. HR to największa porażka tej firmy a procesy rekrutacyjne i rozstania z pracownikami są już słynne(usunięte przez administratora) Rozwoju brak, a jedyne co jest to poganianie bo firma nabrała kontraktów bez pomyślunku i teraz boi się że nie wyrobi haha. Gdyby nie paru rozsądnych dyrektorów to wszystko by (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)

@Lokalny obserwator

Przedstawiłeś w skrócie, jak aktualnie wygląda sytuacja w tej firmie. Zaniepokoiło mnie to, że panuje tam dosyć spora rotacja. W związku z tym zastanawia mnie, czy firma nie ma problemów ze znalezieniem odpowiednich osób w zamian za osoby, które odeszły?

pracc

Witam. Możecie napisać mi jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na dział kontroli jakości? Jak sprawdzana jest znajomość języka angielskiego? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Arnold
@pracc

Robia tobie test pisemny w rzywca skopiowany z jakiejs ksiazki do angielskiego.Potem dyrektor ,ktory nie zna angilskiego probuje nawiazac rozmowe po angielsku.Na koniec jak juz zaskoczysz wszystkich swoja znajomoscia angielskiego proponuja tobie 2200 zl na reke. Zenada w polskim stylu !!!!!

@Arnold

Odpowiedziałeś użytkownikowi @pracc na post sprzed kilku lat, ale niewykluczone, że jednak mu w jakiś sposób pomogłeś. Łatwo można zauważyć, iż nie wszystkie rzeczy związane z pracą w PMPoland Ci odpowiadały. W swoim poście wspominasz o teście z angielskiego. A na jakim mniej więcej poziomie trzeba znać ten język, by pomyślnie przejść rekrutację?

nick
@Marta

Znam angielski na poziomie B2, test był dla mnie prosty. Jedyne co polecam przećwiczyć to słownictwo techniczne ( śruby, sworznie, wały itp)

@nick

Od ostatnich wpisów minęło trochę czasu, dlatego mógłbyś napisać, jak obecnie kształtuje się poziom wynagrodzeń za pracę w firmie PMPoland? Chciałbym wiedzieć, czy po nowym roku były może jakieś podwyżki bądź są jakieś plany, aby zostały one przydzielone? Mam nadzieję, że zechcesz poświęcić swój czas i przedstawić, jak to wygląda.

Monter

Witam po jakim czasie od wysłania CV firma odpowiada?

@Monter

Wysyłałeś w ostatnim czasie swoje CV aplikując do pracy w firmie PMPoland, czy może dopiero masz taki zamiar? Pytam, ponieważ widziałem, że firma poszukuje obecnie monterów, a po Twojej nazwie użytkownika mogę przypuszczać, że jesteś osobą mającą doświadczenie na takim stanowisku.

nick
@Monter

Bardzo polecam wysłać CV na normalny email do kadr, a nie przez formularze na stronie. Ewentualnie proszę zadzwonić i dowiedzieć się czy dokumenty dotarły, gdyż w formularzach jest błąd przez co wiele dokumentów nie dociera. Po otrzymaniu CV na email do kadr odpowiedź w ciągu kilku dni.

Zenon

Jakie są realia na stanowiskach nieprodukcyjnych?

Irek

Jeśli ktoś nie potrafi docenić pracy w dobrej firmie to już powinien ją zmienić!

Zostaw merytoryczną opinię o VALMET TECHNOLOGIES AND SERVICES S.A. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w VALMET TECHNOLOGIES AND SERVICES S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy VALMET TECHNOLOGIES AND SERVICES S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VALMET TECHNOLOGIES AND SERVICES S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VALMET TECHNOLOGIES AND SERVICES S.A.?

Kandydaci do pracy w VALMET TECHNOLOGIES AND SERVICES S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VALMET TECHNOLOGIES AND SERVICES S.A.