Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO PETRUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Stalowa Wola

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PRZEDSIĘBIORSTWO PETRUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO PETRUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRZEDSIĘBIORSTWO PETRUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Stalowa Wola

Prawo i Porządek

Prawo do przerwy pracowniczej wynika wprost z przepisów Kodeksu pracy, które nie mogą być zmieniane na niekorzyść zatrudnionego. Prawa do przerwy nie można się zrzec, a pracodawca nie może jej zakazać (nie wolno mu także skracać ustawowego wymiaru przerwy). Dodatkowa, 15-minutowa przerwa w zajęciach służbowych przysługuje też każdemu zatrudnionemu niepełnosprawnemu, jeśli udokumentuje on pracodawcy swoją niepełnosprawność. Przerwa ta jest przeznaczona na gimnastykę lub wypoczynek. Nie jest zależna od wymiaru czasu pracy, wlicza się ją natomiast do czasu pracy i przysługuje za nią wynagrodzenie. Proponuje to zgłaszać, a szczególnie na zmianie u Krzysztofa Stefaniaka, ktory robi to nagminnie, oraz grozi pozostaniem dłużej w pracy, czego nie moze zrobic, chyba ze zaplaca Wam za nadgodziny.

Trafiłem na takie archiwalne ogłoszenie drukarz - operator urządzeń poligraficznych. Praca na dwie zmiany 7-15/13-21, a czy są nadgodziny? W ofercie nie ma nic o benefitach, są jakieś? Tutaj przeczytałem tylko o ogniskach i wyjazdach integracyjnych. Może jest dofinansowanie do urlopu?

@AC

Hmmm zastanawiające, bo ja też szukam info o tej posadzie, bo widziałam ogłoszenie w sieci dla drukarza. Ale odpuszczam benefity. Mnie interesują za to nadgodziny. Czy zdarzają się takie, jak tak to płacą zgodnie z kodeksem (usunięte przez administratora) a może nie płacą, ale oddają te godziny innego dnia?

Czy pracownicy Piotr Kufel Przedsiębiorstwo Petrus mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Kłamstwo, odkąd tu pracuję, a jest to prawie 10 lat, nigdy nie było żadnych ognisk, wyjazdów integracyjnych itp.

Patka Nowy wpis

Czyli szkolenia narazie nie są organizowane skoro piszecie, że nie ma na chwilę obecną możliwości rozwoju. W ogłoszeniu, dla doradcy klienta można też przeczytać o możliwości pracy z najnowocześniejszymi technologiami. Faktycznie standardy pracy są tak wysokie pod tym wzgledem?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Piotr Kufel Przedsiębiorstwo Petrus?

Odpowiedź

Nie, niestety rozwój w petrusie jest równie prawdopodobny jak znalezienie sensownego tekstu w ostatnich rozmowach na czacie. Wszystko, co tam znajdziesz, to raczej przekładanie słów bez sensu niż rozwój.

Inga
@Odpowiedź

Ale wcale nie ma opcji awansowania? A co jak ktoś odchodzi z firmy lub jest zwalniany, to wtedy co z takim wakatem? Firma zatrudnia osobę z zewnątrz? I nawet w takiej sytuacji nie ma awansu czy rekrutacji wewnętrznej?

No dobra, ja idąc na drukarza jakiegoś super rozwoju nie oczekuję. W pracy zdobyłbym po prostu więcej doświadczenia w drukowaniu offsetowym, bo na tym głównie się skupiają z tego co czytam. Ale interesuje mnie to co piszesz o kierownictwu, nie brzmi przyjemnie. W jaki sposób wpływają na atmosferę? Chodzi ci głównie o to traktowanie pracowników?

Hej, chyba chodzi o to, że niektóre firmy mają różne benefity i właśnie jeden z nich to jakieś spotkania, wspólne wyjazdy. I ja też jestem ciekawa, niżej jest mowa o tych ogniskach, więc czy to jest jedna z form benefitów? Czy to jest takie spotkanie dla wszystkich pracowników, czy tylko dla jakiś wybranych?

AC

Hej, sorry, ale tu zdecydowanie ktoś cię wprowadził w błąd. Nie ma żadnych benefitów ani organizowania spotkań przez pracodawcę. To raczej inicjatywa pracowników, którzy sami decydują się na organizowanie ognisk czy spotkań. Pracownicy sami muszą się zorganizować, bo szefostwo i tak patrzy tylko na swoje bonusy.

@AC

A szefostwo też jest zapraszane na takie spotkania organizowane przez pracowników? Bo zastanawiam się czy jest chociaż jakaś szansa żeby przełożeni dorzucili się do kosztów. To jakie szefostwo ma bonusy, możesz wytłumaczyć co dają?

AC
@Beata

Nie, nie ma szans na to w tej firmie, pracownicy jak chcą organizować sobie spotkania to na własny koszt. Przełożonym nie zależy na pracownikach. Jedynymi bonusami, które ich interesują, są te, które napełniają ich kieszenie.

Prawo i Porządek Nowy wpis

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Piotr Kufel Przedsiębiorstwo Petrus? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Oczywiście że są ogniska wyjazdy wszystko zakład sponsoruje

Czesław

O to rewelka. Iludniowe są to wyjazdy i czy noclegi też są zapewnione, czy tylko wyżywienie?

ala

Holody zycze ci zebys swiat nie doczekala razem z twoim (usunięte przez administratora).oddaj ludziom pieniadze

Jola

Słyszałam ze będą zwolnienia.Oby pierwsza poleciała ta o której tu tak głośno

@Jola

Czemu miałyby pójść skąd takie info? I tak w sumie sama nie obawiasz się o własne stanowisko, skoro deklarujesz się jako zatrudniona? ;p Ogólnie się zaczynam zastanawiać czy którykolwiek z tych wpisów jest na poważnie...

Maria

Wszyscy pracownicy firmy są tacy zazdrośni o siebie? :D Bo innego powodu krytykowania nawet perfum nie widzę :P

ala

Fajna atmosfera jest w pracy jak nie ma tej co sie nie myje tylko uzywa tanich perfum.Oczywiscie,ze chodzi o ta co okradla facetow

Aleksandra
@ala

A nie możesz jej powiedzieć co Ci lezy na sercu? Może atmosfera by się polepszyła?

ala

Ty cholody,dobre perfumy kosztuja 1200 zl,a za Twoje ile dalas na rynku,bo smierdza jak moje gowno.Cale szczescie ,ze na koniec zmiany juz po zapachu.Przestan nas truc ,bo zglosze to dyrekcji,nie mozna wytrzymac kolo ciebie wiesniaro.

@ala

Co tu się wydarzyło?Xd Do kogo Ty to piszesz?

Anka

moj maz pracuje z gosciem, ktory pracuje z gorylem tzn z gachem Holody w hucie, i twierdzi ze jej gach robi 16 tki bo musi placic alimenty jakiejs babie.Tak powiedzial gach na pytanie. dlaczego tak zajwania po tyle godzin

@Anka

I chcesz powiedzieć, że Ty w to wierzysz dlatego tak otwarcie donosisz o tym na forum? Może jakiś dowód byłby lepszy na początek, żeby w razie czego nikogo w błąd nie wprowadzić?

ala

dziewczyny dzwoncie pod 15 6433703 i mowcie ,ze Holody symuluje chorobe aby znowu oszukac komisje i dostac grupe.W ten sposob pozbedziemy sie jej,a papiery dostanie ten kto jest naprawde chory i ma dzieci na utrzymaniu.To jest cwaniara.

Elżbieta
@ala

A po czym stwierdzasz, że symuluje? Masz jakieś dowody?

ala

ta wiesniara Holody znowu chlapie sie perfumami kupionymi za 20 zl na rynnku.Mysli ze jakis dostawca poleci na stara lampucere.Szuka innego bo gach z ktorym zyje na kocia lape ma bardzo malego .Sama mi to mowila w tamtym roku

Elżbieta
@ala

Dlaczego tak wulgarnie się wypowiadasz o tej Pani? Coś Ci zrobiła?

@Elżbieta

Moja kuzynka jest z tej samej wioski co Holody,i mowila mi ze ona robila juz dwa malzenstwa,w tym mojej kuzynki.To podla kobieta.Moi znajomi jej zyrowali pozyczki i splacaja za nia.Uciekla do miasta bo nie miala juz tam zycia.Corka jej ma dzieci,ale chlop uciekl. To dobre ziolko.Procesowala sie z sasiadem o metr ziemi.Ma sprawy w sadzie o pozyczki

@ala

Ta Twoja kuzynka to taka sama bajcara jak Ty. Co tam się dzieje w petrusie najpierw jedziecie po kierowniczce teraz po Pani Dorocie

Beata

Ja to szczerze nie wiem czy w to w ogóle można wierzyć właśnie. Rozumiem, że też sądzisz, że to jakiś kit? :/

ala

Dziewczyny,jaka fajna atmosfera jak nie ma w pracy tej wariatki Holody.Ale ona chyba znowu kombinuje na grupe papiery.Zglosze to do ZUZ.

ala

jaka przyjemna atmosfera jak nie ma wycierucha,DH.

Ktoś

Normalnie jak cyrku jak dzieci ???? już dzieci się lepiej zachowują..

ala

musze zglosic do JP ze, w tym zakladzie pracuja osoby w pelni zdrowe.Np. D.H.

Może poproś o pomoc lekarza Twoje zachowanie jest niepokojące twoja zawiść i nienawiść do ludzi tracą chorobą psychiczną zaczyna mi być Ciebie żal może znajdź sobie jakieś zajecie jakieś kółko teatralne albo robótki ręczne coś gdzie mozna się dowartościować nie krzywdząc innych

ala

nie wiem czemu bronisz tej (usunięte przez administratora),chyba jest taka sama

ala

powiedzcie tej co pozera chlopow,zeby nie ozywala tanich perfum

ala

dziewczyny zaobserwowalam jak Holody pozadliwie patrzy na dostawcow (usunięte przez administratora)

Do Ala
@ala

Jakim trzeba być dnem żeby pisać takie rzeczy Zamiast cieszyć się życiem, wiosną, pogodą zamiast przygotowywać się do świąt Ty siedzisz w necie i plujesz jadem. Jesteś chorą osobą żal mi Ciebie

Zostaw merytoryczną opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO PETRUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w PRZEDSIĘBIORSTWO PETRUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy PRZEDSIĘBIORSTWO PETRUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO PETRUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PRZEDSIĘBIORSTWO PETRUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Gen. Leopolda Okulickiego 39