OMD Sp. z o.o.

Opinie o OMD Sp. z o.o.

M

Ktoś mógłby się podzielić swoimi doświadczeniami z tym pracodawcą? Jak wyglądają zarobki w dziale analitycznym? Jak wygląda praca i jaka jest atmosfera?

iso

No nie do końca jest to rzadkość, w Warszawie widziałem wiele ofert stażowych gdzie właśnie dostaje się pieniądze, nawet przez urząd pracy jak idziesz na staż to dostajesz 900 złotych

Jak się pracuje w firmie OMD Sp. z o.o.? Czy jest jasny podział obowiązków? Napisz nam jakie masz odczucia/ Czekamy na komentarze.

Zostaw opinię o OMD Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OMD Sp. z o.o.