DB Schenker Rail Polska S.A.

Zabrze

Opinie o DB Schenker Rail Polska S.A.

Roma

Ubiegam się o pracę w DB Schenker byłam na spotkaniu - spotkanie jak do pracy w Wersalu, a tak na prawdę do do kitu firma, umawiają się i nie oddzwaniają. Są bardzo niesolidni i zarozumiali a jeszcze słyszę tu, że nie płacą?

Roma

Agata

Rzeczywiście, dziś również brakuje aktualnych ofert pracy @manie. Może ktoś wie czy firma zatrudnia pracowników bezpośrednio czy może jedna przez agencję? Dajcie znać wtedy inni będą wiedzieli w jaki sposób szukać pracy w DB Schenker Rail Polska w Zabrzu.

manie

ale jak to, no teraz to chyba już nie szukają nikogo do pracy z tego co widze.

posz.pracy

Jak pisales ten post byla juz nieaktualna, wczesniej juz kogos wybrali

Mechanior

Witam chciałbym zapytać o warunki pracy i zarobki ewentualnie jaki socjal w DB ponieważ pojawiła sie oferta pracy na stanowisko mechanika. wiec jesli ktoś miałby chę i wiedze to prosiłbym o jakieś info tu lbu na maila L59@interia.eu

ciekawy z nj

''Kristofer'' napisałeś że ........(Co tu komentować, firma zwija manatki, tnie koszta i ogranicza zatrudnienie, no i ucieka ze śląska do wielkopolski.)firma przenosi swoją siedzibę ? o to chodzi ? Jeżeli tak to niech odda nasze bocznice innemu przewoźnikowi ! a sami niech idą w cholerę. I jeszcze jedno, masz te wiadomości wiarygodne ?

On_z_NJ-.

Dawno tutaj nie zaglądałem, ot i zaskoczenie - wypowiedzi są kulturalne, nikt nikogo nie "opluwa". Proponuję wklejać linki do ciekawych stron o tematyce DB Schenker R.P.

Kristofer

Co tu komentować, firma zwija manatki, tnie koszta i ogranicza zatrudnienie, no i ucieka ze śląska do wielkopolski. Czas składać wymówienie....

///

Szczerze powiedziawszy firma cieńko przędzie.DB Schenker chodziło tylko o tranzyt Niemcy-Rosja.Trochę musieli poudawać jak to niby oni się starają,o ludzi,przewozy i inne sprawy.Wyszło na jaw że im się tak naprawdę już nic nie opłaca. Wagony oddali Puckowi(jeszcze go do ruiny doprowadzą ,i będą mu musieli płacić odszkodowanie)Lokomotyw nie mają.ludzi brakuje(słabe zarobki)

szefo

Kolejarzy czys ty smieszny my nie mamy co zrobic z tymi co mamy. Trzeba sie ich jakos pozbyc a to nie takie proste. Kolejarza trzeba szkolic badać sprawdzac wiedze po co nam to jak my sie na tym nie znamy. Łatwiej wynajac "gotowca", taniej i bezproblemowo. Warszaty po co nam warsztaty jak firmy oferuja naprawy mobilne- placisz przyjezdzaja naprawiaja.

On_z_NJ-.

specjalista w dziale kalkulacji i przetargów, specjalista do spraw zakupów usług, koordynator do spraw kadr, kierownik biura obsługi klienta w Zabrzu, ??? a kolejarzy przyjmują ?

amz

I rzekł pan do sługi swego: Połam swoje rydwany i opuść swoje stajnie. Bowiem nadchodzi inny mój sługa i jemu oddasz pokłon… DB Schenker inwestuje w powiększone węglarki - Kurier Kolejowy http://www.kurierkolejowy.eu/aktualnosci/25890/DB-Schenker-inwestuje-w-powiekszone-weglarki.html

Kobieta pracująca

Ja jestem :) kierownik BOK może liczyć na jakieś godziwe wynagrodzenie ? Jaka atmosfera w biurze ? Dziękuję z góry za odpowiedź.

On_z_NJ-.

nj - pytasz kto jest mądry ? ( o tępych i mądrych ) Faktycznie jest to źle dobrane sformułowanie. Nikt nie przedstawi tutaj swojego wyniku z testu IQ, stąd wycofuję ten fragment z posta.

nj
@On_z_NJ-. 04.09.2015 15:47

dziekuję

gość1

amz świetne i naprawdę oddaje sytuację w tej firmie....tylko zapomnieli o jednym, w tych czasach jak się nie szanuje starych i doświadczonych koni, to się budzi z ręką w nocniku....bo młode sorry, ale nie miały się już gdzie porządnie zawodu nauczyć i pożytek z nich nie ten sam....wiem, co mówię, bo znam to z autopsji .

gość123

amz - Być może ta przypowieść wpisuje się w rzeczywistość tej firmy ! Jednak, my "gawiedź" chyba nie do końca wiemy co siedzi w głowach zarządców tej firmy.

amz

Był sobie gospodarz i miał kilka koni starych i kilka młodszych i przyszedł pan do gospodarza i kazał mu sprzedać stare konie i gospodarz tak zrobił i powiedział pan: oszczędzaj na nowych koniach(…) i gospodarz tak zrobił i zobaczył pan zbiedzone młode konie i kazał wywieźć je do lasu – (tam gdzie słońce zachodzi) i powiedział pan: potrzebne są konie- idź i wypożycz konie, które sprzedałeś…

On_z_NJ-.

Pniówek / Zofiówka / Borynia / Jastrzębie - podyskutujemy ? O przełożonych, pracownikach, pracodawcach, o dobrych i złych, o tępych i mądrych - itp.

nj
@On_z_NJ-. 02.09.2015 16:38

są też mądrzy np. kto?

oli
@On_z_NJ-. 02.09.2015 16:38

czyżby ludzie się bali dyskutować?no chyba,że jak źle się napisze chodz prawdę to zaraz sprwawdzą ip

On_z_NJ-.

Czyżby to był pierwszy wpis ?

Wiesz czy dobrze się zarabia w firmie DB Schenker Rail Polska S.A.? Podziel się swoją opinią z użytkownikami, Twój komentarz jest ważny!

Zostaw opinię o DB Schenker Rail Polska S.A. - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DB Schenker Rail Polska S.A.