Neti-interim

Jastrzębie-Zdrój

Opinie o Neti-interim

aleksy

Faktycznie sporo u nich takich mocno negatywnych koemnatrzy ale nie wiem czy to prawda, bo ostatnio do roku nie prowadzili zadnej rekrutacji ktoś wyjaśni sprawe? Bo na inwentaryzacje już nie biora ludzi.

Kasia

Firma to jedno wielkie [usunięte przez admina]Wykorzystują uczniów i studentów... Nie wypłacalni ! Pieniędzy za wykonywaną pracę nie otrzymacie!! Nie polecam w żadnym wypadku!!

byly pracownik

Strasznie nierzetelna firma... Robią ludzi za[usunięte przez admina] !!! Brak wypłaty i ciągle po kontakcie telefonicznym słyszę "to nie tak jak Pani mysli" żadnych konkretów dlaczego wypłaty jeszcze nie ma...

Zostaw opinię o Neti-interim - Jastrzębie-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Neti-interim