Opinie o ROM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Oleśnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ROM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ROM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ROM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Oleśnica

@Qbana stronie internetowej firmy można znaleźć informacje, że poszukiwane są również osoby, które zawodu tapicera chciałyby się nauczyć. Tam też znajdziesz adres kontaktowy. Spróbuj skontaktować się bezpośrednio z firmą. Jeśli się zdecydujesz, chętnie dowiem się więcej o Twoich wrażeniach z procesu rekrutacyjnego.

Qba

Sam nie jestem tapicerem z zawodu dopiero skończyłem szkołę średnią. Widziałem ogłoszenia, czy mam jakieś szanse?

Analityk

Chyba nawet lepiej, że poszło podwójnie, fakty trzeba znać :)

Analityk

Owszem socjal ujdzie. Głównie dla biura na stałych pensjach. Wakacyjny urlop też, o ile stać cię na porządne wakacje. Podwyżki inflacyjne są, ale dla wybranych ponad inflację. 13-tki, za ostatnie 3 lata byly. Nic dziwnego, dyrekcja lubi te dodatkowe wpływy. Poza tym mają 14-tki i 15- tki za realizację wyników. Dlatego cisną przysłowiowego Kowalskiego. Nikt z managementu sam się tym nie pochwali. Że niby mogą przenieść firmę gdzie indziej? Musieliby albo zabrać ze sobą ludzi albo znaleźć i wyszkolić nowych. Same straty z niepewnym zyskiem. Więc jeśli wasz przełożony poprosi o zostanie po godzinach lub przyjście w wekend, pamiętajcie o powyższym.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie ROM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Leszno

fan menagera natchnionego

Ciężka praca, wymagania i stres za śmieszne pieniądze. Jedynie tapicerów szanują, reszta .... Panowie i panie w biurach przed monitorami wertujące internet, gdy jest wizytacja nagle pojawiają się wśród pracowników (niby że są potrzebni :) Słaba organizacja, ciągłe zamieszanie, od zakładzik pracy kierowany przez znajomków co raczej powinni już dawno być wymienieni na kompetentnych.

Ziom
@fan menagera natchnionego

A wiesz czemu nie wymieniają na kompetentnych? Bo uruchomiliby lawinę. Jeśli ktoś tkwi w klice, ma też informacje na temat pozostałych. Widocznie nieciekawe. Coś tam wiem: od łamania praw pracowniczych po prywatne nadużycia.

elcia

Mam pytanie odnosnie Aidy czy jest to ciezka praca dla kobiet i jakie sa zarobki??

kones1289

I znowu zaczynają za nadgodziny nie są uiszczanie w Karcie pracy i są naliczane w formie premii ponieważ już spora ilość pracowników przekroczyła limit nadgodzin w 2016( I takie coś to jest łamanie prawa bo zrobili to bez zgody pracowników) a w taki sposób mogą oszukiwać pracowników i to robią bo źle naliczają tą premie bo już zaczynają ludzie się skarżyć :( Dalej mają pracowników w dupie tylko Tapicerzy się liczą. Niby w 2017 znowu chcą wprowadzić Kredyty za soboty :( Aida się mieni na lepsze jak całe szefostwo panujące w Aidzie zostanie zmienione na nowe tak myślę a co do ciebie Madi masz rację w 100% a i jeszcze jedno wprowadzili pakiet leczniczy dla chętnych kto chciał i co też ludzi okłamali miało być za 3 to dali 9 i jak mają pracownicy wierzyć w ich obietnice. Mam nadzieję że ktoś wreszcie potrzęsie tym zakładem i to porządnie

Madi

Kochani, wszyscy macie rację na temat Aidy. Zglaszajcie gdzie się da, nie tylko do PIP. Chcą iść do SSE, a nie spełniają warunków, naginają prawo, żeby się tam dostać. Po co sztuczne przenoszenie pracowników z Aidy do Amneris? A ludzie przez to problemy w przyszłości mieć będą lub już mają. Kodeks Pracy na codzień łamany, a stąd mniejsze wpływy do budżetu państwa- ZUS i US potrzebują tej kasy. A gdyby udało się zalożyć związek zawodowy, dyrekcja naprawdę zaczęłaby się martwić ;)

czas

Specjalista w dziale utrzymania ruchu oprócz dobrej podstawy pewnie ma jeszcze jakieś premie do tego, więc nie dzwie się, że ich oferty pracy są teraz tak popularne. @nm, wydaje mi się, że i tak najlepiej o takich rzeczach dowiadywać się bezpośrednio u nich

lolo

ile zarobi tam tapicer?

Legos

Jakie Zarobki? i jak ogólnie wygląda Praca.? Polecacie Aide?

xyx

Pracowaełem tam. Kiedys bylo tam ok. Teraz tylko liczy sie ilosc a pracownika maja za nic. ŻENADA Do tego kierowniczek Krzysiu M.który ma sie za niewiadomo kogo a to burak jakich nie mało w tej firmie

xxxxx

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa............. wstalem dzisiaj rano zagladam do skrzynki na listy a tam??????? aida chce mnie zatrudnic umarlem ze smiechu a ja wlasnie szukam roboty........ bo pracuje w aidzie

zibi

Ludzie!!! nie nabierajcie się na obiecanki cacanki o pracy w aidzie. to banda krętaczy i oszustów.więcej kierowników niż pracowników. ludzi biorą dosłownie z łapanki a wytrzymują do pierwszej wypłaty. kadra "kierownicza" to jakaś porażka. gbury i prostaki! tacy powinni pracować przy łopacie a nie z ludźmi. strzeżcie się! lepsze cokolwiek niż aida!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sokir

dogadamy sie w sadzie powiem wszystko praca co sobote i oszustwa nagrody pracownika itd z tego co wiem kontrola ma byc z nienacka

kones

Mam nadzieje że wezmą się za ten (usunięte przez administratora) soboty pracujące co tydzień pierwsza zmiana a druga rypię od pn do pt do 23 i niektóre działy dłużej. A pracowników traktują jak śmieci a o zarobkach nie wspomnę jak za taką pracę tragedia

KIRI

BEDZIE AFERA ZA SOBOTY ZGLOSZONO DO PIP I WEZMA SIE ZA TO 6 OSOB PODPISALO I ZLOZYLO DONOS

tader

zgłaszamy wszystko do pip wroclaw niech sie troszke wezma za ta firme te soboty pracujace obiecanki za za sobote wolne a puzniej dzien przepada nadgodzin nie placa jest nas paru i mamy wszystko napisane moze im sie oczy otworza

janek

Co mieści się pod "bogatym pakietem socjalnym"? jakiś pracownik może się wypowiedzieć?

Zostaw merytoryczną opinię o ROM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Oleśnica

• Jak się pracuje w ROM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy ROM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

ROM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ