MOOSE Centrum Języków Obcych

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MOOSE Centrum Języków Obcych

Prokor

Myślę, że na rozmowie kwalifikacyjnej stawka za Twoje pracę była ustalona. Zgodziłaś się i czemu teraz opluwasz firmę?

Lolek

Wiadomo chyba, że Moose wykształci w np. angielskim każdego

mewa

no właśnie, odnośnie tych kosztów dojazdu, czy nie są one w jakimś stopniu zwracane chociaż przez pracodawcę?

helios

Nie, wynagrodzenie nie jest stałe. Jest to zależne od liczby lekcji która faktycznie się odbędzie. Trafią ci się uczniowie odwołujący zajęcia i nagle twoje zarobki mogą spaść o 1/3.

Lektor

test na poziomie pre-intermediate - uczniowie w liceum takie pisza. Dodatkowo wypowiedz ustna na jakis temat

pytali cos o metody np callana o sposoby motywowania uczniow

DD

Teraz stawki są wyższe i zawsze sam decydujesz czy chcesz gdzieś jechać. Mam u nich 5 uczniów, 4 w swojej okolicy a do jednego dojeżdżam 15 minut i nie musiałem go przyjmować , grzecznie zapytali a ponieważ mi pasował termin to się zgodziłem. Proponowali jeszcze jednego ucznia z dalszym dojazdem i ekstra dopłatą ale powiedziałem,że nie dam rady dojechać i było OK , nikt nie naciskał.

bercik

witam - duzo tutaj jest takich w miare pochlebnych komentarzy. Ja okolo 3 lata temu pracowalem dla tej firmy. W sumie nie ma sie do czego przyczepic ale... stawka jest bardzo niska dostanicie na reke cos 25-30 zl. A musicie godzine zegarowa pracowac i na wlasny koszt dojechac do klienta co jest srednio oplacalne. Dodatkowo trzeba pilnowac czy placa. W sumie srednio ciekawa maja oferte dla lektorów. Momo ze sie wybiera region to i tak potrafia rzucic w inne odlegle miejsce. W sumie inne firmy zblizone maja warunki. Nie ma sie o co zabijac

Elżbieta

Ja szukam pracy jako nauczyciel języka włoskiego w Wrocław ciekawi mnie czy szkoła MOOSE Centrum Języków Obcych nie potrzebuje korepetytorów w tym języku. Jestem nauczycielem z powołania i praca z uczniami sprawia mi przyjemność i chęć dzielenia się wiedzą (usunięte przez administratora)

aniel

No to bardzo ciekawe dla mnie jest to czy w sposób jakiś logiczny jesteście w stanie wytlumaczyc jak tam sie dostac do rpacy bo nie mam pojecia czy wsytarczy wyrazic chec czy praca lektora to bardzo trudna sprawa, prosilabym o cos - powiedzcie jak to wszystko wyglada. pozdrawiam i czekam na infomacje

mirka

i jak @benia? udało Ci się zatrudnić do nich do pracy? jestem w podobnej sytuacji jak Ty, tyle że ja dopiero w tym roku kończę studia, ale że z pracą ciężko, to postanowiłam się zacząć rozglądać już dziś i z chęcią skorzystałabym z Twojego doświadczenia w zaczynaniu pracy w tym centrum jezyków moose. Daj znać kochana czy udało Ci się

Milek

Jestem zainteresowany praca w Moose, jedyne, co mnie zastanawia to, dlaczego w formularzu zgłoszeniowym pytają sie o numer dowodu osobistego i PESEL? strach wypełniać.

Emm

Byłam ostatnio na rozmowie na pracownika biura obsługi klienta.Oferowana Umowa o pracę na okres 3 miesięcy. Czy w ostatnim czasie ktoś podpisał umowę, zaczał pracę ? jak wyglada szkolenie ?

BB

Sorry ale to chyba dane z przed wielu lat, ja w tej firmie pracuje w biurze od roku i umowa o dzieło jest tylko na 3 miesiące, potem jest umowa o pracę,Część osób ma także umowę o pracę od razu, to teraz standard, Pracują już teraz także faceci , także w biurach więc to także nieprawda. Prawdą jest ,że w niektórych oddziałach firma szuka pracowników tylko na 3 miesiące ale to standard w szkołach językowych,jednak wtedy o tym uprzedzają. Co do premii to prawda,że nie jest ją łatwo dostać. Plany są tak ustalone,że zawsze kilka oddziałów dostaje premię a w moim oddziale choć nie wiem jak się staram to premia sprzedażowa jest niezbyt często.Ale ogólnie chyba nie można narzekać.

~Paula

Wczoraj byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w Koninie i miałam normalną rozmowę kwalifikacyjną po polsku po czym wylosowałam temat i była 60sekundowa wypowiedz po niemiecku nagrywana. Testu leksykalno-gramatycznego nie miałam, jestem po magisterce z germanistyki.

AA

W każdym mieście nawet małym jest test i rozmowa.Decyzja kogo zatrudnią zawsze podejmowana jest w Centrali. Czyli test i nagranie rozmowy wysyłają do Wrocławia.

anonim1

Czy zmieniło się coś w tej firmie?

~Paula

Dostałam dzisiaj zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną ale w Koninie, w mieście którym mieszkam. I Pani powiedziała, że to potrwa 10 min o teście gramatyczno leksykalnym nic nie mówila, powiedziała tylko o wypowiedzi na wylosowany temat. Może nie we wszystkich oddzialach robią test gramatyczno leksykalny.

daria

W małych miastach mogą płacić inaczej, ale to już zależy od miasta i chyba cen na rynku - to jest post dla Wrocławia. Idź na rozmowę u siebie to się przekonasz. Rok szkolny zaczyna się chyba 1 września i wtedy chyba będą robić rekrutację, Z mojego doświadczenia wynika,że jak nie odezwą się do końca września to chyba nie masz szans na pracę, dużo ludzi chce u nich pracować więc nie wiem czy wszystkich zapraszają czy tylko wybranych. tego się chyba tutaj na forum nie dowiesz. napisz do nich maila.

~Paula

Tak w ogóle to rok szkolny się od września zaczyna? To kiedy te rozmowy tj. rekrutacja jest?

~Paula

Hej czy to prawda, że oni robią dwa etapy rekrutacji. Ja wysłałam aplikację 10 sierpnia i do tej pory nie mam odpowiedzi. Jak to jest? Czy to już oznacza, że w tym roku nie mam już szans?

anita

A jak jestem studentką i nie mam dużego doświadczenia w nauczaniu ? Nie wiesz może ile płacą w mniejszych miastach ?

Zostaw merytoryczną opinię o MOOSE Centrum Języków Obcych - Wrocław

• Jak się pracuje w MOOSE Centrum Języków Obcych?

Zobacz opinie na temat firmy MOOSE Centrum Języków Obcych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MOOSE Centrum Języków Obcych?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 37 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MOOSE Centrum Języków Obcych?

Kandydaci do pracy w MOOSE Centrum Języków Obcych napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MOOSE Centrum Języków Obcych