Oprandi Polska Sp. z o.o.

Opinie o Oprandi Polska Sp. z o.o.

Igor

Myślę, że boicie się konkurencji nowych chętnych do pracy i dlatego nic od dawna nie piszecie. Słyszałem sporo dobrego o firmie to pewnie praca jest dobra?

Iza

Obecnie dostępnych są oferty pracy w Oprandi Polska Sp. z o.o. Czy ktoś z was pracował w tej firmie? Poszukują aktualnie na stanowiska Zastępca Kierownika Kontroli Jakości w firmie farmaceutycznej oraz Kierownik Działu Audytu. Warto podzielić się doświadczeniem jakie zdobyliście z innymi użytkownikami forum. Pozwoli to potencjalnie zainteresowanym pracą dowiedzieć się o szczegółach, które nie są podane w zamieszczonym przez pracodawcę ogłoszeniu.

milli

jeżeli tak jak piszesz @linko to jest dobra firma. Warto spojrzeć na Account Manager. Wymagane wyższe wykształcenie, doświadczenie, języki ale i wynagrodzenie bardzo dobre

Wiecie czy firma Oprandi Polska Sp. z o.o. organizuje na czas wakacji staże lub praktyki dla studentów? Czy ciężko jest się na nie dostać? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Oprandi Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oprandi Polska Sp. z o.o.