Opinie o Multiserwis Sp. z o.o. w Krapkowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Multiserwis Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Multiserwis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multiserwis Sp. z o.o. w Krapkowice

Bezrobotny

Jak firma zaopatruje się na ponowne zatrudnianie pracowników? Jest to możliwe czy brak przedłużenia umowy oznacza dożywotni koniec współpracy?

@Bezrobotny

Dzień dobry, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu celem rozmowy. 77 4009194 lub 62 5454166 pozdrawiamy Zespół Multiserwis

@Multiserwis Sp. z o.o.

Czenu osoba? Która odpowiada na pytania na tej stronie nie napisze żadnych konkretów? Dzwoniąc pod te numery można jedynie usłyszeć, że nie potrzebujecie pracowników. Po czym osoby które nie pracowały w firmie są przyjmowane a dla tych, dla których rzekomo nie ma pracy są olewani?

@Bezrobotny

Dzień dobry, Szanowny Panie , firma Multiserwis zatrudnia pracowników zgodnie z ich kompetencjami i potrzebami na projektach. Aktualnie sytuacja jest bardzo dynamiczna ze względu na COVID-19 a każde CV jest indywidualnie rozpatrywane. Pracownicy DRP udzielają zawsze rzetelnych i aktualnych informacji na temat rekrutacji. Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

@Multiserwis Sp. z o.o.

Przy pierwszej rekrutacji firma zapewniała, że pracy niegdy nie braknie. Przy prośbie onzmiane miejsca pracy w związku z przerwą ubezpieczeniową firma zapeniala zmiane, co się okazało nie przedłużyła umowy twierdząc, że takich pracowników jak ja mają multum

Szukający

Witam. Czy firma poszukuje elektryków lub ślusarzy? Może jakaś praca w tunelu?

Dzień dobry, czy ktoś może napisać pracujący w Zachodnich Niemczech jak współpraca z kierownikiem tego obszaru?

Dzień dobry, Na wszystkie Państwa pytania odnośnie rekrutacji pracowników, pracy na projektach oraz oferowanych stawek odpowiemy telefonicznie pod numerem telefonu 77 40 09 192 - Dział Rozwoju Personalnego Multiserwis. Pozdrawiamy

Monter Konstrukcji Stalowych

nacisk na język niemiecki. No i oczywiści jakie to jest super firma. żenujące trochę. Na pytanie (dla czego są tak złe opinie o firmie w internecie to dostałem (szyderczy uśmiech)

JAK jest naprawdę w firmie MUKTISERWIS

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Czy Multiserwis przyjmuje nowych pracownikow w obecnej sytuacji panujacego koronawirusa ?

Czy Multiserwis przyjmuje nowych pracowników na stanowisko monter izolacji przemysłowych w obecnej sytuacji panującego koronawirusa?

Wojtas

Znajdę prace w multiserwis jako malarz przemysłowy?

@Wojtas

Dzień dobry@WOJTAS W tej chwili nie prowadzimy rekrutacji malarz przemysłowy jednak proszę zaglądać na naszą stronę internetową: http://www.multiserwis.com.pl/praca/kariera_8.php Pozdrawiamy Multiserwis.

Lolo

Jeżeli ktoś ma okazję jechać na budowę shell-Wesseling niech jedzie bardzo fajny prowadzący pan(usunięte przez administratora) bezproblemowy najlepsza budowa plettac .Ja Ja Ja si si si tyle umie po niemiecku i takich gląbów robią kierownikami żenada. Tak trzymac

Kuba

Co z pracownikami którzy np.odmawiaja wyjazdów za granicę w strefę corona wirus obawiających się o swoje zdrowie i życie z narażeniem swoich rodzin i bliskich

Rysiek
@Kuba

Krótka piłka, wypowiedzenie bez wcześniejszego poinformowania.

Zorro

Jak z wyjazdami pracowników w strefy zagrożenia wirusem np.Niemcy czy są kwarantanny jak wygląda kwestia z płaceniem przestoju proszę o odpowiedź z góry dziękuję

@Zorro

Dzień dobry@ZORRO Wszyscy pracownicy Multiserwis pracują z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa obowiązujących w czasie trwania COVID-19 zarówno w kraju jak i za granicą. Kwarantanna będzie Pana dotyczyła po powrocie do Polski zgodnie z przepisami. Zachęcam do kontaktu telefonicznego 77 40 09 192. pozdrawiamy Zespół Multiserwis

dziadek
@Multiserwis Sp. z o.o.

to jedna wielka sciema bylem na dekadzie w niemczech i zadnych plynow masek albo rekawiczek ze o koordynatorze nie wspomne porazka

Ludzie kochani wszystko tylko nie ta firma jakie dodatki chłopie dostajesz połowę tego kroją Cię a ty nawet o tym nie wiesz.. ta firma to ostatnia deska ratunku dobrze że odeszłem do Austriackiej firmy i teraz widzę jak mnie multiserwis kroił na czym tylko szło wypłata za tą samą robotę bez porownania. Dla nich liczą się tylko godziny ????????... Nie ważne ludzkie zdrowie ...tak jak ktoś napisał jak ktoś z kierownikiem dobrze żyje czyli mu kapuje a takich w tej firmie nie brakuje banda nie robiących ludzi a najlepsze budowy... W tej firmie zobaczcie ile pracowników odchodzi co robi po paręnaście lat ... I idą do Austriackich niemieckich firm ... Gadałem kiedyś z austrakiem to pow czy multiserwis tych ludzi bierze gdzieś spod sklepu zero wiedzy i wgl a fachowca pozwolą odchodzić nawet nie proponują ani grosza więcej.. tylko podpiszą dowidzenia i tyle

Maniuś

Witam wszystkich. Ja jako pracownik pracujący w Niemczech od 2015 r. nie będę wieszał psów na firmę bo nic złego mi nie zrobili. Pensja na czas, ludzie ok, co poniektóre budowy porąbane jak i Niemcy z którymi przyszło mi pracować, ale pracowałem już w wielu firmach i tu jest w pożądku. Stawka na początku adekwatna do umiejętności. Przyjmując się do Multiserwis miałem już za sobą 9 lat stażu. Teraz po negociaciach jestem zadowolony ze swojej stawki( przez najbliższy czas wybijam sobie z głowy szukanie innej firmy. A propos negatywnych komentarzy, jest ich dużo (wystawiają je między innymi amatorzy, Lesery co by chcieli kasę za free, oraz złapani i wyżuceni za alkochol. A pozytywów nikt nie pisze. Więc wyskoczyłem z szeregu i coś tam napisałem.

zulus
@Maniuś

No to Maniuś wyskocz z tej swojej stawki, która Cie tak trzyma w plettacu/multiserwsie ( nie napisałeś co robisz w tej zacnej firmie ) , to się bedzie można odnieść czy jest adekwatna do kraju/stażu i gdzie byś wiecej wyrwał :)

greg
@Maniuś

Moja rada popracuj trochę nad ortografią,jesteś tak samo wiarygodny jak ci wyrzuceni za alkohol

1999bbb

Internet by się przydał na mieszkaniach w Niemczech, może z tym coś zrobicie?

@1999bbb

Dzień dobry@1999BBB, Dziękujemy za informację. Proszę o kontakt telefoniczny 77 40 09 192 postaramy się rozwiązać ten problem jak najszybciej. Pozdrawiamy Dział Rozwoju Personalnego.

Cześć, pracuje w Multi niecałe 2 lata, co moge powiedziec? Wyplata na czas, w miare upływu miesięcy i zaangażowania stawka w górę, projektów mnóstwo, gdy jest sie w porządku do kierowników i prowadzących to oni sa w porządku do Ciebie, wszystkie święta , dodatki , oraz socjal wypłacane bez problemu, co bywa różnie w konkurencyjnych firmach, napisalem tą oponie ponieważ z ciekawości chciałem przeczytać co ludzie myślą.... i zdziwiłem sie duża ilością negatywnych komentarzy, ale widząc juz sporo i spotykając na swojej drodze duzo ludzi w tej firmie wiem ze to opinie ludzi którzy maja problem ze sobą samym i co by nie robili gdzie by nie byli zawsze zaczynają dzien od " znowu musze do pracy" ale by nie wrzucać wszystkich do jednego wora chce podkreslic ze spotkalem tez fajnych fachowców i super ludzi i mam nadzieję ze Firma to widzi i zrobi wszystko by ich zatrzymać. Pozdrawiam tych normalnych. Mogę polecić , gdy chcesz pracować i zarobić.

Dawido

Tylko nie ta firma ...

Ktos

Mają jeszcze projekty w BASF Antwerpii? W internecie jest dużo ofert z innych firm a jak tu?

@Ktos

Dzień dobry@KTOŚ Zapraszamy również do obserwowania naszej strony internetowej. Znajdują sie tam wszystkie aktualne oferty pracy. http://www.multiserwis.com.pl/praca/kariera_8.php Pozdrawiamy Multiserwis

PRAWNIK POLSKA NIEMCY AUSTIA

Chętnie pomogę jeżeli jest tak źle jak piszą ludzie nie dajmy się oszukiwać zarabiamy i ciężko pracujemy na każdy grosz za granicą

AG
@PRAWNIK POLSKA NIEMCY AUSTIA

Jest możliwość kontaktu?

Miałem przyjemność pracy w Niemczech... Co do ludzi na kwaterze nie mam nic do zarzucenia bo trafiłem na bardzo w porządku ludzi. Akurat miałem szczęście bo gdybym trafił do innego pokoju mógłbym nerwowo nie wytrzymać. Mówię szczególnie o starych plettakusach dla których wódka i robota to priorytet w życiu. Ja nie dając sobie w kache dmuchać miałem delikatnie pod górkę ale co tu się debilami przejmować. (usunięte przez administratora) Od tamtej pory co jakiś czas firma multiserwis plettack ciągle daje o sobie znać w formie faktur za wyimaginowane należności strasząc sądem czy dodaniem do listy dłużników. Każda forma kontaktu i wyjaśnienia o co chodzi kończy się tym że osoba odpowiedzialna jest wiecznie nieosiągalna nic się nie da zrobić przykro nam trzeba zapłacić... Ale za co? Zapewne za to że mają (usunięte przez administratora) w biurach i kierownictwo powierza odpowiedzialność ludziom niekompetentnym którzy pOniej chcąc utrzymać się na stołku nie przyznają się do błędu i zrzuca winę na kogoś kto już dawno nie pracuje

Kierowiec.

Witam.Czy firma Multiserwis zatrudnia kierowców C+E.Chodzi mi o jazde na wywrotkach.Doświadczenie wieloletnie w Polsce i zagranicą.

Kolega

Witam. Orientuje się ktoś z was jak wygląda praca (po ukończeniu kursu) na pomocnika bądź już montera izolacji przemysłowych? Jak to wygląda godzinowo, zjazdy itp

@Kolega

Szanowny @Kolega, Jeżeli jestes zainteresowny podjęciem pracy na stanowisku Montera Izolacji Przemysłowych proszę aplikować przez nasza stronę interenetową www.multiserwis. com.pl -> zakladka kariera. Cv zostanie przekazane do Kierownika, który aktualnie ma zapotrzebowanie na Monterów Izolacji. Skontaktuje sie z Panem i udzieli wszelkich informacji. Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

Zostaw merytoryczną opinię o Multiserwis Sp. z o.o. - Krapkowice

• Jak się pracuje w Multiserwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multiserwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 157.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multiserwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 8 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Multiserwis Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Multiserwis Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Multiserwis Sp. z o.o.