Opinie o Chabre It Services Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Chabre It Services Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Chabre It Services Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chabre It Services Sp. z o.o. w Warszawa

Patryk

Po pierwszej rozmowie telefonicznej z rekruterką (przedstawione zostały wszystkie szczegóły, widełki itp.) dostałem draft umowy. Miałem ją zaakceptować jak najszybciej, bo tylko wtedy będziemy mogli kontynuować proces rekrutacyjny. Sama umowa zawierała masę wysokich kar finansowych i / lub możliwość licznych pozwów ze strony spółki (nawet za uszkodzenie sprzętu plus co jest zrozumiałe ewentualną naprawę / wymianę). Z drugiej strony jako partner nie mogłem liczyć na żadne kary ze strony spółki czy to za brak terminowej płatności faktury czy brak zapłaty za kilka miesięcy. Dodatkowo chcieli mieć wyłącznie prawo do wizerunku, urlop tylko z miesięcznym wyprzedzeniem, postojowe oczywiście bezpłatne i w przypadku rezygnacji klienta, miałbym zaakceptować każdy projekt jaki tylko spółka by mi zaproponowała (jak nie to wypowiedzenie ze skutkiem natychmiastowym :)). Po uwzględnieniu swoich uwag rekruterka oświadczyła, że oni dla mnie nie będą zmieniać całej umowy (żadnych negocjacji). Także generalnie radzę trzymać się z daleka, chyba, że ktoś ma zadatki na (usunięte przez administratora) (a nie Partnera jak to określa spółka).

Bartek

Z moich odczyu oraz tego co można przeczytać poniżej nie są skłonni do tego. Próba zasugerowania zmian w kontrakcie spotkała się z negatywnym wydźwiękiem. Podziękowałem zatem poprostu.

Chabre

W związku z pojawianiem się w ostatnim czasie wielu anonimowych wpisów naruszających dobre imię Chabre IT Services, postanowiliśmy skierować sprawę na ścieżkę prawną. W niedalekiej przyszłości umożliwi to ujawnienie danych osoby publikujące treści oczerniające naszą firmę i wyciągnięcie konsekwencji na drodze sądowej. Mamy już pewne przypuszczenia, kto jest autorem niniejszych wpisów. Chcemy podkreślić, że wszelkie zarzuty dotyczące opóźnień w płatnościach, biura czy też innych nieprawdziwych informacji publikowane są przez osobę, która nie jest i nie była naszym pracownikiem. Działania te, są przejawem nieuczciwej konkurencji i próbą podważenia renomy naszej marki. Osoby, które są zainteresowane naszym komentarzem w tej sprawie zachęcamy do kontaktu bezpośredniego pod adresem email podanym na naszej stronie internetowej, za pośrednictwem portalu Facebook lub LinkedIn . Kandydatów zainteresowanych dołączeniem do naszego stale rosnącego zespołu, zachęcamy do weryfikacji informacji przedstawionych na portalu GoWork bezpośrednio podczas rozmów rekrutacyjnych lub za pośrednictwem portalu LinkedIn z dowolnym z naszych pracowników. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Chabre IT Services

Kuna
@.

Już wiele razy słyszałem że komentarze są od zazdrosnej konkurencji, co za bzdury. Omijać szerokim łukiem.

Chad

Czy firma to taka zwykła kontraktowania IT (na jaką w sumie wygląda) czy może coś poważniejszego z ciekawymi projektami?

Ta umowa, którą przedkładają tu do podpisu, to kontrakt B2B, czy i z UoP można korzystać? Na takiej mi teraz zależy, min. ze względu na ewentualne postojowe, czy płatny urlop.

Tomasz

Polecam współpracę z Chabre! jestem bardzo zadwolony ze współpracy, wszystkie płatności na czas, projekty rozwojowe, zero leagacy :)

Gogo
@Tomasz

Co za bzdura, jak może Chabre zapewnić że zero legacy jak nic dla nich nie będziecie robić tylko dla ich klientów. Kiedy się spotkaliście w organizacjach zero legacy? Nigdy, więc też komentarz wyżej jest od Chabre HR a nie od kodera. Zalosne

Mari Nowy wpis

Jak to z ludźmi wiadomo, zapewne pracownicy nie szanowali firmowych sprzętów stąd wzięły się kary zawarte w umowie. Widziałam, że 5 miesięcy temu szukano Project Managera. Poczytałam sobie trochę widziałam stawkę godzinową 150 zł plus VAT, ale nie podano godzin pracy. Są jakieś sztywne godziny dla takich pracowników?

Viki
@Patryk

Patryk,na jakie stanowisko aplikowales?

Tatiana
@Patryk

Wow, serio z tymi karami? A były podane konkretne kwoty? Jaka kara np. za uszkodzenie sprzętu? Było jasne podana suma czy raczej firma miała dowolność w ustalaniu tych kar i pracownik nie miał na to wpływu?

@Tatiana

Kara umowna na 100 tys plus firma może Cie jeszcze pozwać o dodatkowe odszkodowanie. Za uszkodzenie sprzetu nie ma kary umownej - za to na żądanie spółki trzeba sprzet odkupic lub zaplacic odszkodowanie

Angelka
@Patryk

To duża kwota, za co w takim razie można dostać taką karę? A jak sprzęt się w całości nie uszkodzi, tylko wyniknie jakaś usterka po prostu z jego zużycia, to mają tu jakiś serwis, który to naprawia?

Bartek Nowy wpis
@Patryk

Potwierdzam to co wyżej napisał kolega. Kary umowne za wszystko. Ale najlepsze co mogli wymyślić w zakazie konkurencji to zakaz programowania bez zgody zarządu xD pod groźbą kary 100 tysięcy złotych. I śmieszne tłumaczenie iż to zabezpiecza firmę. Pewnie iż nie „partnera”.

@Bartek

Jakie zmiany na korzyść współpracownika są skłonni zaakceptować w kontrakcie b2b, bo zdaje się, że nie oferują umowy o pracę? Ja przynajmniej nie widziałem takiej opcji w żadnym z ogłoszeń. Jedynie b2b, jak w ogłoszeniu sprzed pół roku dla Project Managera.

Bartek Nowy wpis

Pracuję w Chabre już dobre 2 lata. Realizuję projekt dla dużej międzynarodowej firmy z branży finansowej. Współpraca z firmą odbywa się bez najmniejszych problemów. Już od momentu udziału w rekrutacji cały proces przebiegał bardzo profesjonalnie, byłem na bieżąco informowany o jego przebiegu. Po rozpoczęciu pracy w Chabre zostałem przeprowadzony przez onboarding, gdzie koleżanka z HRu szczegółowo wytłumaczyła mi jak działa firma, jak wnioskować o benefity pozapłacowe, jak rejestrować czas pracy, zgłaszać urlopy, jak działa system poleceń etc. Co ciekawe, mimo że realizuje projekt u klienta otrzymałem z Chabre swojego opiekuna, który raz w miesiącu kontaktuje się ze mną porozmawiać o toczącej się współpracy - miły gest, nie każda firma to robi. Płatności zawsze na czas, najczęściej w okolicy 10 dnia każdego miesiąca. Benefity jak w innych firmach - medicover, multisport, dopłaty do szkoleń, dopłaty do upgradu sprzętu przy pracy zdalnej. Z tego co wiem, jest możliwość zmiany projektu w toku współpracy, jeżeli zasygnalizuje się taką chęć u opiekuna. Firma realizuje projekty dla klientów polskich i zagranicznych Z czystym sumieniem mogę polecić Chabre jako solidnego pracodawcę.

Franek
@Marcin

Pracujesz całkowicie zdalnie? Chce aplikować na stanowisko Python PowerApps Developer i zależy mi na homme office bo miałbym dość daleko do firmy. Stawka która proponują 180 zł/h plus VAT jest realna do zrobienia? Co sądzisz?

@Franek

W biurze klienta byłem przez cały okres współpracy może ze 4-5 razy. Za każdym razem dostawałem zwrot za koszty dojazdu i hotel - siedziba klienta znajduje się około 300 km od mojego miejsca zamieszkania. Poza tym praca całkowicie zdalna. Wiem natomiast, że dużo zależy od projektu, jeden znajomy z innego projektu podróżował od czasu do czasu do Monachium więc najlepiej dopytaj na rozmowie jak to będzie wyglądać w Twoim przypadku :)

Patryk

Pracuje w Chabre od stycznia. Wcześniej pracowałem na UoP i zawsze jakoś bałem się tego B2B. Jednak zaryzykowałem po namowach Pana Marka i założyłem własną działalność. Płacę znacznie mniej podatku, mam niski ZUS. Szczerze to kompleksowo przeprowadzili mnie przez tę drogę za co jestem mega wdzięczny. Dużo pieniędzy zostaje mi w kieszeni i nie mam już zamiaru nigdy więcej płacić 32% podatku.. Umowę dałem do sprawdzenia prawnikowi, nie miał żadnych zarzutów. Stwierdził, że jest to normalny kontrakt B2B dla osób, które rzeczywiście chcą pracować na jednym etacie a nie na kilku etatach jak to często bywa. Sam nie rozumiem takich ludzi, cenię sobie wygodę i normalną prace bez stresu. Myślę, że zostanę tutaj tak długo jak będzie możliwe. Polecam każdemu niezdecydowanemu!

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Chabre It Services Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Lead Angular Developer.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Chad

Jeszcze
@Chad

Jeszcze gorzej, kontraktownia która nie jest zwykła a taka która wpisuje wiele, bardzo surowych kar w umowie i jeszcze mówi że umowy nie można zmienić bo wszystkie tak wyglądają.

@Jeszcze

Z karami w umowie, z reguły problemy maja osoby, ktore chca pracowac na wiecej niz na jeden etat - polecam pracodawcy omijac szerokim łukiem takie osoby :-)

@Jeszcze

Mnie tu zainteresowały te kary, czy ktoś może opisać, za co dokładnie jest kara? Fajnie, jak ktoś opowie, za jakie zachowania czy czyny jest kara, ale też jakie to są kary, ok? Finansowe, czy słowne nagany, czy jeszcze coś innego?

Alex

Jako programista w firmie Chabre, zdecydowanie polecam to miejsce pracy innym specjalistom IT. Środowisko pracy w Chabre jest innowacyjne i wspiera rozwój osobisty oraz zawodowy. Mamy tu możliwość pracy nad zaawansowanymi projektami wykorzystującymi sztuczną inteligencję, co stanowi doskonałą okazję do nauki i rozwoju umiejętności programistycznych. Atmosfera w zespole jest wspierająca i kolaboratywna, a firma stawia na ciągłe szkolenia i rozwój kompetencji. Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz rozwijać swoje pasje technologiczne i pracować nad innowacyjnymi projektami, Chabre jest idealnym wyborem.

@Alex

To, że dają możliwość rozwoju zawodowego to okej, znam temat. Ale jak wspierają rozwój osobisty? Dokładają przykładowo do zajęć salsy, jak ktoś bardzo lubi tańczyć? Jak często możecie pracować na nowym projekcie? Ogólnie to z każdym podnoszeniem swoich kompetencji firma podnosi pensję?

Mateusz

Wspolpracuje z Chabre od 2 lat na kilku projektach. Z czystym sumieniem polecam, wyplaty zawsze przed czasem, projekty o roznym stopniu zaawanasowania, duzo tematow greenfield, chabre naprawde sie stara aby zapewnic projekty ciekawsze, jak utrzymaniowe. Polecam!

Czy Chabre może przestać zgłaszać wszystkie niewygodne komentarze? Jak chcecie mieć pozytywne opinie zacznijcie może normalnie traktować ludzi

Link
@Kandydat

Patrzac na LinkedIn firma sie kurczy. Wiesz czym to jest spowodowane?

Latwiej
@Kandydat

Łatwiej jest skasować czyjś komentarz niż poprawić swoje zachowanie, łatwiej jest zwolnić jedną osobę niż zmienić dwie. Omijać szerokim łukiem.

Tomasz

Gogo
@Tomasz

Natan
@Chabre

Dziękuję za wyjaśnienie. Bardzo brzydko ze strony konkurencji..

Mariusz
@Chabre

Dziękuję za konkretną odpowiedź :)

Kamil
@Chabre

Bardzo dobre podejście. Współczuję Wam takiej chorej konkurencji..

@Kamil

Czy naprawdę ktoś jest w stanie uwierzyć ze to konkurencja? Miałem styczność niestety z tą firmą i szczerze negatywne komentarze są jak najbardziej w punkt

Kuna
@.

Polecam współpracę z Chabre IT Services, firma oferuje nie tylko ciekawe współprace w ramach outsource, natomiast również bardzo interesujące projekty wewnętrzne, dla Klientów z Middle East. Zupełnie inna jakość na rynku ! :)

Kubi
@Adam

Spoko. Swoją drogą ciekawe, czy pracownicy mają równie dobre zdanie o firmie? Trochę szczegółów ujawnił piszący latem użytkownik forum. Dostał draft umowy (kontraktu b2b), gdzie wpisano kary umowne. Niektóre z nich miały opiewać na kwotę 100 tyś zł. Sama zaś firma, jak pisał nie zobowiązywała się do płacenia kar, czy to za ewentualne opóźnienie w płaceniu fv, czy za postojowe, gdy klient rezygnuje z projektu. Możecie więc napisać, czy zatrudniają tu na UoP lub negocjują i zmieniają zapisy kontraktu b2b?

W sieci znalazłem ofertę pracy na stanowisko system architect. Ogłoszenie zostało napisane w języku angielskim. Czy to oznacza, że na co dzień w pracy używa się głównie tego języka? Jeśli tak, to jego znajomość, na jakim poziomie powinna być? Bo o tym w ofercie nie wspomniano. Jeśli chodzi o stawkę, to ile zazwyczaj proponują na start? Bo widzę, że wynagrodzenie za godzinę wynosi do 180 złotych. Ale jak na początek, to dużo mniej? Chcę złożyć swoje cv.

W Warszawa Chabre It Services Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko big data. Jeśli brałeś udział w tym procesie, napisz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna. Może to być cenna informacja dla osób, które złożyły swoją aplikację do firmy.

Mariusz

Jako pracownik firmy Chabre, jestem niezwykle podekscytowany i zadowolony z moich udanych miesięcy spędzonych w tym miejscu. To dla mnie wyjątkowe doświadczenie, aby pracować z tak utalentowanymi ludźmi i na projektach, które mają wpływ na biznes i życie ludzi. Praca w Chabre umożliwiła mi również podróżowanie, a ostatnio miałem okazję odwiedzić Monachium, aby zobaczyć siedzibę klienta. Ponadto, cenię sobie atmosferę pracy, która panuje w firmie Chabre. Moi współpracownicy są nie tylko utalentowani i kompetentni, ale także przyjacielscy i zawsze gotowi do pomocy. Dzięki temu czuję się w pełni zintegrowany z zespołem i zawsze mogę liczyć na ich wsparcie i wszechstronną pomoc. Ostatecznie, jestem bardzo zadowolony z mojej pracy jako .NET Developer w firmie Chabre i zawsze podekscytowany nowymi projektami, które będę miał okazję realizować. Polecam tę firmę każdemu, kto szuka wyjątkowego miejsca pracy, gdzie może się rozwijać i odnosić sukcesy z wyjątkowymi ludźmi.

Julia
@Mariusz

To na jakim pracujesz stanowisku, że cię wysyłają w podróże zagraniczne? Nie brzmi jak szeregowy pracownik, no ale nie wiem. Mogę się mylić, to zazwyczaj taka mobilna praca?

Irena
@Mariusz

A te wyjazdy służbowe zagranicę to często są? Czy takie wyjazdy są lepiej opłacane przez pracodawcę? Rozumiem, że podróże służbowe zagranicę to fajna sprawa ale ja mam rodzinę i jak już bym miała wyjechać to ciekawi mnie czy więcej za to zapłacą.

Oskar

Jako rekruter pracujący tu już jakiś czas, mogę śmiało powiedzieć, że firma jest atrakcyjnym miejscem dla specjalistów IT i HR. Pozytywnie zwraca uwagę transparentne podejście zarządu do prowadzenia firmy oraz struktura organizacyjna, dzięki czemu mogę mieć bezpośredni kontakt z osobami decyzyjnymi. To z pewnością jest dla mnie ważne bo jako rekruter, często potrzebuję szybkich odpowiedzi na pytania i wsparcia w rozwiązywaniu problemów. Stały kontakt pokazuje mi że jest to firma, której zależy na swoich pracownikach.

Agnieszka
@Oskar

Ile w twoim razie trzeba czekać czasu na odpowiedź po rozmowie o pracę? Czy odpowiedź jest w każdym przypadku,niezależnie od decyzji jaka się podjęło w sprawie kandydata?

Rekrutują osoby, aby mieć je w systemie. Przechodziłem rozmowę na stanowisko senior developer. 1 etap: 30min hr 2 etap: 1h techniczna Feedback: pozytywny, mocny senior. I na tym koniec. Nagle skończyły się projekty, klienci się wycofali, czekamy aż coś się pojawi. I to czekanie trwa od grudnia (w międzyczasie zaakceptowałem inną ofertę). Raz na miesiąc kontakt ze pojawił się klient, po czym telefon, ze jednak nie. Wiem, ze w takiej sytuacji z mojego otoczenia jest minimum 3 osoby poza mną, wiec po prostu szukają sobie osób do bazy ludzi, nie mając projektów. A gdy jakiś klient się pojawi, wtedy o sobie przypominają. Bardzo nieprofesjonalne podejście, tracenie czasu ludzi na niepotrzebne rozmowy techniczne, nie polecam.

@Kandydat

Witaj, Bardzo dziękujemy za Twój feedback, dołożymy wszelkich starań aby tego typu sytuacja nie spotkała Ciebie w przyszłości. Nie rekrutujemy nigdy ludzi do "bazy", tylko pod faktyczne potrzeby - czasem zdarza się tak, że wakat zostaje wypełniony inną osobą, dlatego demand się zamyka. Dodatkowo bardzo dużo ludzi rekrutuje się pod nasze projekty, co powoduje, że nie każda osoba łapie się na otwarty wakat. Niemniej jednak zawsze staramy się znaleźć alternatywę tak aby etapy rekrutacyjne, które przeszedłeś u nas wewnętrznie, nie były czasem zmarnowanym. Skontaktuj się proszę z naszym HR Managerem: marek.janiga@chabre.pl, celem wyjaśnienia sytuacji. Bardzo przepraszamy Ciebie za zaistniałą sytuację i obiecujemy poprawę na przyszłość.

Oskar
@Chabre

Chętnie wyjaśnimy sprawę i upewnimy się żeby taka sytuacja nie występowała w przyszłości.

Kamil

Serio aż tak ważna jest lokalizacja z której się pracuje? Nawet jak jest to blisko domu? Są przerwy w pracy na których legalnie można pójść do toalety czy coś zjeść? Ile trwają?

@Kamil

Dla (usunięte przez administratora)wszystko jest problemem jeśli nie jest tak jak on chce, jest jedna przerwa na obiad ale musisz napisać kiedy na nią idziesz oraz kiedy wracasz i jeśli przekroczysz czas oczywiście są pretensje.

Emilia
@.

Jak długa jest ta przerwa? Naprawdę jest aż tak dużo pracy, że nie ma szans odetchnąć co jakiś czas i zrobić sobie krótką przerwę oprócz tej obiadowej? Są jakieś konsekwencje za spóźnienie się z przyjściem z przerwy?

Adriano

Po 3 miesiącach udanej współpracy postanowiłem, że napiszę parę dobrych słów na temat Chabre. Pracuje jako .NET Developer przy tworzeniu oprogramowania dla niemieckiej marki samochodów. Atmosfera pracy jest super, w tym roku byliśmy na Oktoberfest z moim zespołem. Mam nadzieję, że projekt będzie jeszcze trwał i trwał. Przelew zawsze na czas, pierwszy raz zdarza mi się, że dostaje wypłaty przed czasem. Jesteśmy z firmą w stałym kontakcie, czuję się u nich bardzo komfortowo. Dziękuję chłopaki za niekorporacyjne podejście i możliwość rozwoju. Współczuje Wam trollowni na tym portalu ale chyba każdy Software house się zmaga z takimi problemami..

Chabre IT Services
@Adriano

Dziękujemy za pozytywną opinię. Staramy się, aby nasi konsultanci mogli brać udział w ciekawych projektach :) Pozdrawiamy, Chabre IT Services

Adela

Współpraca z Chabre IT Services jest dla mnie bardzo pozytywnym doświadczeniem. Pracujemy z przykładnym liderem, który zawsze jest dostępny, aby pomóc i wesprzeć nas w rozwiązywaniu problemów. Zespół, w którym pracuje jest zgrany i efektywny, co przyczynia się do nieustannych sukcesów rekrutacyjnych. Zachęcam wszystkich do współpracy z naszą firmą, ponieważ jesteśmy profesjonalnym i niezawodnym partnerem biznesowym oraz jesteśmy zdeterminowani, aby zapewnić najlepszą jakość usług i zadowolenie zarówno klientów jak i kandydatów.

Nie zgodzę się z wcześniejszymi opiniami :) Marek J. jest dobrym mentorem dla swojego zespołu rekrutacyjnego. Jest zawsze gotów pomóc i dzielić się swoim doświadczeniem, co pozwala na rozwój i sukcesy zespołu. Potrafi skutecznie komunikować się zarówno z pracownikami, jak i kandydatami, co przekłada się na pozytywne wrażenie firmy. Jest również bardzo zorganizowany i skutecznie zarządza procesami rekrutacyjnymi, co przyczynia się do osiągnięcia celów biznesowych. Z czystym sumieniem mogę polecić go jako wyjątkowo skutecznego i profesjonalnego współpracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o Chabre It Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Chabre It Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Chabre It Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chabre It Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 55 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Chabre It Services Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 72 ocen.
  • Biskupia 8 lok. 28
    04-216 Warszawa

Chabre It Services Sp. z o.o.