NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.

Opinie o NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.

Ex robol

Pierdzistołki od handlu nie narzekajcie. Co mają powiedzieć robole z krajalni, spawalni czy montażu?

Jak traktują nas

Zapomniałem dodać że co miesiąc nas oceniają i mają na każdego haka, aby go zwolnić z dnia na dzień. Oni nie dbają o ludzi tylko o zysk. Jesteś , a jutro biorą kolejnego młodszego tańszego

spawacz

Tak przejmą ciebie na spawacza bo biorą każdego który ma papiery że to robił. Poza tym to i tak nie ma znaczenia bo i tak ciebie zwolni bo jest tutaj jak za komuny. jesteś potrzebny to dadzą ci liche grosze za chabrówkę , nie to ciebie wywalą. Rotacja dużą , a atmosfera coraz gorsza!

Goebels

Pola macie 3 zmiany na spawalni czy 2 ?

Elektromechanik

Pierwszy poziom z kierownikiem, (było dość przyzwoicie) drugi był z dyrektorem (śmiesznie jakby)

Czy znam się na elektronice - słabo Czy potrafię obsługiwać tokarkę i frezarkę - nie Czy znam się na hydraulice - spytałem, siłowej, czy tej wodnej (dość dobrze), bo wie Pan co, czasami hydraulikowi trzeba pomóc.

Goebels

Dzięki Pola. Jak bym złożył papiery ciekawe czy by przyjęli mnie na spawacza ?.

Goebels

Witam. Ile w biawarze zarabia spawacz ? Może ktoś napisać. Pozdrawiam.

Ale dostalismy podwyzki!!! 30gr oszy!!! Jak wyrobie akord to moze 100zl wiecej zarobie. Firma nie dba o ludzi.

Ja pracuję kilka miesięcy i dostaję tylko 1700 na rękę. Żadna rewelacja. W Mc Donald mają podobnie.

ex-kolega

Kolejne zwolnienia nie dość że dział handlowy co chwile się wymienia to teraz pozbyli się ludzi z działu eksportu. Najgorsze jest to że człowiek oddaje się i pracuje na 100 %, a prezes i dyrektor handlowy traktują ludzi jak ścier... wa. Pieniądze tak żenująco niskie że nawet żal iść i martować czas na rozmowę rekrutacyjną. Najlepiej to chcieliby aby pracownik pracował za darmo i nie odzywał się !

Edi

Znów będą zwalniać tak jak to było kilka lat temu :(. Nie można znaleźć w tej firmie stabilności. Jak tak dalej pójdzie to produkcja całkowicie stanie ,a Szwedzi sprzedadzą tą firmę komu innemu. Kasa słaba na produkcji (usunięte przez administratora)

opiekun

dyr. handlowy wieli król i władca P.K. zależy mu tylko na wyzysku pracowników Rotacja w dziale handlowym tak duża że co roku można powiedzieć zmienia się cały skład kolegów w terenie. Co chwilę zmiany i nowe pomysły dyrekcji. Brak stabilności. Kasa słaba ok 2400 na rękę. Plany wyssane z palaca nie da się ich wyrobić , a wsparcia ze strony firmy nie ma.

przystojny
@opiekun

Jedno pytanie - czy przedstawiciele w terenie zajmują się tylko produktami samego Biawaru czy też systemami Nibe? Czy może od pomp ciepla jest ktos wydzielony? Jakie wsparcie masz na myśli? Z tego co pamiętam to cennikowo biawar stał zawsze wyżej od Kospela czy Elektrometu.

stanisław

Jak wygląda praca konstruktora wyrobów? Ciężko się załapać? Po wydziale mechanicznym są szanse na prace?

Spawam

witam. panowie a ile zarobi na start nowy pracownik jako spawacz z kilkuletnim doświadczeniem coś tam umiem i coś tam wiem o spawaniu z poprzednich firm. warto aplikować CV do was. pozdrawiam kolegów

Mati

i co "Loreal" wyleciał ? hahaha

Bartosz

Wydaje mi się że każdy ma inne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia. Ja z planami spokojnie mam 4000-5000 brutto a można wyciągnąć więcej bo stara kadra nie narzeka . Wiem ze konstruktorzy i dział techniczny mają podobnie. Im jesteś lepszy tym więcej zarabiasz.

Mateusz

Opiekun Klienta 3100 brutto

Ryszard

Pieniądze słabe albo i bardzo słabe. Kierownik sprzedaży straszny:mobbing,wyzysk, brak perspektyw....

Quattro
@Ryszard

Jak pamiętam to kierownikiem handlowego byla BL. To co nie sprawdzila sie? O co chodzi?

Romek

Nowy kierownik dzialu sprzedazy - szkoda slow : mobbing, inwigilacja, zastraszanie. Ciekawe ile osob jeszcze odejdzie przez niego? A moze ktos przejrzy na oczy i wyleci tak jak z Loreala

percival proctor
@Romek

Co znaczy nowy? I co znaczy kierownik sprzedaży? Czy masz na myśli dyrektora handlowego? To już nie ma pana PK?

Witek
@percival proctor

PK dalej jest tylko teraz ma prawą rękę która wszystko pilnuje. Dobre czasy już się skończyły. Trzeba pracować , a nie balować. Poza tym kierownik jest oddany obsesyjnie firmie tak jakby było to jego własna, więc nic nie ujdzie na sucho GPS w autach , raporty, jakieś analizy i tabelki

percival proctor
@Witek

Paniatna. BTW - a czy przed przyjściem "prawej ręki" takie stanowisko istniało (domyślam się, że chodzi o sprzedaż krajową)? A jeśli tak, to czy poprzedni się nie sprawdził? Swoją drogą w takim razie zastanawiam się, czym się zajmuje PK w takim razie; obłatwia kanał DIY? czy są od tego wyspecjalizowani? Bo z tego co wiem to całą sprzedażą eksportową zawiaduje NIBE ze Szwecji i polskie biuro ma tu tyle do gadki co Żyd za okupacji. Z drugiej strony trudno się dziwić takim ciśnieniom; konkurencja duża. Za moich czasów kiedy robiłem w Biawarze kilka lat temu cennikowo stali wyżej od Galmeta, Kospela czy Elektrometa, a to największa konkurencja w drobnicy. Nie wiem, jak jest z pompami ciepła; podobno nienajgorzej. Już za moich czasów było prawie 10% rynku

spawacz

Jak na nasze Polskie warunki to jest najlepsza firma w jakiej pracowałem (a kilka było) płacone zawsze na czas spawacze mają średnio 3 tys.zl zależy od przepracowanych godzin w akordzie.Ale cos za co (usunięte przez administratora) trzeba:)

parca

Płace około 2000zł i więcej w akordzie czyli norma plus współczynnik. Atmosfera jest OK

Zostaw merytoryczną opinię o NIBE-BIAWAR Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NIBE-BIAWAR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NIBE-BIAWAR Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.