Aida

Oleśnica

Aida

Opinie o Aida

Czy ubiegałeś się o pracę w Aida? Chcesz się się podzielić swoimi wrażeniami?

Waldi

Przesadzacie z tym ocenianiem innych, może na siebie trzeba spojrzeć?

Dawny ROMOWIEC

Caly czas ludzi robia w ciula a dyrekcja zero wszystkiego traktuja ludzi jak smieci i każa (usunięte przez administratora) i kicza płacą ludzie fajni ale nie oplaca sie tam isc każą robic a nic od siebie i co chwile sie czepiają o byle co nie warto isc tam jak chcesz wracasz do domu zmeczony i robic 6 dni w tygodniu to polecam co chwile przesadzają i wprowadzaja durne rozwiazania na akord to bedziesz zapierdzielal a i tak co chwile upierdzielaja premie za byle co a o premi nie muwie jestes nawet na L4 i tak ci zabiorą premie calą i moze co wpasc kontrola z inspekcji L4 najlepiej isc na zwolnienie na caly miesiac albo wg sie tam nie przyjmowac albo wzolnić

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność zatrudnionych osób. Czy podobnie jest w Aida? Napiszcie, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

XXX
@Administrator 08.03.2018 08:32

O dobrej atmosferze w tej firmie to raczej zapomnij. Zero szacunku dla pracownika a na stanowiskach ludzie bez kompetencji.

Zainteresowana

Szkoda, że od dawna nikt nie pisze. Czy jest tak dobrze?

The Miz

Witam. Jestem zainteresowany pracą jako tapicer z przyuczeniem do zawodu w firmie ROM, ktos mógłby się wypowiedzieć na temat tego stanowiska, warto? Z góry dziękuję za odpwiedzi.

Marta

Na stronie internetowej firmy znalazłam komunikat o zmianach jakie w niej ostatnio zaszły. Od 19 czerwca firma Aida Sp. z o.o. zmieniła nazwę na ROM Sp. z o.o. Czy oprócz tego zaszły zmiany jeśli chodzi o poruszane do tej pory przez Was kwestie? Co warto wiedzieć o obecnych warunkach zatrudnienia?

Marta

@Qbana stronie internetowej firmy można znaleźć informacje, że poszukiwane są również osoby, które zawodu tapicera chciałyby się nauczyć. Tam też znajdziesz adres kontaktowy. Spróbuj skontaktować się bezpośrednio z firmą. Jeśli się zdecydujesz, chętnie dowiem się więcej o Twoich wrażeniach z procesu rekrutacyjnego.

Qba

Sam nie jestem tapicerem z zawodu dopiero skończyłem szkołę średnią. Widziałem ogłoszenia, czy mam jakieś szanse?

Marta

Wiecie czy firma poszukuje do pracy głównie specjalistów i doświadczonych pracowników, czy też jest otwarta na zatrudnianie osób, które chciałyby się pracy w danym fachu dopiero nauczyć? Jeśli tak, to na co mogą tacy nowi pracownicy liczyć?

Analityk

Chyba nawet lepiej, że poszło podwójnie, fakty trzeba znać :)

Analityk

Owszem socjal ujdzie. Głównie dla biura na stałych pensjach. Wakacyjny urlop też, o ile stać cię na porządne wakacje. Podwyżki inflacyjne są, ale dla wybranych ponad inflację. 13-tki, za ostatnie 3 lata byly. Nic dziwnego, dyrekcja lubi te dodatkowe wpływy. Poza tym mają 14-tki i 15- tki za realizację wyników. Dlatego cisną przysłowiowego Kowalskiego. Nikt z managementu sam się tym nie pochwali. Że niby mogą przenieść firmę gdzie indziej? Musieliby albo zabrać ze sobą ludzi albo znaleźć i wyszkolić nowych. Same straty z niepewnym zyskiem. Więc jeśli wasz przełożony poprosi o zostanie po godzinach lub przyjście w wekend, pamiętajcie o powyższym.

fan menagera natchnionego

Ciężka praca, wymagania i stres za śmieszne pieniądze. Jedynie tapicerów szanują, reszta .... Panowie i panie w biurach przed monitorami wertujące internet, gdy jest wizytacja nagle pojawiają się wśród pracowników (niby że są potrzebni :) Słaba organizacja, ciągłe zamieszanie, od zakładzik pracy kierowany przez znajomków co raczej powinni już dawno być wymienieni na kompetentnych.

Ziom
@fan menagera natchnionego 13.06.2017 22:57

A wiesz czemu nie wymieniają na kompetentnych? Bo uruchomiliby lawinę. Jeśli ktoś tkwi w klice, ma też informacje na temat pozostałych. Widocznie nieciekawe. Coś tam wiem: od łamania praw pracowniczych po prywatne nadużycia.

elcia

Mam pytanie odnosnie Aidy czy jest to ciezka praca dla kobiet i jakie sa zarobki??

kones1289

I znowu zaczynają za nadgodziny nie są uiszczanie w Karcie pracy i są naliczane w formie premii ponieważ już spora ilość pracowników przekroczyła limit nadgodzin w 2016( I takie coś to jest łamanie prawa bo zrobili to bez zgody pracowników) a w taki sposób mogą oszukiwać pracowników i to robią bo źle naliczają tą premie bo już zaczynają ludzie się skarżyć :( Dalej mają pracowników w dupie tylko Tapicerzy się liczą. Niby w 2017 znowu chcą wprowadzić Kredyty za soboty :( Aida się mieni na lepsze jak całe szefostwo panujące w Aidzie zostanie zmienione na nowe tak myślę a co do ciebie Madi masz rację w 100% a i jeszcze jedno wprowadzili pakiet leczniczy dla chętnych kto chciał i co też ludzi okłamali miało być za 3 to dali 9 i jak mają pracownicy wierzyć w ich obietnice. Mam nadzieję że ktoś wreszcie potrzęsie tym zakładem i to porządnie

Madi

Kochani, wszyscy macie rację na temat Aidy. Zglaszajcie gdzie się da, nie tylko do PIP. Chcą iść do SSE, a nie spełniają warunków, naginają prawo, żeby się tam dostać. Po co sztuczne przenoszenie pracowników z Aidy do Amneris? A ludzie przez to problemy w przyszłości mieć będą lub już mają. Kodeks Pracy na codzień łamany, a stąd mniejsze wpływy do budżetu państwa- ZUS i US potrzebują tej kasy. A gdyby udało się zalożyć związek zawodowy, dyrekcja naprawdę zaczęłaby się martwić ;)

czas

Specjalista w dziale utrzymania ruchu oprócz dobrej podstawy pewnie ma jeszcze jakieś premie do tego, więc nie dzwie się, że ich oferty pracy są teraz tak popularne. @nm, wydaje mi się, że i tak najlepiej o takich rzeczach dowiadywać się bezpośrednio u nich

lolo

ile zarobi tam tapicer?

Legos

Jakie Zarobki? i jak ogólnie wygląda Praca.? Polecacie Aide?

xyx

Pracowaełem tam. Kiedys bylo tam ok. Teraz tylko liczy sie ilosc a pracownika maja za nic. ŻENADA Do tego kierowniczek Krzysiu M.który ma sie za niewiadomo kogo a to burak jakich nie mało w tej firmie

xxxxx

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa............. wstalem dzisiaj rano zagladam do skrzynki na listy a tam??????? aida chce mnie zatrudnic umarlem ze smiechu a ja wlasnie szukam roboty........ bo pracuje w aidzie

zibi

Ludzie!!! nie nabierajcie się na obiecanki cacanki o pracy w aidzie. to banda krętaczy i oszustów.więcej kierowników niż pracowników. ludzi biorą dosłownie z łapanki a wytrzymują do pierwszej wypłaty. kadra "kierownicza" to jakaś porażka. gbury i prostaki! tacy powinni pracować przy łopacie a nie z ludźmi. strzeżcie się! lepsze cokolwiek niż aida!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sokir

dogadamy sie w sadzie powiem wszystko praca co sobote i oszustwa nagrody pracownika itd z tego co wiem kontrola ma byc z nienacka

kones

Mam nadzieje że wezmą się za ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] soboty pracujące co tydzień pierwsza zmiana a druga rypię od pn do pt do 23 i niektóre działy dłużej. A pracowników traktują jak śmieci a o zarobkach nie wspomnę jak za taką pracę tragedia

KIRI

BEDZIE AFERA ZA SOBOTY ZGLOSZONO DO PIP I WEZMA SIE ZA TO 6 OSOB PODPISALO I ZLOZYLO DONOS

tader

zgłaszamy wszystko do pip wroclaw niech sie troszke wezma za ta firme te soboty pracujace obiecanki za za sobote wolne a puzniej dzien przepada nadgodzin nie placa jest nas paru i mamy wszystko napisane moze im sie oczy otworza

nick

Widać od razu że reprezentujesz kadry/marketing. Jakbyście szukali to byście pajace szukali jakościowca. A po cholere i na cholere udajecie ze szukacie? Może z wami coś nie tak jest?? Czy wy naprawdę tacy tępi jesteści, że myślicie że jak napiszecie na forum jakieś pierdoły to zaraz się ktoś znajdzie?? Pewnie setki osób odrzuciliście i pierdoły wypisujeci ze niby jakieś szkolenia oferujecie itp. Ciekawe jakie szkolenia? Pewnie żadne..... I ciekawe za jakie to pieniądze praca u was?? Pewnie do tego g... a nie pieniądze + udawanie że się szuka i klamanie o oferowanych rzekomych szkoleniach....

janek

Co mieści się pod "bogatym pakietem socjalnym"? jakiś pracownik może się wypowiedzieć?

janek

Zostaw opinię o Aida - Oleśnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aida