Opinie o ROM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Oleśnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ROM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ROM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ROM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Oleśnica

janek

Co mieści się pod "bogatym pakietem socjalnym"? jakiś pracownik może się wypowiedzieć?

meble

Praca jest ok. Ale od pewnego czasu zarobki sa masakryczne.Kazdy sie stara by produkcja nie stanela ale jak sie zobaczy wycinek to naprawde odechciewa sie pracowac:(

ŻABA

Aida jest the best!!!!!!!!!!!! Pracownicy od dwóch lat w tych samych strojach służbowych. Aż żal patrzeć nic tylko zdjęcia do gazet wysyłać jak wygląda przeciętny pracownik. Normalny obszarpaniec!!! A dyrekcja.... na nowe samochody ma.

a mo re

Ogólnie to nie ma co narzekać Aida to firma jak wszystkie slaby Przepływ informacji co zatym idzie niezły bałagan na produkcji za dużo osób od tak zwanego palca.Wynagrodzenie na czas nawed socjal jest i 13 tez sie zdarzają

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie ROM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Jakoś tak

Jak chcesz coś kupić w aidzie to trzeba sie zgłosić do Henryka który jest szefem magazynu, z tego co wiem to on ma niezły magazyn w swojej stodole można tam kupić każdy model jaki jest produkowany w aidzie.Tak sie robi kasę na lewo...

lim

Hej, może w takim wypadku Aida poszukuje do pracy przedstawiciela handlowego? Szukam własnie takiej, mam doświadczenie jesli chodzi o branże meblarską. Nie wiecie, gdzie mogę znaleźć ich aktualne ogłoszenia pracy? W ogóle, czy warto się nimi zainteresować, nie mają żadnych problemów finansowych, dobrze płaca?

Jakoś tak

Podobno nowy mistrz na montażu jest dobry niezły polew z niego wszyscy maja ha ha

Małolat

Jeszcze tydzień i pozdro niewolnicy

tomaszb997@wp.pl

pracowałem w firmie aida w olesnicy a nawet zdobywałem tam praktykę super firma dużo mnie nauczyli ludzie tam pracujący na zmianie (usunięte przez administratora)chciałbym wrocic na montaż bardo mi się ta praca podoba i motywuje . wrocilem do olesnicy i szukam pracy aide wspominam bardzo pozytywnie szefostwo i kolegow koleżanki z pracy tez muj emeil tomaszb997@wp.pl

kones1289

No co dalej to samo

nabór kadr

Jesteś Tapicerem ? A może chciałbyś zmienić pracę ? Oferta tylko dla pracowników firmy AIDA: Zwrot kosztów dojazdu, bardzo dobre warunki socjalne, współczynnik za minutę pracy 0,26 zł możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, ciekawa praca na różnych płaszczyznach zawodu tapicer. Zapraszamy całe grupy do siebie :firma Wajnert Meble z Międzyborza

krzywy Prostak

najgorsza w aidzie jest przepaść w płatnościach między działami. hala produkcyjna ( montaż) jest święta i zarabia najwięcej , choć działy poniżej zarabiające najmniej tyrają coraz to więcej. organizacji zero , wymagań coraz więcej, płace względem pracy marne. Przyjmują palantów którzy nie wiedzą o co chodzi. Taki pan gucio ( menager z bożej łaski) to palant, zachowuje się jak idiota i chce firmą rządzić. połowe dyrekcji by trzeba było zwolnić żeby bylo tam lepiej..bo jak mówią \"gdzie kucharek sześć to...\"

rex

Zgadzam się z opinią moich kolegów nasza dyrekcja to oszuści i (usunięte przez administratora) świetnie tylko potrafią kłamać i oszukiwać pracowników dużo obiecują a później wypinają na nas dupę i śmieją się nam w twarz mógłbym powiedzieć więcej ale donosicieli i lizusów też nie brakuje w aidzie

JanBezbłędny

ha ha, słyszałem co nie co na temat tego .(usunięte przez administratora) podobno cały zakład ma z niego niezłą polewkę. On uważa się za Pana, myśli że jest wielki a reszta pociska z niego. Czyli z tego co piszecie coś musi w tym być prawdy. zresztą Aida to dno. Zapraszam do GKN.podobno mają przyjmować

nie

A jak komuś się coś nie podoba to może się zwolnić albo zamienić się z panem .(usunięte przez administratora)A jak ma się coś do jego rodzinki to powiedzcie im to prosto w oczy, a nie obrabiają (usunięte przez administratora) ę za plecami palanty.

nie

żal komuś (usunięte przez administratora) kę ściska?

tak

Jeszcze trochę i nie będzie komu na tych nierobów pracować.Następne fikcyjne stanowisko to mistrz montażu,śmiać mi się chce z tego człowieka .(usunięte przez administratora)to człowiek który w ogóle nie ma pojęcia o czymkolwiek .Wie tylko jak ustawić swoją rodzinkę na montażu żeby dużo procentów mieli i się nie narobili.

,,,,,,,,,,,

Tak było i będzie za dużo nierobów w tej firmie.(usunięte przez administratora) tak trzymają się stołków Jak zgłaszasz jakiś problem to czekasz co najmniej pół roku na jego realizacje, mi się śmiać z tego chce.Najlepszy jest .(usunięte przez administratora). jak pytasz go żeby ci coś pokazał, to mówi on tu nie jest od pokazywania kontroler z bożej łaski znawca tapicerstwa,elektryk z zawodu

aida to wielkie jedno (usunięte przez administratora) ludzi majom zanic teraz robisz w kazdom sobote za normalnom kase pracy wiecej a kasy mniej a byc podwyzka cale 3 procent

grisza

Zostaw merytoryczną opinię o ROM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Oleśnica

• Jak się pracuje w ROM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy ROM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

ROM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ