Opinie o PMPoland S.A.

Co od czasu dodania ostatniego wpisu zmieniło się w PMPoland S.A., jeśli chodzi o wynagrodzenia?

Waldi

Czy tak dobrze się tu pracuje, że od dawna nikt nie pisze?

John

Ponawiam pytanie: czy na zakladzie pracuje sie na 3 zmiany?

PMPoland S.A.
pracodawca
@John 05.12.2017 19:08

Witam, tak - na niektórych stanowiskach.

Zygfryd

Dolaczam sie do pytania: czy na zakladzie funkcjonują 3 zmiany?

John

Witam. Praca na produkcji 3 zmianowa?

Marta

@bolo niestety obecnie takiej oferty nie ma. Natomiast pojawiła się oferta na stanowisko Kontroler jakości. W ofercie można wyczytać, że zapewniają pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie, samodzielne, ambitne stanowisko pracy oraz udział w tworzeniu i rozwoju produktu firmy- maszyny papierniczej, uczestnictwo i nadzór nad realizacją projektów, ciekawe, zagraniczne podróże służbowe (po całym świecie).

Marta

Właśnie poszukują do firmy PMPoland S.A. na stanowisko Kontroler jakości. W ich ofercie napisane jest, że zapewniają atrakcyjny system motywacyjny i wsparcie socjalne (dopłaty do mieszkań, dofinansowanie wypoczynku i form aktywności sportowo-kulturalnej: karty BenefitSystems oraz karnety do Term Cieplickich, a także pakiet badań profilaktycznych), stabilne warunki współpracy, umowa o pracę oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych wyników. Czy ktoś jest zainteresowany takim stanowiskiem i aplikuje do firmy?

bolo
@Marta 25.08.2017 12:03

hej a na slusarza konstrukcyjnego niema przyjec?

romek

Ślusarz remontowy jest u nich teraz potrzebny z tego co widze właśnie.

wujek

Na jaką pensję może liczyć kontroler jakości ?

pracc

Witam. Możecie napisać mi jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na dział kontroli jakości? Jak sprawdzana jest znajomość języka angielskiego? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Firma chwali się jak to dba o pracowników, praca to marzenie, uniwersytet firmowy, karty multi itp. a po 5 letnich studiach zatrudnia do działu engineering na umowę zlecenie za nędzne pieniądze. Gdy wyżej mają umowę o pracę...

szkoda czasu i nerwow bo i tak maja to gdzies

do lennon

jesli firmie zalezy to powinna badbac o takiego pracownika , a tak nie jest .negocjowac nie ma z kim wiec jak bedzie lepsza oferta to pracownik zmieni firme

firma jak najbardziej godna polecenia ,ale powinna bardziej dbac o pracownikow ktorzy maja duzy staz w tym fochu a nie robi tego.praca nie nalezy do lekkich,bardzo duze wymagania jakosciowe .3000 brutto dla pracownika z 20 letnim starzem w swoim zawodzie ,pracy z wszyskimi uprawnieniami dla swojego zawodu to troche malo

do blaku

To, że kierownik wymaga to jak najbardziej OK i nikt tego nie kwestionuje... Problem kolego polega na tym, że oprócz wymagań traktuje swoich pracowników produkcyjnych jak złodziei, oszustów, a sam oszukuje firmę, która go zatrudnia. Może i ma wiedze, ale po 10-15 latach pracy kto by nie miał... Pierwszy do karania i pierwszy do spijania zasług oczywiście nie swoich, niestety ostatni do pracy...

atmosfera ok ale za te wymagania zarobki powinne byc duzo wyzsze , a wymagania sa bardzo wysokie

najważniejszy
@pracownik 25.07.2015 10:43

wiem, o kim mówisz, znam tego pana kierowniczka - zakompleksiony karakan :)

były pracownik

Logistyka - praca fajna, atmosfera w pracy fajna niestety na poziomie pracowników fizycznych i mistrzów. Im wyżej tym większe dno i bagno. Stanowiska kierownicze TYLKO i WYŁĄCZNIE po znajomości. Kierowniczek Logistyki - gość nie mający pojęcia o pracy. Wg niego nieokreślony czas pracy to praca do 8 h ale nic powyżej, niestety tylko jego to dotyczy. Pracuje jak chce kiedy chce, wychodzi o której chce, ale spróbuj ty poprosić o wolne czy wczesne wyjście - to już droga przez mękę. W każdej normalnej pracy byłby zwykłym szarakiem no ale plecy Pana J.M. są... Zarobki - tragedii nie ma ale szaleństwa też nie. przedział 1400-1900 - fizyczny, 2000-2500 mistrz. Wymagania na poziomie światowej firmy. Standard zarządzania 1960r.Podejście do klienta: "i tak mi huj zrobią bo nie mam konkurencji"- w szczególności do rodzimych...a do klienta z USA wejdą w dupę bez mydła... najlepiej za darmo...

praca ok ale pensje powinne byc troche wieksze

Niskie zarobki, a wymagania na światowym poziomie. Za dużo osób kierujących wywodzących się z komunizmu. Podejście do sprzedaży industrialne.

Piotr

Firma z pewnością jest stabilna, niestety nie zbyt się inwestuje w pracownika co wpływa na wielkość wypłaty która jest bardzo mała, ludzie pracują po 20 lat na montażu i mają 2200 brutto. Ale organizację uważam za dobrą, oczywiście problemem są ludzie którzy chcą się wybić włażąc głęboko kierownictwu w (usunięte przez moderatora)

Zostaw opinię o PMPoland S.A. - Jelenia Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PMPoland S.A.