Bardusch Polska

Prudnik

Opinie o Bardusch Polska

Tam gdzie kończy się rozsądek zaczyna się Bardusch. Nie polecam chyba że ktoś lubi ciężką prace za minimalną stawkę. Najgorsza firma, w jakiej pracowałem. Nikomu nie polecam. Halka zastanów się dobrze. W Biedronce zarobisz więcej.

Halka

Cieszę się, że Bardusch Polska ma pochlebne opinie. Internet donosi, że otwierają nową filię w Małopolsce i zatrudnienie znajdzie wiele osób. Też się zastanawiam nad złożeniem cv. I właśnie dlatego potrzebuję informacji jak wygląda praca w tej firmie, jakie są relacje między ludźmi (bo to ważne), jak z zarobkami? Ogólnie gdyby ktoś mógł cokolwiek napisać to było by miło:) Z góry dzięki.

nym

zależy na jakim konkretnie stanowisku jesteś, ale wiesz, zarobki uzależnione są również od tego jak się starasz, poneiważ u nich można liczyć na np. premie świątecznę itp, co właśnie tutaj też @anonim wspomina :) porządna firma z dobrym pakietem socjalnym

Bardzo solidna firma,dobre zarobki,bony świateczne,wolne weekendy,itd.Według mnie warto tam pracować!

lolik

Mam zamiar złożyć tam podanie o prace ale czy sie opłaca?

ikona

solidna firma :)

Zostaw opinię o Bardusch Polska - Prudnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bardusch Polska