Jobman Group Sp. z o.o.

Kalisz

Opinie o Jobman Group Sp. z o.o.

Jobman Group

Witamy, Pyta Pan o warunki na start - trudno podać konkrety, bo one zależą od stanowiska, lokalizacji, tego, czy jest Pan uczniem, studentem, bezrobotnym, osobą już gdzieś pracującą. Jeżeli jest Pan zainteresowany naszymi ofertami, najlepiej kontaktować się z Biurem Regionalnym i pytać o szczegóły. Te podawane na forum nie zawsze są zgodne z prawdą. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Jobman Group

nowy

tam za przeproszeniem pracują osoby nie odpowiedzialne całkowity brak kultury wprowadzanie w blad masakra oczywiście mówimy o Kaliszu

g67

Ja właśnie złożyłem cv i zostałem zaproszony na rozmowę. Dobre przygotowanie do rozmowy jest tym elementem, który znacznie podnosi naszą pewność siebie, pozwala czuć się bardziej komfortowo, lepiej wyrażać opinie i tym samym budować pozytywną atmosferę na spotkaniu z osobą rekrutującą dlatego prosiłbym o porady co do tego/ktoś z pracowników tej firmy może podzielić się swoimi doświadczeniami.

iwonka66
@g67 26.02.2015 01:35

czym konkretnie zajmuje sie ta Firma?widze ze sa oferty pracy dla kasjera,sprzedawcy,ale czego???

Jobman Group
@iwonka66 10.08.2016 23:19

Witamy, Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej, mamy różne oferty pracy, np. - kasjer / sprzedawca, pracownik hali sprzedaży (czyli obsługa klienta, wykładanie towaru), inwentaryzacje, praca w call center, centrach logistycznych, przy produkcji, w obsłudze klienta czy w biurze. Oferty różnią się szczegółami, dlatego zawsze najlepiej pytać w naszym Biurze Regionalnym (kontakty telefoniczne można znaleźć na naszej stronie www) o konkretne ogłoszenie. Pozdrawiamy, Zespół Jobman Group

anonimzzzosrro

Nie wiem czy już słyszeliście ale doczekaliśmy się nowej rekrutacji w firmie Jobman, zobaczcie jakie stanowisko jest do wzięcia i oceniajcie prosze czy warto aplikować. Wymagania:- Poprawna dykcja- Odpowiedzialność- Pracowitość- Chęć do naukiObowiązki:- Profesjonalna obsługa klien... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5654939?keywords=&region=

agnes

polecam tą firme kożystam jestem bardzo zadowolona

Ania

Zastanawiam się czy rzeczywiście chcesz pracować... Zerknij sobie tutaj: http://jobman.pl/strefa/wyspa_nagrod i tutaj: http://jobman.pl/strefa/aktualne_licytacje

Ania

Jobman płaci na czas, nie pobiera dziwnych dodatkowych kosztów, obsługa jest miła. Mają nawet nagrody:)

michal

ja bylem zadowolony z tej firmy mozna ich polecic

co sie dziwić ze niski poziom muszą prezentowac-dopasowują się do swoich pracowników

.....

brak kometencji pracujacych, niskie zarobki

Zostaw opinię o Jobman Group Sp. z o.o. - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jobman Group Sp. z o.o.