Virtus Studio

Kraków

Opinie o Virtus Studio

qriiutr

przeciętne zarobki, słabe w stosunku do ilości obowiązków. Szkoda czasu na pracę, która nie rozwija i nie dostarcza satysfakcji.

kandydat na pracownika

Firma w starej kamienicy. Ogromna duchota i małe pomieszczenia. Przy 30 stopniach upału brak propozycji szklanki wody. Atrakcyjne wynagrodzenie w ofercie pracy - 1600zł netto :-) reszta w bliżej nieokreślonych prowizjach. Podobno obsługa klienta, ale tego, którego dopiero pozyskasz (czyli stanowisko handlowca a nie obsługa klienta). Osoba, która ma szkolić przyszłych pracowników mocno antypatyczna (widocznie nie do ruszenia). Niedozwolone pytania o dzieci i różne inne "perełki". Nie polecam.

Zostaw opinię o Virtus Studio - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Virtus Studio