Opinie o Alte Media Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Alte Media Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Alte Media Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alte Media Sp. z o.o. w Gdynia

Kamil

Alte Media to na pewno: Nie ograniczone możliwości zważając na to, że cały zespół jest rozproszony po Polsce. Mimo tego częste spotkania na meet oraz spotkania integracyjne w firmie pozwalają zgrać zespół. Polecam tego pracodawcę wszystkim, którzy chcą spróbować swoich sił w marketingu internetowy.

me
@Alicja

jeśli nic się nie zmieniło to tak nie ma awansów samych w sobie - ktos odejdzie, przejmujesz jego obowiązki i tyle - nazwa stanowiska to taka wskazowka co powinno się robić bardziej

Aaa Nowy wpis

Social Media Manager w takiej pracy z contentem etc jak opisują w ogłoszeniu to jak ma naliczane premie? O ile się w warunkach nic nie zmieniło , udało mi się znaleźć tylko ofertę z 2022 końcówki a no w miarę możliwości prosiłabym jednak aktualne informacje.

Kamil

Łucja
@Kamil

Zintegrowany zespół to podstawa. ;) Ogólne warunki wyglądają ok zastanawiałyby mnie jednak aktualne zarobki tutaj. Można prosić o ich przybliżenie?

me
@Łucja

słabo raczej bez szans na podwyzki

Alicja
@me

Czyli rozumiem, że na awans też nie ma co liczyć? Bo wątpię, że ktoś by się zgodził na zwiększenie obowiązków bez wyższej kasy. Po opiniach widzę, że jest opcja pracy zdalnej, a czy sprzęt zapewnia firma normalnie (komputer albo laptop)?

me Nowy wpis
@Alicja

Średnio.. Nowy wpis

Nie wiem czy polecić . Powiem tak : firmma ma słabe zaplecze finansowe , ludzie mają bardzo dużo pracy , nie dają rady wyrobić terminów , wszyscy są przemęczeni , wiec firma nie ma dobrych wynikow . Its just a fact.

Michał Nowy wpis

Możesz napisać coś więcej bo nie zabrzmiało to dobrze. Co takiego się stało? Coś z umową o pracę czy chodzi o coś zupełnie innego. Powiedz?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Alte Media Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Arkadiusz Jankowski

W Alte Media pracuję już ponad rok na stanowisku sprzedażowym. To co cenię sobie najbardziej to praca zdalna, dzięki której nie marnuję czasu na dojazdy do biura. Zarówno z zespołem, jak i z klientami spotykamy się na częstych meetach, co bardzo ułatwia współpracę. Ponadto od samego początku czuję wielkie wsparcie ze strony całego zespołu oraz osób zarządzających firmą. Nikt nie wytwarza niepotrzebnej presji, jak często ma to miejsce w dużych agencjach czy korporacjach. Każdy ma swoje cele do zrealizowania i spokojnie do nich dąży z "czystą głową". Mimo że mam już wieloletnie doświadczenie w pracy na swoim stanowisku to w Alte Media cały czas uczę się nowych umiejętności i rozwijam w nowych kierunkach. No i to co ważne na moim stanowisku to dobrze skonstruowany system prowizyjny. Każdy pozyskany klient daje dodatkowy zarobek w postaci premii, więc tylko od Ciebie zależy ile w danym miesiącu zarobisz. A to jest dodatkową motywacją do codziennej pracy. Na pytanie czy warto pracować w Alte Media odpowiadam: dlaczego nie ma Cię jeszcze z nami?

Jan
@Arkadiusz Jankowski

Osoba ceniąca sobie wysokie zarobki ma tu co szukać? Napisałeś o prowizji i premii. Jakie to są kwoty, zwłaszcza gdy dopiero się zaczyna i czy jest podstawa?

Arkadiusz Jankowski
@Jan

Wysokość zarobków zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Po prostu im więcej klientów pozyskasz tym większą premię zgarniesz. Premie uzależnione są od wartości i długości trwania usługi. Nie ma znaczenia, że dopiero zaczynasz. Każdy nowy klient to wartość dodana do stałej podstawy.

@Arkadiusz Jankowski

A ta podstawa to mniej więcej jak jest wysoka? I na jakiej umowie się pracuje? Nie ukrywam, że szukam stabilnego zatrudnienia na umowę o pracę i tylko taka umowa mnie interesuje

Kacper

Podczas pracy w Alte Media, mogłem realizować projekty indywidualnie, dbając o jakość świadczonych przeze mnie usług. Jako, że w pracy zależy mi na jakości, współprace oceniam pozytywnie.

Współpracowaliśmy z firmą Alte Media przez kilka miesięcy. Sumienni pracownicy, widać efekty wspólnych działań. Osobiście - polecamy.

Kacper

Witam, jest szansa dostać się bez doświadczenia? Albo ktoś podpowie co trzeba mieć za kwalifikacje, żeby się dostać?

Iga

Polecam, naprawdę świetna firma! Atmosfera w pracy? Najlepsza! Ogromny plus za możliwość pracy zdalnej i elastyczne godziny. I co najważniejsze - bardzo podoba mi się możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności, naprawdę wiele miałam okazję się nauczyć, a pracuje jedynie od kilku miesięcy.

Weronika
@Iga

Jak wyglądają elastyczne godziny pracy podczas pracy zdalnej - pracownik sam sobie organizuje czas pracy czy może jakieś wytyczne co do tego są? I w jaki sposób można się udoskonalać? :D

Czy kandydaci na staż zostali już zaproszeni na rozmowę?

@Kandydat

Kandydaci na staż zwykle przechodzą kilka etapów rekrutacji - zależnie od stanowiska mogą to być zadania do przygotowania, rozmowę z rekruterem, rozmowę z kierownikiem działu. Mamy zasadę by informować o kolejnych krokach rekrutacji i dawać feedback po każdym etapie niezależnie od wyniku. Każdy kandydat aplikujący otrzymuje u nas odpowiedź na aplikację!

Weronika
@Łukasz

Dzień dobry, czy osoby po stażu, gdy się sprawdzą, mogą liczyć na późniejsze zatrudnienie już na normalnych zasadach w Alte Media? :) Jak to dalej przebiega po takim stażu?

@Weronika

Tak! Stawiamy na długotrwałe relacje i osoby, którym przekazujemy nasza wiedzę i doświadczenie jeśli są ku temu możliwości znajdują u nas zatrudnienie na stałe.

Katarzyna

W agencji Alte pracuję wyłącznie zdalnie, co jest dowodem na to, że firma daje nieograniczone możliwości i pole działania, a także umie wesprzeć na odległość.:) Mogę liczyć na pomoc zespołu w każdej chwili i chociaż dzieli nas ponad 600 km, doskonale udziela mi się atmosfera Alteteamu! Mam tu wszystko co wg nie powinna mieć idealna praca: - dobrą atmosferę - świetny system premiowy - mentoring - świadomość, że jest się częścią tej stabilnej i mocno rozwojowej agencji.

@Katarzyna

Katarzyno, a czy są sytuacje, w których musisz jechać te 600km i stawić się w firmie?

Czy w firmie Alte Media dba się o tzw. work-life balance? Czy są nadgodziny?

Leszek
@Marcin

Dobre pytanie Marcinie. Też chętnie dowiem się, czy w firmie tej występują nadgodziny a do Twojego pytania dodam jeszcze pytanie związane z tym, czy pracodawca wypłaca wynagrodzenie za godziny nadliczbowe, czy może rozlicza je w formie ewentualnych odbiorów. Na jakie stanowisko w ogóle planujesz tam aplikować?

zainteresowany

Jak się pracuje w dość dziwnych i trudnych czasach pandemii?

Witam, Jakie wynagrodzenie proponuje firma Altemedia za staż?

Generalnie to bardzo dobry pracodawca ,więc jeśli ktoś czuje się na siłach , to z pewnością nie będzie żałował.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Alte Media Łukasz Chołyst Dwakroki.Com Łukasz Chołyst Wirtualne.Net Łukasz Chołyst? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Łukasz

Staramy się skrócić ten proces do minimum 2ch etapów - wstępnej rozmowy i dnia próbnego, dzięki któremu kandydat poznaje miejsce pracy i zespół oraz może wykazać się swoimi kompetencjami. Całość rekrutacji nie trwa więcej niż 1-2 tygodnie, po każdy etapie kandydat może liczyć na feedback oraz określenie dalszych kroków. Staramy się by cały proces był przejrzysty i komfortowy dla obu stron.

Andrzejek

Myślę nad aplikacją, warto? Ktoś coś?

@Andrzejek

Nie ma co myśleć - aplikować zawsze warto ;) Jeśli pozytywne opinie zespołu to mało, zapraszamy na wizytę do nas do PPNT w Gdyni - chętnie porozmawiamy. Jeśli jesteś spoza 3miasta to praca zdalna nie jest dla nas problemem, podobnie jak elastyczne godziny pracy - dlatego myślę, że nie warto myśleć nad aplikacją tylko ją złożyć ;) Do zobaczenia!

Cyprian

Starałem się o pracę tutaj od roku. Od kiedy zobaczyłem ofertę pracy dla sprzedawcy z krwi i kości, wiedziałem, że to jest to. Nie jestem zawiedziony, chociaż przyznam, że produkty należą do wymagających. Ciągłe podnoszenie kompetencji (miękkich jak i produktowych) i olbrzymia swoboda w działaniu sprawiają, ze to praca satysfakcjonująca ale też pełna wyzwań. Silny i wpierający zespół jest atutem. To co powinno być normą, jest zachowane. Tylko tyle i aż tyle.

Gogol

@papuga Każdy kto zna firmę może napisać opinię według tego jak mu się pracuje!

Ola

Pracuję w Alte od pół roku. Podsumuje w punktach, to że Alte zapewnia: - optymalną lokalizację PPNT Gdynia - elastyczny czas pracy – potwierdza to mama w pracy :) - wysoko wypozycjonowany alteteam - poszerzenie wiedzy z całego zakresu marketingu online, również dzięki alteszkoleniom - i najważniejsze poza atmosferą, szeroki zakres zadań, czyli możliwość rozwoju podczas pracy z klientami z różnych branż. Cały dzień spędzasz w necie w niewirtualnym biurze i zespole, z energią na starcie!

papuga
@Ola

Wszystkie opinie jak pisane przez jedną osobę, językiem takim jakby to pisał pracodawca z ukierunkowaniem na same zalety w obszarze niskiego kosztu - podstawowym atutem dla 100% wypowiadających się jest zdobycie umiejętności i to, że pracodawca ma swój sprzęt a w biurze są żywi ludzie. Jak się to czyta to człowiek przeciera oczy. Trochę żenujące.

Ola
@papuga

Nie bardzo rozumiem co ma być żenujące - pozytywna opinia o firmie? Pisane przez jedną osobę? To akurat bardzo łatwo zweryfikować - podpisałam się swoim imieniem "papugo", podobnie jak inne osoby z naszego zespołu. Jeśli masz ochotę zweryfikować nasze tożsamości, to wpadnij na Facebooka i Instagrama, gdzie chętnie pokazujemy swoje „ludzkie” oblicze. Pozdrawiam, Ola - Project Manager działu Google Ads w Alte Media ????

Zostaw merytoryczną opinię o Alte Media Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Alte Media Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alte Media Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alte Media Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Alte Media Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 13 ocen.
  • ul. Świętojańska 43/23
    81-391 Gdynia