Omnicom Media Group

Opinie o Omnicom Media Group

tik

były, a co u nich nie funkcjonuje tak ? Słyszałem, że lista zastrzeżeń jest jeszcze większa. Podobno nikogo teraz nie rekrutują.

Szczęście dla tych, co nie wygrali kastingu u tego wyzyskiwacza. Nie dość, że płacą tyle, co kot napłakał - to jeszcze atmosfera kolesiostwa. Awans - zapomnij, podwyżka - zapomnij. Wystarczy, że PAŃSTWO DYREKTORSTWO zarabia po 20k i jeździ na służbowe wyjazdy za granicę. MOBBING, KOLESIOSTWO, ROTACJA. Zatrudniają stażystów, którzy muszą pracować na pensyjki dyrektorów i robić to samo, co ludzie pracujący tam dłużej. Uważajcie!!!! NIEEEEE POLEEEECAAAAM.

kocioł

widocznie sie nie nadawałeś.... firma jest na prawdę spoko.

ww
@kocioł 29.03.2015 20:03
widocznie sie nie nadawałeś.... firma jest na prawdę spoko.

Firma jest do d...bani, a widać to najlepiej po stosunku do potencjalnych pracowników. Natomiast ty jesteś zwykłym, żałosnym klakierem.

zawiedziona

Nie wiem co zrobić, moja rozmowa rekrutacyjna trwała 10 minut. Nie było możliwości przedstawienia swojej osoby, żadnych testów sprawdzających wiedzę, tylko porównanie kryteriów z ogłoszenia z CV. Po co zatem zabierać czas, przecież można to było zrobić przed interview. Pani Dyrektor Finansowa zaś nie odrywała wzroku od laptopa. Jak widać poszanowanie człowieka w tej firmie liczy się przede wszystkim. :( A może po prostu kandydat czyt. znajoma/y został już wybrany wcześniej?

mała_zolza

Co trzeba zrobić, by wygrać "casting" i zdobyć etat w Omnicom Media Group?

Zostaw opinię o Omnicom Media Group - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Omnicom Media Group