Aida

Oleśnica

Opinie o Aida

Marta

Na stronie internetowej firmy znalazłam komunikat o zmianach jakie w niej ostatnio zaszły. Od 19 czerwca firma Aida Sp. z o.o. zmieniła nazwę na ROM Sp. z o.o. Czy oprócz tego zaszły zmiany jeśli chodzi o poruszane do tej pory przez Was kwestie? Co warto wiedzieć o obecnych warunkach zatrudnienia?

Marta

@Qbana stronie internetowej firmy można znaleźć informacje, że poszukiwane są również osoby, które zawodu tapicera chciałyby się nauczyć. Tam też znajdziesz adres kontaktowy. Spróbuj skontaktować się bezpośrednio z firmą. Jeśli się zdecydujesz, chętnie dowiem się więcej o Twoich wrażeniach z procesu rekrutacyjnego.

Qba

Sam nie jestem tapicerem z zawodu dopiero skończyłem szkołę średnią. Widziałem ogłoszenia, czy mam jakieś szanse?

Marta

Wiecie czy firma poszukuje do pracy głównie specjalistów i doświadczonych pracowników, czy też jest otwarta na zatrudnianie osób, które chciałyby się pracy w danym fachu dopiero nauczyć? Jeśli tak, to na co mogą tacy nowi pracownicy liczyć?

Analityk

Chyba nawet lepiej, że poszło podwójnie, fakty trzeba znać :)

Analityk

Owszem socjal ujdzie. Głównie dla biura na stałych pensjach. Wakacyjny urlop też, o ile stać cię na porządne wakacje. Podwyżki inflacyjne są, ale dla wybranych ponad inflację. 13-tki, za ostatnie 3 lata byly. Nic dziwnego, dyrekcja lubi te dodatkowe wpływy. Poza tym mają 14-tki i 15- tki za realizację wyników. Dlatego cisną przysłowiowego Kowalskiego. Nikt z managementu sam się tym nie pochwali. Że niby mogą przenieść firmę gdzie indziej? Musieliby albo zabrać ze sobą ludzi albo znaleźć i wyszkolić nowych. Same straty z niepewnym zyskiem. Więc jeśli wasz przełożony poprosi o zostanie po godzinach lub przyjście w wekend, pamiętajcie o powyższym.

fan menagera natchnionego

Ciężka praca, wymagania i stres za śmieszne pieniądze. Jedynie tapicerów szanują, reszta .... Panowie i panie w biurach przed monitorami wertujące internet, gdy jest wizytacja nagle pojawiają się wśród pracowników (niby że są potrzebni :) Słaba organizacja, ciągłe zamieszanie, od zakładzik pracy kierowany przez znajomków co raczej powinni już dawno być wymienieni na kompetentnych.

Ziom
@fan menagera natchnionego 13.06.2017 22:57

A wiesz czemu nie wymieniają na kompetentnych? Bo uruchomiliby lawinę. Jeśli ktoś tkwi w klice, ma też informacje na temat pozostałych. Widocznie nieciekawe. Coś tam wiem: od łamania praw pracowniczych po prywatne nadużycia.

elcia

Mam pytanie odnosnie Aidy czy jest to ciezka praca dla kobiet i jakie sa zarobki??

kones1289

I znowu zaczynają za nadgodziny nie są uiszczanie w Karcie pracy i są naliczane w formie premii ponieważ już spora ilość pracowników przekroczyła limit nadgodzin w 2016( I takie coś to jest łamanie prawa bo zrobili to bez zgody pracowników) a w taki sposób mogą oszukiwać pracowników i to robią bo źle naliczają tą premie bo już zaczynają ludzie się skarżyć :( Dalej mają pracowników w dupie tylko Tapicerzy się liczą. Niby w 2017 znowu chcą wprowadzić Kredyty za soboty :( Aida się mieni na lepsze jak całe szefostwo panujące w Aidzie zostanie zmienione na nowe tak myślę a co do ciebie Madi masz rację w 100% a i jeszcze jedno wprowadzili pakiet leczniczy dla chętnych kto chciał i co też ludzi okłamali miało być za 3 to dali 9 i jak mają pracownicy wierzyć w ich obietnice. Mam nadzieję że ktoś wreszcie potrzęsie tym zakładem i to porządnie

Madi

Kochani, wszyscy macie rację na temat Aidy. Zglaszajcie gdzie się da, nie tylko do PIP. Chcą iść do SSE, a nie spełniają warunków, naginają prawo, żeby się tam dostać. Po co sztuczne przenoszenie pracowników z Aidy do Amneris? A ludzie przez to problemy w przyszłości mieć będą lub już mają. Kodeks Pracy na codzień łamany, a stąd mniejsze wpływy do budżetu państwa- ZUS i US potrzebują tej kasy. A gdyby udało się zalożyć związek zawodowy, dyrekcja naprawdę zaczęłaby się martwić ;)

czas

Specjalista w dziale utrzymania ruchu oprócz dobrej podstawy pewnie ma jeszcze jakieś premie do tego, więc nie dzwie się, że ich oferty pracy są teraz tak popularne. @nm, wydaje mi się, że i tak najlepiej o takich rzeczach dowiadywać się bezpośrednio u nich

lolo

ile zarobi tam tapicer?

Legos

Jakie Zarobki? i jak ogólnie wygląda Praca.? Polecacie Aide?

xyx

Pracowaełem tam. Kiedys bylo tam ok. Teraz tylko liczy sie ilosc a pracownika maja za nic. ŻENADA Do tego kierowniczek Krzysiu M.który ma sie za niewiadomo kogo a to burak jakich nie mało w tej firmie

xxxxx

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa............. wstalem dzisiaj rano zagladam do skrzynki na listy a tam??????? aida chce mnie zatrudnic umarlem ze smiechu a ja wlasnie szukam roboty........ bo pracuje w aidzie

zibi

Ludzie!!! nie nabierajcie się na obiecanki cacanki o pracy w aidzie. to banda krętaczy i oszustów.więcej kierowników niż pracowników. ludzi biorą dosłownie z łapanki a wytrzymują do pierwszej wypłaty. kadra "kierownicza" to jakaś porażka. gbury i prostaki! tacy powinni pracować przy łopacie a nie z ludźmi. strzeżcie się! lepsze cokolwiek niż aida!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sokir

dogadamy sie w sadzie powiem wszystko praca co sobote i oszustwa nagrody pracownika itd z tego co wiem kontrola ma byc z nienacka

kones

Mam nadzieje że wezmą się za ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] soboty pracujące co tydzień pierwsza zmiana a druga rypię od pn do pt do 23 i niektóre działy dłużej. A pracowników traktują jak śmieci a o zarobkach nie wspomnę jak za taką pracę tragedia

KIRI

BEDZIE AFERA ZA SOBOTY ZGLOSZONO DO PIP I WEZMA SIE ZA TO 6 OSOB PODPISALO I ZLOZYLO DONOS

tader

zgłaszamy wszystko do pip wroclaw niech sie troszke wezma za ta firme te soboty pracujace obiecanki za za sobote wolne a puzniej dzien przepada nadgodzin nie placa jest nas paru i mamy wszystko napisane moze im sie oczy otworza

nick

Widać od razu że reprezentujesz kadry/marketing. Jakbyście szukali to byście pajace szukali jakościowca. A po cholere i na cholere udajecie ze szukacie? Może z wami coś nie tak jest?? Czy wy naprawdę tacy tępi jesteści, że myślicie że jak napiszecie na forum jakieś pierdoły to zaraz się ktoś znajdzie?? Pewnie setki osób odrzuciliście i pierdoły wypisujeci ze niby jakieś szkolenia oferujecie itp. Ciekawe jakie szkolenia? Pewnie żadne..... I ciekawe za jakie to pieniądze praca u was?? Pewnie do tego g... a nie pieniądze + udawanie że się szuka i klamanie o oferowanych rzekomych szkoleniach....

janek

Co mieści się pod "bogatym pakietem socjalnym"? jakiś pracownik może się wypowiedzieć?

janek

meble

Praca jest ok. Ale od pewnego czasu zarobki sa masakryczne.Kazdy sie stara by produkcja nie stanela ale jak sie zobaczy wycinek to naprawde odechciewa sie pracowac:(

ŻABA

Aida jest the best!!!!!!!!!!!! Pracownicy od dwóch lat w tych samych strojach służbowych. Aż żal patrzeć nic tylko zdjęcia do gazet wysyłać jak wygląda przeciętny pracownik. Normalny obszarpaniec!!! A dyrekcja.... na nowe samochody ma.

a mo re

Ogólnie to nie ma co narzekać Aida to firma jak wszystkie slaby Przepływ informacji co zatym idzie niezły bałagan na produkcji za dużo osób od tak zwanego palca.Wynagrodzenie na czas nawed socjal jest i 13 tez sie zdarzają

Jakoś tak

Jak chcesz coś kupić w aidzie to trzeba sie zgłosić do Henryka który jest szefem magazynu, z tego co wiem to on ma niezły magazyn w swojej stodole można tam kupić każdy model jaki jest produkowany w aidzie.Tak sie robi kasę na lewo...

lim

Hej, może w takim wypadku Aida poszukuje do pracy przedstawiciela handlowego? Szukam własnie takiej, mam doświadczenie jesli chodzi o branże meblarską. Nie wiecie, gdzie mogę znaleźć ich aktualne ogłoszenia pracy? W ogóle, czy warto się nimi zainteresować, nie mają żadnych problemów finansowych, dobrze płaca?

Jakoś tak

Podobno nowy mistrz na montażu jest dobry niezły polew z niego wszyscy maja ha ha

Małolat

Jeszcze tydzień i pozdro niewolnicy

tomaszb997@wp.pl

pracowałem w firmie aida w olesnicy a nawet zdobywałem tam praktykę super firma dużo mnie nauczyli ludzie tam pracujący na zmianie ( usunięte przez administratora )chciałbym wrocic na montaż bardo mi się ta praca podoba i motywuje . wrocilem do olesnicy i szukam pracy aide wspominam bardzo pozytywnie szefostwo i kolegow koleżanki z pracy tez muj emeil tomaszb997@wp.pl

kones1289

No co dalej to samo

nabór kadr

Jesteś Tapicerem ? A może chciałbyś zmienić pracę ? Oferta tylko dla pracowników firmy AIDA: Zwrot kosztów dojazdu, bardzo dobre warunki socjalne, współczynnik za minutę pracy 0,26 zł możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, ciekawa praca na różnych płaszczyznach zawodu tapicer. Zapraszamy całe grupy do siebie :firma Wajnert Meble z Międzyborza

krzywy Prostak

najgorsza w aidzie jest przepaść w płatnościach między działami. hala produkcyjna ( montaż) jest święta i zarabia najwięcej , choć działy poniżej zarabiające najmniej tyrają coraz to więcej. organizacji zero , wymagań coraz więcej, płace względem pracy marne. Przyjmują palantów którzy nie wiedzą o co chodzi. Taki pan gucio ( menager z bożej łaski) to palant, zachowuje się jak idiota i chce firmą rządzić. połowe dyrekcji by trzeba było zwolnić żeby bylo tam lepiej..bo jak mówią \"gdzie kucharek sześć to...\"

rex

Zgadzam się z opinią moich kolegów nasza dyrekcja to oszuści i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] świetnie tylko potrafią kłamać i oszukiwać pracowników dużo obiecują a później wypinają na nas dupę i śmieją się nam w twarz mógłbym powiedzieć więcej ale donosicieli i lizusów też nie brakuje w aidzie

JanBezbłędny

ha ha, słyszałem co nie co na temat tego .(usunięte przez administratora) podobno cały zakład ma z niego niezłą polewkę. On uważa się za Pana, myśli że jest wielki a reszta pociska z niego. Czyli z tego co piszecie coś musi w tym być prawdy. zresztą Aida to dno. Zapraszam do GKN.podobno mają przyjmować

nie

A jak komuś się coś nie podoba to może się zwolnić albo zamienić się z panem .(usunięte przez administratora)A jak ma się coś do jego rodzinki to powiedzcie im to prosto w oczy, a nie obrabiają [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ę za plecami palanty.

nie

żal komuś [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kę ściska?

tak

Jeszcze trochę i nie będzie komu na tych nierobów pracować.Następne fikcyjne stanowisko to mistrz montażu,śmiać mi się chce z tego człowieka .(usunięte przez administratora)to człowiek który w ogóle nie ma pojęcia o czymkolwiek .Wie tylko jak ustawić swoją rodzinkę na montażu żeby dużo procentów mieli i się nie narobili.

,,,,,,,,,,,

Tak było i będzie za dużo nierobów w tej firmie.(usunięte przez administratora) tak trzymają się stołków Jak zgłaszasz jakiś problem to czekasz co najmniej pół roku na jego realizacje, mi się śmiać z tego chce.Najlepszy jest .(usunięte przez administratora). jak pytasz go żeby ci coś pokazał, to mówi on tu nie jest od pokazywania kontroler z bożej łaski znawca tapicerstwa,elektryk z zawodu

aida to wielkie jedno [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzi majom zanic teraz robisz w kazdom sobote za normalnom kase pracy wiecej a kasy mniej a byc podwyzka cale 3 procent

grisza

rtm

to i idzcie do biedronki zobaczycie jaką mają tam organizacje i jakie zarobki.

dokladnie tak jak piszesz ,ogolnie to pracownika maja tam za wielkie .(usunięte przez administratora)braK slow pensja marna ledwo ledwo warunki katastrofalne itd mogliby tam jakis film dramat albo katastroficzny nagrac :)

ha, ha, ha ;)

zgadzam się z obserwatorem :)

Zostaw opinię o Aida - Oleśnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aida