Hays Poland Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Hays Poland Sp. z o.o.

Zdziwienie i rozczarowanie.

Rozmowa kwalifikacyjna wydawała się bez zarzutu do chwili, w której trudno było ukryć dobiegający z oddali, po stronie rekrutera, śmiech. Sytuacja wręcz niedopuszczalna, ale i świadcząca obraku profesjonalizmu. Rekruterka bardzo wesoła, również często się śmiała - pytanie tylko, z czego? Ogółem rzecz ujmując, byłoby świetnie, gdyby zweryfikowano poziom przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych przez telefon.

p0e

moim, zdaniem również jest to reweolacyjna wiozja względem rynku pracy że by dawać młodzieży możliwości praktyk i szkolenia, to z biznesu robi się pewne misja i odpowiedZialność społeczna już... ale jedno podstawowe pytanie - czy te praktyki są jakoś płatne?

DobRa firma polecam dzięki nim znalazłem fajną prace w której jestem juz 2 lata profesjonalna rozmowa rzeczowa i na temat

karol

dobra godna polecenia firma, ja bylem z niej zadowolony, pracowalem 4 lata

Uważasz, że o firmie Hays Poland Sp. z o.o. nie powiedziano jeszcze wszystkiego? W takim razie wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Hays Poland Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hays Poland Sp. z o.o.