Aida
counter
2 48 58 5 1
Zorba Nowy wpis

Mam wrażenie, że na siłę próbujecie firmę oskarżać. Dobry pracodawca, fajna atmosfera to jest dużo!

nick

Widać od razu że reprezentujesz kadry/marketing. Jakbyście szukali to byście pajace szukali jakościowca. A po cholere i na cholere udajecie ze szukacie? Może z wami coś nie tak jest?? Czy wy naprawdę tacy tępi jesteści, że myślicie że jak napiszecie na forum jakieś pierdoły to zaraz się ktoś znajdzie?? Pewnie setki osób odrzuciliście i pierdoły wypisujeci ze niby jakieś szkolenia oferujecie itp. Ciekawe jakie szkolenia? Pewnie żadne..... I ciekawe za jakie to pieniądze praca u was?? Pewnie do tego g... a nie pieniądze + udawanie że się szuka i klamanie o oferowanych rzekomych szkoleniach....

Rom Złom Nowy wpis
@nick

Powiem ci że jestem praktykanetem i zarabiam 217 zł a kazna nam robic mase rzeczy jak zamiatanie i noszenie ciezkich meblów

Marta

Na stronie internetowej firmy znalazłam komunikat o zmianach jakie w niej ostatnio zaszły. Od 19 czerwca firma Aida Sp. z o.o. zmieniła nazwę na ROM Sp. z o.o. Czy oprócz tego zaszły zmiany jeśli chodzi o poruszane do tej pory przez Was kwestie? Co warto wiedzieć o obecnych warunkach zatrudnienia?

Cheniek22 Nowy wpis
@Marta

Poza tym że zmienili nazwę to nic pozytywnego tam niema rozbuchana biurokracja i wciąż upychają do biur swoich ziomków . A ludzią wciąż przykręcają śrubę żeby kasy starczyło na tych wszystkich bezużytecznych nierobów w biurach. Do tego polityka firmy jest taka aby ludzi napuścić na siebie bo jeśli nie stanowią zgranej ekipy łatwiej się wyzyskuje ich. Zasada dzieł o rządź to jest motto w tej firmie . I do kąd tak będzie to pozytywnej atmosferze można zapomnieć.

Tak4Nie
Marta Nowy wpis
@Cheniek22

@Cheniek22 sporo napisałeś o nieciekawej atmosferze, a co powiesz mi o pensji i dodatkach w ROM? W ogłoszeniu dla tapicerów z doświadczeniem kuszą III filarem, pakietem medycznym i socjalnym. Naprawdę to macie? Co wchodzi w ten pakiet socjalny?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 390 dni.

Czy pracownicy w Aida dogadują się między sobą?

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Dawny ROMOWIEC

Caly czas ludzi robia w ciula a dyrekcja zero wszystkiego traktuja ludzi jak smieci i każa (usunięte przez administratora) i kicza płacą ludzie fajni ale nie oplaca sie tam isc każą robic a nic od siebie i co chwile sie czepiają o byle co nie warto isc tam jak chcesz wracasz do domu zmeczony i robic 6 dni w tygodniu to polecam co chwile przesadzają i wprowadzaja durne rozwiazania na akord to bedziesz zapierdzielal a i tak co chwile upierdzielaja premie za byle co a o premi nie muwie jestes nawet na L4 i tak ci zabiorą premie calą i moze co wpasc kontrola z inspekcji L4 najlepiej isc na zwolnienie na caly miesiac albo wg sie tam nie przyjmowac albo wzolnić

Tak12Nie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność zatrudnionych osób. Czy podobnie jest w Aida? Napiszcie, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

XXX
@Administrator

O dobrej atmosferze w tej firmie to raczej zapomnij. Zero szacunku dla pracownika a na stanowiskach ludzie bez kompetencji.

Tak4Nie
Zainteresowana

Szkoda, że od dawna nikt nie pisze. Czy jest tak dobrze?

The Miz

Witam. Jestem zainteresowany pracą jako tapicer z przyuczeniem do zawodu w firmie ROM, ktos mógłby się wypowiedzieć na temat tego stanowiska, warto? Z góry dziękuję za odpwiedzi.

Tak23Nie1

Marta

@Qbana stronie internetowej firmy można znaleźć informacje, że poszukiwane są również osoby, które zawodu tapicera chciałyby się nauczyć. Tam też znajdziesz adres kontaktowy. Spróbuj skontaktować się bezpośrednio z firmą. Jeśli się zdecydujesz, chętnie dowiem się więcej o Twoich wrażeniach z procesu rekrutacyjnego.

Qba

Sam nie jestem tapicerem z zawodu dopiero skończyłem szkołę średnią. Widziałem ogłoszenia, czy mam jakieś szanse?

Marta

Wiecie czy firma poszukuje do pracy głównie specjalistów i doświadczonych pracowników, czy też jest otwarta na zatrudnianie osób, które chciałyby się pracy w danym fachu dopiero nauczyć? Jeśli tak, to na co mogą tacy nowi pracownicy liczyć?

Analityk

Chyba nawet lepiej, że poszło podwójnie, fakty trzeba znać :)

Analityk

Owszem socjal ujdzie. Głównie dla biura na stałych pensjach. Wakacyjny urlop też, o ile stać cię na porządne wakacje. Podwyżki inflacyjne są, ale dla wybranych ponad inflację. 13-tki, za ostatnie 3 lata byly. Nic dziwnego, dyrekcja lubi te dodatkowe wpływy. Poza tym mają 14-tki i 15- tki za realizację wyników. Dlatego cisną przysłowiowego Kowalskiego. Nikt z managementu sam się tym nie pochwali. Że niby mogą przenieść firmę gdzie indziej? Musieliby albo zabrać ze sobą ludzi albo znaleźć i wyszkolić nowych. Same straty z niepewnym zyskiem. Więc jeśli wasz przełożony poprosi o zostanie po godzinach lub przyjście w wekend, pamiętajcie o powyższym.

Tak10Nie

fan menagera natchnionego

Ciężka praca, wymagania i stres za śmieszne pieniądze. Jedynie tapicerów szanują, reszta .... Panowie i panie w biurach przed monitorami wertujące internet, gdy jest wizytacja nagle pojawiają się wśród pracowników (niby że są potrzebni :) Słaba organizacja, ciągłe zamieszanie, od zakładzik pracy kierowany przez znajomków co raczej powinni już dawno być wymienieni na kompetentnych.

Tak11Nie

Ziom
@fan menagera natchnionego

A wiesz czemu nie wymieniają na kompetentnych? Bo uruchomiliby lawinę. Jeśli ktoś tkwi w klice, ma też informacje na temat pozostałych. Widocznie nieciekawe. Coś tam wiem: od łamania praw pracowniczych po prywatne nadużycia.

Tak5Nie

elcia

Mam pytanie odnosnie Aidy czy jest to ciezka praca dla kobiet i jakie sa zarobki??

Tak5Nie

kones1289

I znowu zaczynają za nadgodziny nie są uiszczanie w Karcie pracy i są naliczane w formie premii ponieważ już spora ilość pracowników przekroczyła limit nadgodzin w 2016( I takie coś to jest łamanie prawa bo zrobili to bez zgody pracowników) a w taki sposób mogą oszukiwać pracowników i to robią bo źle naliczają tą premie bo już zaczynają ludzie się skarżyć :( Dalej mają pracowników w dupie tylko Tapicerzy się liczą. Niby w 2017 znowu chcą wprowadzić Kredyty za soboty :( Aida się mieni na lepsze jak całe szefostwo panujące w Aidzie zostanie zmienione na nowe tak myślę a co do ciebie Madi masz rację w 100% a i jeszcze jedno wprowadzili pakiet leczniczy dla chętnych kto chciał i co też ludzi okłamali miało być za 3 to dali 9 i jak mają pracownicy wierzyć w ich obietnice. Mam nadzieję że ktoś wreszcie potrzęsie tym zakładem i to porządnie

Tak3Nie

Madi

Kochani, wszyscy macie rację na temat Aidy. Zglaszajcie gdzie się da, nie tylko do PIP. Chcą iść do SSE, a nie spełniają warunków, naginają prawo, żeby się tam dostać. Po co sztuczne przenoszenie pracowników z Aidy do Amneris? A ludzie przez to problemy w przyszłości mieć będą lub już mają. Kodeks Pracy na codzień łamany, a stąd mniejsze wpływy do budżetu państwa- ZUS i US potrzebują tej kasy. A gdyby udało się zalożyć związek zawodowy, dyrekcja naprawdę zaczęłaby się martwić ;)

Tak3Nie

czas

Specjalista w dziale utrzymania ruchu oprócz dobrej podstawy pewnie ma jeszcze jakieś premie do tego, więc nie dzwie się, że ich oferty pracy są teraz tak popularne. @nm, wydaje mi się, że i tak najlepiej o takich rzeczach dowiadywać się bezpośrednio u nich

lolo

ile zarobi tam tapicer?

Zostaw merytoryczną opinię o Aida - Oleśnica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.