stempart

Stalowa Wola

Opinie o stempart

Pyska

Posiadaja w swojej ofercie nawet drukarnie internetową !

Gienko

Ogólnie firma to jeden wielki bałagan zamawiałem raz i dziękuje bardzo a Pan od pieczątek pożal sie boże znawca jego praca na poziomie podstawówki

inspektor

to prawda nieterminowe wyonanie zleceń brak kasy fiskalnej i 60% zamówień spod lady na które nie dostaniesz faktury - kasjer siobie radzi a co na to urząd skarbowy - nic!!!

Firma godna polecenia ? klimat chory, jeden na drugiego donosi, szef nie płaci w terminie a jak już wypłaca to robi się czerwony i z bólem przekazuje pieniądze do ręki i to nie tyle co się należy. Ogólnie porażka na całej lini. Szef Ci patrzy na ręce bo myśli że go okradasz a tam jest tylko jeden kasjer.

Zostaw opinię o stempart - Stalowa Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie stempart