PMPoland S.A.
2 37

Opinie o PMPoland S.A.

Co myślicie na temat pracy w PMPoland S.A.? Co zmieniło się w przedsiębiorstwie od czasu dodania ostatniej opinii?

Irek

Jeśli ktoś nie potrafi docenić pracy w dobrej firmie to już powinien ją zmienić!

Rocky

Bardzo dużo gburów którym wydaje się że są nie wiadomo kim. Nieciekawa atmosfera. Zarobki średnie. Ogólnie nie polecam.

Igor

Młodzi pracownicy są bardzo roszczeniowi. Trzeba najpierw pokazać umiejętności a następnie wymagać!

Gość
@Igor 11.05.2018 11:32

Dużo młodych odeszło i odejdzie z takich firm

Gość

Wynagrodzenie najniższa krajowa dużo młodych sie przyjęło na stażu i dużo odeszło po okresie 7miesiecy A nawet roku za niskie zarobki żenada nie polecam firmy :/

Co od czasu dodania ostatniego wpisu zmieniło się w PMPoland S.A., jeśli chodzi o wynagrodzenia?

Waldi

Czy tak dobrze się tu pracuje, że od dawna nikt nie pisze?

John

Ponawiam pytanie: czy na zakladzie pracuje sie na 3 zmiany?

PMPoland S.A.
pracodawca
@John 05.12.2017 19:08

Witam, tak - na niektórych stanowiskach.

Zygfryd

Dolaczam sie do pytania: czy na zakladzie funkcjonują 3 zmiany?

John

Witam. Praca na produkcji 3 zmianowa?

Marta

@bolo niestety obecnie takiej oferty nie ma. Natomiast pojawiła się oferta na stanowisko Kontroler jakości. W ofercie można wyczytać, że zapewniają pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie, samodzielne, ambitne stanowisko pracy oraz udział w tworzeniu i rozwoju produktu firmy- maszyny papierniczej, uczestnictwo i nadzór nad realizacją projektów, ciekawe, zagraniczne podróże służbowe (po całym świecie).

Marta

Właśnie poszukują do firmy PMPoland S.A. na stanowisko Kontroler jakości. W ich ofercie napisane jest, że zapewniają atrakcyjny system motywacyjny i wsparcie socjalne (dopłaty do mieszkań, dofinansowanie wypoczynku i form aktywności sportowo-kulturalnej: karty BenefitSystems oraz karnety do Term Cieplickich, a także pakiet badań profilaktycznych), stabilne warunki współpracy, umowa o pracę oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych wyników. Czy ktoś jest zainteresowany takim stanowiskiem i aplikuje do firmy?

bolo
@Marta 25.08.2017 12:03

hej a na slusarza konstrukcyjnego niema przyjec?

romek

Ślusarz remontowy jest u nich teraz potrzebny z tego co widze właśnie.

wujek

Na jaką pensję może liczyć kontroler jakości ?

pracc

Witam. Możecie napisać mi jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na dział kontroli jakości? Jak sprawdzana jest znajomość języka angielskiego? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Firma chwali się jak to dba o pracowników, praca to marzenie, uniwersytet firmowy, karty multi itp. a po 5 letnich studiach zatrudnia do działu engineering na umowę zlecenie za nędzne pieniądze. Gdy wyżej mają umowę o pracę...

szkoda czasu i nerwow bo i tak maja to gdzies

do lennon

jesli firmie zalezy to powinna badbac o takiego pracownika , a tak nie jest .negocjowac nie ma z kim wiec jak bedzie lepsza oferta to pracownik zmieni firme

firma jak najbardziej godna polecenia ,ale powinna bardziej dbac o pracownikow ktorzy maja duzy staz w tym fochu a nie robi tego.praca nie nalezy do lekkich,bardzo duze wymagania jakosciowe .3000 brutto dla pracownika z 20 letnim starzem w swoim zawodzie ,pracy z wszyskimi uprawnieniami dla swojego zawodu to troche malo

do blaku

To, że kierownik wymaga to jak najbardziej OK i nikt tego nie kwestionuje... Problem kolego polega na tym, że oprócz wymagań traktuje swoich pracowników produkcyjnych jak złodziei, oszustów, a sam oszukuje firmę, która go zatrudnia. Może i ma wiedze, ale po 10-15 latach pracy kto by nie miał... Pierwszy do karania i pierwszy do spijania zasług oczywiście nie swoich, niestety ostatni do pracy...

atmosfera ok ale za te wymagania zarobki powinne byc duzo wyzsze , a wymagania sa bardzo wysokie

najważniejszy
@pracownik 25.07.2015 10:43

wiem, o kim mówisz, znam tego pana kierowniczka - zakompleksiony karakan :)

były pracownik

Logistyka - praca fajna, atmosfera w pracy fajna niestety na poziomie pracowników fizycznych i mistrzów. Im wyżej tym większe dno i bagno. Stanowiska kierownicze TYLKO i WYŁĄCZNIE po znajomości. Kierowniczek Logistyki - gość nie mający pojęcia o pracy. Wg niego nieokreślony czas pracy to praca do 8 h ale nic powyżej, niestety tylko jego to dotyczy. Pracuje jak chce kiedy chce, wychodzi o której chce, ale spróbuj ty poprosić o wolne czy wczesne wyjście - to już droga przez mękę. W każdej normalnej pracy byłby zwykłym szarakiem no ale plecy Pana J.M. są... Zarobki - tragedii nie ma ale szaleństwa też nie. przedział 1400-1900 - fizyczny, 2000-2500 mistrz. Wymagania na poziomie światowej firmy. Standard zarządzania 1960r.Podejście do klienta: "i tak mi huj zrobią bo nie mam konkurencji"- w szczególności do rodzimych...a do klienta z USA wejdą w dupę bez mydła... najlepiej za darmo...

praca ok ale pensje powinne byc troche wieksze

Niskie zarobki, a wymagania na światowym poziomie. Za dużo osób kierujących wywodzących się z komunizmu. Podejście do sprzedaży industrialne.

Piotr

Firma z pewnością jest stabilna, niestety nie zbyt się inwestuje w pracownika co wpływa na wielkość wypłaty która jest bardzo mała, ludzie pracują po 20 lat na montażu i mają 2200 brutto. Ale organizację uważam za dobrą, oczywiście problemem są ludzie którzy chcą się wybić włażąc głęboko kierownictwu w (usunięte przez moderatora)

Zostaw opinię o PMPoland S.A. - Jelenia Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PMPoland S.A.