Opinie o WPBK BIS Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie WPBK BIS Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w WPBK BIS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WPBK BIS Sp. z o.o. w Częstochowa

Klon

Umowy są o pracę ale na czas określony. Długość umów 6-12 miesięcy zależy od nawału pracy, kwalifikacji i zaangażowania pracownika. Na ta chwilę są braki kadrowe, więc biorą jak leci... Młody bez doświadczenia przez pierwsze 3 miesiące ma zmniejszone diety na 14eu + w koronach trochę dorzucają, później 28 eu są diety (czyli na początek zarobisz ok 4000pln później 5000pln+ podane kwoty na rękę diety+korony). Ps. Zarobek podany przy ilości dniówek 25.

Weronika

@Klon zarobki, o których mówisz to kwota netto czy też brutto? Możesz napisać coś więcej o samej umowie? To najważniejsze informacje dla poszukujących pracy.

Nabór do pracy

Witam właśnie prowadzimy nabór do pracy w charakterze górnik ślusarz elektryk oraz osoby dozór więcej informacji pod numerem tel 883953430 lub wpbkbis323@interia.pl Praca na kwk budryk oraz pg silesia

Ciekawy

Napiszcie mi którego dnia miesiąca są wypłaty???????

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie WPBK BIS Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Jfk

Tam w tej rabce to już się coś dzieje czy jeszcze echo???

Johny

Pracuje ktoś pod tą firmą w czechach? Jak zarobki i praca i wgl?

Janusz

Czy ktoś może wie - te rekrutacje, które pojawiły się w sieci jeszcze we wrześniu są nadal aktualne? Jest ich całkiem sporo, np. dla operatora wiertnicy poziomej

Qwa

Składnia zdania...... i po polsku piszemy.....jeśli rozumiesz co to znaczy ..!!!

lol

Gościu ty piszesz szybciej niż myślisz, czy myślisz wolniej niż piszesz? Przeczytaj co napisałeś i przemyśl to bo bzdury wypisujesz.

lol

Na stanowisko kierownicze to trzeba mieć trochę inteligencji.....i pisać po polsku dobrze, co w twoim wypadku niestety cię dyskwalifikuje.

Ufok

Przyjmują do roboty w tej firmie??? Jakie warunki, jaka kasa jako strzałowy? Wie ktoś coś???

Loc

Daj sobie spokój z ta firma.

Hi

Jak polecasz to sam sie zatrudnij..... pytanie za ile?!?!?!?!

Riko

A ty umiesz czytać??? O co pytałem???

Witam. Posiadam wieloletnie doświadczenie jako operator ładowarek jednonaczyniowych kl 1. Obecnie pracuję na Volvo 220G, Doosan DL 550. Ciekawe na jaką stawkę mogę liczyć ?

Riko

Witam powiedzcie czy na ten tunel w Rabce to już zaczęli przyjmować? Ogłoszenia wiszą już tyle, odezwali się do kogoś????

Lb...

Masakra........

bezrobotny

Noooo.... to kur....a widze że to firma kogócik spier.... i ucik. Myślałem że to poważna firma a tu takie newsy....

bezrobotny

Cóż z tego że jest rekrutacja, jak cisza jak po śmierci organisty......

bezrobotny

Ponowie i Panie.... czy wiemy coś na temat rekrutacji do Rabki? Pokazały się ogłoszenia i cisza, odezwali się do kogoś z aplikujących?

Zostaw merytoryczną opinię o WPBK BIS Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w WPBK BIS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WPBK BIS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WPBK BIS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

WPBK BIS Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Pużaka 13 lok. 45
    42-200 Częstochowa