Opinie o Bardusch-Polska Sp. z o.o. w Prudnik

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Bardusch-Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Bardusch-Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bardusch-Polska Sp. z o.o. w Prudnik

Administrator Nowy wpis

W mieście Toruń poszukiwano kandydatów do pracy jako Logistyk. Czy ktoś aplikował na ofertę firmy Bardusch-Polska Sp. z o.o.? Jak wrażenia z rekrutacji?

Jadzka Nowy wpis

Jeżeli chodzi o premi to w tej firmie takie coś nie istnieje kartamulti sport wycowana nie ma na pralni tony do przerzucania i pakowania można garba i przepukliny się dorobić. Zero szacunku do człowieka zero awansów i zrozumienia mają człowieka za (usunięte przez administratora)jak się nie podoba to się zwolnij. Kierowca w tej firmie jest i tragarzem musisz naładować wory i roladowac i jeszcze po szatniach roznosić za 4,2tys do ręki.W biorąch klika ludzi którzy sobie wchodzą w du.. na wzajem. Obsługa klienta to samo wory do noszenia zbierani i tak można robić po 12lat bez awansu Nie polecam tej firmy nie warta strata czasu dla nich jesteś tylko przedmiotem szkoda nerwo zdrowia i czasu omijaj ta Firmę szerokim łukiem

Długo.letni Nowy wpis

Praca w tej firmie to porażka pracowałem tam 10 lat zero szacunku klika ludzi nie do przebicia jako kierowca 5200 a jako obsługa klienta można liczyć na 3tys do ręki ogólnie nie polecam worki do noszenia i zero szacunku

Jak jest z pakietem medycznym w Bardusch-Polska Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Dominika

Pakiet medyczny jest i oczywiście można dołączyć rodzinę, tylko wiadomo, że w wysokości pełnej składki

Maria
@Dominika

czy oprócz tego są jakieś inne benefity? Karta multisport np? I jeśli jest to czy jest w pełni darmowa?

Dominika Nowy wpis
@Maria

Ja osobiście z karty multisport nie korzystam więc nie orientowałam się w tym zakresie. Ale jeżeli chodzi o benefity o których wiem to poza pakietem medycznym są dofinansowania do urlopów, pakiet ubezpieczeniowy, wyprawki szkolne, dofinansowania do szkoleń, no i oczywiście dodatkowe pieniądze na święta.

Firma Bardusch-Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko PRACOWNICA PRODUKCJI/PRACOWNICA PRALNI. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Konstruktor
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jaki jest okres rozliczeniowy w Bardusch-Polska Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Do piątego każdego miesiąca

Ile można zarobić na stanowisku kierowca kat b

Renata
@Nowy

A jakie masz doświadczenie jako kierowca?

Ula

Praca ciężka, nie ma się co oszukiwać, ale wszystko do zrobienia jeśli ktoś chce. Każdy mówi otwarcie jak to wygląda podczas rozmowy z p.Sławkiem i brygadzistką. Atmosfera jak w każdej pracy - jednych się lubi innych nie za bardzo. Kierownictwo w porządku - byle traktować się z szacunkiem.

@Ula

A na temat aktualnych zarobków możesz coś powiedzieć?

Praca Handlowiec wynagrodzenie

Prosze o informacje stanowisko pracy handlowiec jakie sa narzedzia pracy zarobki mozliwosci awansu jakie szkolenia zapewnia pracodawca jakie sa plany sprzedazowe czy sa realne. Jaki jest pakiet socjalny doplata do wczasow lub karta multisport itp. Jaka jest atmosfera w firmie czy mozna liczyc na pomoc w pracy

Tomasz

Idealnie nigdzie nie jest . Może tzreba bardziej starać się bo nie wszyscy narzekają!!!

Justyna
@Tomasz

Jasne, że nigdzie nie jest idealnie. Ale szukam tutaj informacji o tym, co tutaj konkretnie nie jest idealnie, a co z kolei jest zaletą pracy w firmie Bardusch-Polska. Czy jako pracownik firmy mógłbyś wymienić jakieś konkretne wady i zalety z pracy tutaj?

nym

zależy na jakim konkretnie stanowisku jesteś, ale wiesz, zarobki uzależnione są również od tego jak się starasz, poneiważ u nich można liczyć na np. premie świątecznę itp, co właśnie tutaj też @anonim wspomina :) porządna firma z dobrym pakietem socjalnym

mm
@nym

Z czym? z pakietem socjalnym?a co to takiego?w barduschu tego nie uświadczysz.

tito
@mm

A masz dowody?

ela

Klepać mordą i plątać się bez potrzeby każdy potrafi :D a robić nie ma komu ehh ten świat zszedł na psy

Jakie czynniki według Was jest najważniejszy przy wyborze miejsca pracy? Atmosfera, zarobki, lokalizacja czy jeszcze coś innego?

Mru

Żeby praca nie była ciężka, nie było wysokiej normy z kosmosu, ludzie byli normalni a zarobki nie wynosiły najniższej krajowej. Takiego miejsca chyba nie ma.

Bardzo solidna firma,dobre zarobki,bony świateczne,wolne weekendy,itd.Według mnie warto tam pracować!

nie zgadzam się z tym

Justyna
@anonymous

Masz oczywiście prawo do tego, by dyskutować z innymi użytkownikami i wymieniać się swoimi spostrzeżeniami. Jednak proszę byś robił/robiła to w sposób merytoryczny. Warto zawsze uargumentować swoje opinie. Dzięki temu użytkownicy będą mogli dowiedzieć się więcej na temat pracy w danym miejscu.

Ryszard

@antek, warunki pracy jakie opisujesz na pewno mogą nie jednego zniechęcić, jednak z tym wiąże się praca w tekstyliach. Wymieniłeś minusy a jakie są w takim razie plusy? Bo na pewno w każdej firmie jest coś zniechęcającego i odwrotnie. Mógłbyś się do tego odnieść?

antek

robota jak robota, zapieprzasz z worami jak szmaciorz,napchają go max to nawet ma 50 kg, i tak dygaj po schodach tam i nazad. Pot po (usunięte przez administratora) sie leje , a ty musich chodzic w mundurku,,, Ale w biurach mają spoko, siedzą ,,, komputerek ,kawka, jakaś imprezka ,rękawów nie wyrywajom sobie, dziewczyny dna produkcji też ciężko mają,wory rozładować,poskanować, a to brudne ,śmierdzące,fuj. potem te dziury łatać, składać,,, i kat wkoło....

Tam gdzie kończy się rozsądek zaczyna się Bardusch. Nie polecam chyba że ktoś lubi ciężką prace za minimalną stawkę. Najgorsza firma, w jakiej pracowałem. Nikomu nie polecam. Halka zastanów się dobrze. W Biedronce zarobisz więcej.

Halka

Cieszę się, że Bardusch Polska ma pochlebne opinie. Internet donosi, że otwierają nową filię w Małopolsce i zatrudnienie znajdzie wiele osób. Też się zastanawiam nad złożeniem cv. I właśnie dlatego potrzebuję informacji jak wygląda praca w tej firmie, jakie są relacje między ludźmi (bo to ważne), jak z zarobkami? Ogólnie gdyby ktoś mógł cokolwiek napisać to było by miło:) Z góry dzięki.

lolik

Mam zamiar złożyć tam podanie o prace ale czy sie opłaca?

ikona

solidna firma :)

Zostaw merytoryczną opinię o Bardusch-Polska Sp. z o.o. - Prudnik

• Jak się pracuje w Bardusch-Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bardusch-Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bardusch-Polska Sp. z o.o.?

Bardusch-Polska Sp. z o.o.